ThaiStay99 ThaiStay99.com
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road - 4 star apartment in Pattaya, Thailand

Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road

📍 Pattaya, Pattaya

Akses Pantai WiFi Percuma Restoran Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang Hubungi

Mengenai hotel ini

Pangsapuri Mewah di Jomtien Beach Road ialah sebuah apartmen berhadapan pantai bertaraf 4 bintang di Pantai Jomtien, Pattaya, menawarkan akses terus ke pantai, pemandangan laut dan susun atur tiga bilik tidur yang luas sesuai untuk keluarga dan kumpulan kecil yang melancong bersama di sepanjang Pantai Timur Thailand. Tempat penginapan ini menempati kedudukan utama di Jomtien Beach Road, di mana tetamu melangkah terus dari bangunan ke pasir dan boleh menikmati suasana pantai yang tenang dari teres atau balkoni peribadi. Setiap apartmen …

Alamat

342/18-19 Moo 12, Jomtien Beach Road, Villa Navin building, Apt 4A-4B, 20150 Jomtien Beach, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Akses Pantai Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Teres

Tarikan Berdekatan

Jomtien Beach 500 m
Dongtan Beach 2.1 km
Pratumnak Beach 3.2 km
Underwater World Pattaya 3.3 km
Pattaya Park Tower 3.7 km
Paradise Beach 4.9 km
Pattaya Viewpoint 5 km
PeakPattaya Hill 5 km
Cosy Beach 5 km
Pattaya South 4.9 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road terletak di Pattaya, Thailand.
Adakah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan WiFi percuma?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Adakah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road mempunyai akses pantai?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road mempunyai akses terus ke pantai.
Apakah jenis penginapan Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road ialah sebuah apartment yang terletak di Pattaya, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
🏨

Are you the owner or manager of Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3,736 guests visited Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road over the past 365 days, averaging 10.2 daily visits with a peak of 386 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V7

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road - Pattaya

Apartment
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road - 4 star apartment in Pattaya, Thailand
Pangsapuri Mewah di Jomtien Beach Road ialah sebuah apartmen berhadapan pantai bertaraf 4 bintang di Pantai Jomtien, Pattaya, menawarkan akses terus ke pantai, pemandangan laut dan susun atur tiga bilik tidur yang luas sesuai untuk keluarga dan kumpulan kecil yang melancong bersama di sepanjang Pantai Timur Thailand. Tempat penginapan ini menempati kedudukan utama di Jomtien Beach Road, di mana tetamu melangkah terus dari bangunan ke pasir dan boleh menikmati suasana pantai yang tenang dari teres atau balkoni peribadi. Setiap apartmen mempunyai tiga bilik tidur dan tiga bilik mandi, dapur yang serba lengkap, dan ruang tamu yang selesa, menjadikannya alternatif praktikal untuk bilik hotel konvensional untuk penginapan lebih lama di Pattaya. Penyaman udara, WiFi percuma dan mesin basuh melengkapkan kemudahan dalam unit, menyokong kedua-dua pelawat riadah dan pekerja jauh melanjutkan masa mereka di Thailand. Di lokasi, restoran mesra keluarga menyajikan masakan Thai tempatan untuk makan tengah hari dan makan malam dalam suasana yang mesra, manakala pasar mini dan kedai kopi mengendalikan hidangan ringan setiap hari dan membeli-belah yang mudah tanpa meninggalkan bangunan. Perkhidmatan praktikal termasuk daftar masuk dan daftar keluar peribadi, lif, keselamatan sehari penuh dan tempat letak kenderaan percuma di lokasi, yang berguna untuk tetamu yang tiba dengan kereta atau merancang lawatan sehari di sekitar pantai Pattaya. Lapangan Terbang Antarabangsa U-Tapao Rayong-Pattaya terletak kira-kira 25 batu jauhnya, menyediakan akses serantau yang mudah, dan tarikan berdekatan termasuk Underwater World Pattaya pada 3.3 batu dan Alcazar Cabaret Show di 8 batu, dua tarikan pelawat yang paling terkenal di kawasan itu. Dengan alamat depan pantai yang sebenar, ruang gaya pangsapuri yang luas, dan perkhidmatan harian yang boleh dipercayai, harta tanah Jomtien ini merupakan pilihan yang menarik untuk pengembara yang mencari pangkalan layan diri di pantai Pattaya.

Lokasi & Kenalan

Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road
342/18-19 Moo 12, Jomtien Beach Road, Villa Navin building, Apt 4A-4B
Pattaya
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Akses Pantai Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Teres Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Jomtien Beach500 m Dongtan Beach2.1 km Pratumnak Beach3.2 km Underwater World Pattaya3.3 km Pattaya Park Tower3.7 km Paradise Beach4.9 km Pattaya Viewpoint5 km PeakPattaya Hill5 km Cosy Beach5 km Pattaya South4.9 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road

Di manakah terletaknya Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road terletak di Pattaya, Thailand.
Adakah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan WiFi percuma?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Adakah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road mempunyai akses pantai?
Ya, Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road mempunyai akses terus ke pantai.
Apakah jenis penginapan Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road ialah sebuah apartment yang terletak di Pattaya, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road terus melalui pautan tempahan di halaman ini.

🏨 Semua hotel di Pattaya · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road?

Manage your listing and track your visitors

3,736 guests visited Luxurious Apartment on Jomtien Beach Road over the past 365 days, averaging 10.2 daily visits with a peak of 386 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland