ThaiStay99 ThaiStay99.com
Villa15 Huahin
Villa15 Huahin - villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand

Villa15 Huahin

📍 Prachuap Khiri Khan, Prachuap Khiri Khan

Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap

Bu otel hakkında

Villa15 Huahin, Hua Hin, Prachuap Khiri Khan'da, dinlendirici ve bağımsız bir konaklama için tam donanımlı bir mutfak ve yıl boyunca kullanılabilen özel bir açık havuz sunan iki yatak odalı özel bir villadır. Bu konaklama, geleneksel otellere seçkin bir alternatif sunarak konuklara bir konut ortamının mahremiyetini ve alanını özenli hizmetlerle birleştirerek sunar. Villa, aileler veya küçük gruplar için ideal, iyi donanımlı iki yatak odası ve iki banyodan oluşan konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş bir oturma odası, konukların kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan …

Adres

181/15 หมู่บ้าน The Rico, 77110 Hua Hin, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Mangal Ücretsiz WiFi Klima

Yakın Çevre

Hua Hin Fishing Lodge 6 km
Hua Hin Railway Station 14 km
Hua Hin Bus Station 17 km

Sıkça Sorulan Sorular

Villa15 Huahin nerede bulunur?
Villa15 Huahin, Tayland'ın Prachuap Khiri Khan şehrinde bulunmaktadır.
Villa15 Huahin ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Villa15 Huahin tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Villa15 Huahin'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Villa15 Huahin'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Villa15 Huahin'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Villa15 Huahin bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Villa15 Huahin ne tür bir konaklamadır?
Villa15 Huahin, Tayland'ın Prachuap Khiri Khan şehrinde bulunan bir villa'tir.
Villa15 Huahin'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Villa15 Huahin için rezervasyon yapabilirsiniz.
🏨

Are you the owner or manager of Villa15 Huahin?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.575 guests visited Villa15 Huahin over the past 365 days, averaging 4,3 daily visits with a peak of 173 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Villa15 Huahin

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Villa15 Huahin - Prachuap Khiri Khan

Villa
Villa15 Huahin - villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand
Villa15 Huahin, Hua Hin, Prachuap Khiri Khan'da, dinlendirici ve bağımsız bir konaklama için tam donanımlı bir mutfak ve yıl boyunca kullanılabilen özel bir açık havuz sunan iki yatak odalı özel bir villadır. Bu konaklama, geleneksel otellere seçkin bir alternatif sunarak konuklara bir konut ortamının mahremiyetini ve alanını özenli hizmetlerle birleştirerek sunar.

Villa, aileler veya küçük gruplar için ideal, iyi donanımlı iki yatak odası ve iki banyodan oluşan konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş bir oturma odası, konukların kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan tam donanımlı bir mutfak ile tamamlanan geniş bir dinlenme alanı sunar ve kendi yemeklerinizi hazırlama deneyimini geliştirir. Açık havada keyif yapmak için tesiste yıl boyunca erişilebilen özel bir havuzun yanı sıra konukların dış mekan mobilyaları ve özel bir oturma alanı ile dinlenebilecekleri sakin bir bahçe alanı bulunmaktadır.

Kusursuz bir konaklama sağlamak için Villa15 Huahin'in her yerine modern olanaklar entegre edilmiştir. Konuklar ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi bağlantısından, Tayland ikliminde konfor için klimadan ve eğlence için yayın hizmetlerinden yararlanabilirler. Arabayla seyahat edenlere kolaylık sağlayan pratik olanaklar arasında ortak yemekler için bir yemek masası ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark yer almaktadır. Daha da önemlisi, Villa15 Huahin evcil hayvanları memnuniyetle karşılıyor ve bu da burayı hayvan arkadaşlarını da getirmek isteyen gezginler için uygun bir seçim haline getiriyor.

Hua Hin'de stratejik bir konuma sahip olan villa, yerel ilgi çekici noktalara erişim imkanı sunmaktadır. Hua Hin Havaalanı'na yaklaşık 19 km uzaklıkta yer alır ve varışta basit bir yolculuk sağlar. Sadece 4,8 km uzaklıktaki Wat Huay Mongkol ve aile dostu eğlence sunan, tesise yaklaşık 8 km mesafede bulunan Black Mountain Su Parkı gibi kültürel ve dinlence mekanlarına kolayca ulaşılabilir. Hua Hin Tren İstasyonu'na da 14 kilometre uzaklıkta ulaşılabilir. Tesis, konukların konforunu daha da artırmak için ücretli ulaşım servisi, günlük temizlik, canlı müzik ve tam gün güvenlik sunarak Prachuap Khiri Khan'da güvenli ve keyifli bir tatil geçirmenize katkıda bulunuyor.

Konum & İletişim

Villa15 Huahin
181/15 หมู่บ้าน The Rico
Prachuap Khiri Khan
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Mangal Ücretsiz WiFi Klima Non-smoking Property

Yakın Çevre

Hua Hin Fishing Lodge6 km Hua Hin Railway Station14 km Hua Hin Bus Station17 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Villa15 Huahin

Villa15 Huahin nerede bulunur?
Villa15 Huahin, Tayland'ın Prachuap Khiri Khan şehrinde bulunmaktadır.
Villa15 Huahin ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Villa15 Huahin tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Villa15 Huahin'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Villa15 Huahin'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Villa15 Huahin'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Villa15 Huahin bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Villa15 Huahin ne tür bir konaklamadır?
Villa15 Huahin, Tayland'ın Prachuap Khiri Khan şehrinde bulunan bir villa'tir.
Villa15 Huahin'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Villa15 Huahin için rezervasyon yapabilirsiniz.

🏨 Tüm oteller Prachuap Khiri Khan · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Villa15 Huahin?

Manage your listing and track your visitors

1.575 guests visited Villa15 Huahin over the past 365 days, averaging 4,3 daily visits with a peak of 173 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland