ThaiStay99 ThaiStay99.com
The Arni Sukhumvit 101
The Arni Sukhumvit 101 - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

The Arni Sukhumvit 101

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok Sukhumvit 101 bölgesinde yer alan 3 yıldızlı, yalnızca yetişkinlere yönelik bir apartman tesisidir. Ücretsiz Wi-Fi, özel balkonlar ve temel ev olanaklarına sahip müstakil konaklama birimleri sunmaktadır. Bu tesis, yetişkin konuklara odaklanarak hareketli bir kentsel ortamda bağımsızlık ve rahatlık arayan gezginler için konforlu bir temel sağlar. Bu tesisteki her daire konukların konforu düşünülerek tasarlanmış olup klima ve duşakabinli özel banyo içermektedir. Konuklar, rahat ve özel bir ortam yaratacak şekilde birimlerindeki özel yemek alanı ve ayrı oturma …

Adres

The Arni Sukhumvit 101 Apt. 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 - 7 Punnawithi Soi 21 Sukhumvit 101 Bangchak, Bangkok, Phra Khanong, 10260 Bangkok, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz WiFi Klima Non-smoking Property

Yakın Çevre

King Rama IX Park 7 km
Erawan Museum 8 km
Benjakitti Park 9 km
Lumpini Park 10 km
SEA LIFE Bangkok Ocean World 12 km
MahaNakhon 13 km
Bangkok Dolls Museum & Factory 13 km
Jim Thompson House 14 km
Punnawithi BTS Station 1.4 km
BTS-Bang Chak 1.5 km

Sıkça Sorulan Sorular

The Arni Sukhumvit 101 nerede bulunur?
The Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
The Arni Sukhumvit 101 ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, The Arni Sukhumvit 101 tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
The Arni Sukhumvit 101'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, The Arni Sukhumvit 101 bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
The Arni Sukhumvit 101 ne tür bir konaklamadır?
The Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir hotel'tir.
The Arni Sukhumvit 101'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve The Arni Sukhumvit 101 için rezervasyon yapabilirsiniz.
The Arni Sukhumvit 101 aileler için uygun mu?
The Arni Sukhumvit 101, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
🏨

Are you the owner or manager of The Arni Sukhumvit 101?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4.045 guests visited The Arni Sukhumvit 101 over the past 365 days, averaging 11,1 daily visits with a peak of 460 in Dec 2025.

Top nationalities visiting The Arni Sukhumvit 101

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

The Arni Sukhumvit 101 - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
The Arni Sukhumvit 101 - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok Sukhumvit 101 bölgesinde yer alan 3 yıldızlı, yalnızca yetişkinlere yönelik bir apartman tesisidir. Ücretsiz Wi-Fi, özel balkonlar ve temel ev olanaklarına sahip müstakil konaklama birimleri sunmaktadır. Bu tesis, yetişkin konuklara odaklanarak hareketli bir kentsel ortamda bağımsızlık ve rahatlık arayan gezginler için konforlu bir temel sağlar.

Bu tesisteki her daire konukların konforu düşünülerek tasarlanmış olup klima ve duşakabinli özel banyo içermektedir. Konuklar, rahat ve özel bir ortam yaratacak şekilde birimlerindeki özel yemek alanı ve ayrı oturma alanının keyfini çıkarabilirler. Konaklama birimleri modern karo zeminler, buzdolabı, mikrodalga fırın ve televizyon ile daha da zenginleştirilmiştir ve Bangkok'ta kaldıkları süre boyunca kendi yemeklerini pişirme esnekliğini takdir edenlere hitap etmektedir. Bu düşünceli eklemeler genellikle uzun seyahatlerde bulunan konuklar veya boş zamanlarında hafif yemekler hazırlamayı tercih edenler tarafından takdir edilir.

Arni Sukhumvit 101, bireysel dairelerin ötesinde genel konuk deneyimini geliştiren, hem güvenlik hem de seyahat kolaylığı sağlayan pratik olanaklar sunmaktadır. Bangkok'u kendi araçlarıyla keşfeden konuklara değerli bir konfor sunan otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Tesiste ayrıca, konukların sürekli olarak önemli bir konfor faktörü olarak vurguladığı, özel personelin hazır bulunduğu, kapsamlı tam gün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ek olarak, check-in öncesinde veya check-out sonrasında bagajların yönetilmesinde kolaylık sağlayan ve şehri keşfetmeye daha fazla zaman tanıyan bagaj depolama hizmetleri de mevcuttur.

Dinamik Sukhumvit 101 bölgesinde yer alan tesis, Bangkok'un çeşitli önemli bölgelerine kolay ulaşımı nedeniyle takdir edilen bir konuma sahiptir. Arni Sukhumvit 101, yalnızca yetişkinlere yönelik müşterilerine özel olarak hazırlanmış sakin bir dinlenme olanağı sunarken, şehrin önemli turistik mekanlarına kolay erişim imkanı sağlar. Bangkok Uluslararası Ticaret ve Sergi Merkezi (BITEC) gibi destinasyonların erişilebilir mesafede olması, burayı iş amaçlı seyahat edenler için pratik bir seçim haline getiriyor. Eğlence ve eğlence için ünlü Emporium Alışveriş Merkezi ve Lumpini Park'ın geniş yeşil vahası da kolayca ulaşılabilecek mesafededir ve alışveriş terapisinden dingin dinlenmeye kadar çeşitli seçenekler sunar.

Bağımsız yetişkin gezginler için mükemmel bir şekilde uygun olan Bangkok'un hareketli Sukhumvit bölgesinde, işlevsel ve güvenli daire tarzı konaklama deneyimini yaşayın.

Konum & İletişim

The Arni Sukhumvit 101 ★★★
The Arni Sukhumvit 101 Apt. 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 - 7 Punnawithi Soi 21 Sukhumvit 101 Bangchak, Phra Khanong
Bangkok
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Ücretsiz WiFi Klima Non-smoking Property

Yakın Çevre

King Rama IX Park7 km Erawan Museum8 km Benjakitti Park9 km Lumpini Park10 km SEA LIFE Bangkok Ocean World12 km MahaNakhon13 km Bangkok Dolls Museum & Factory13 km Jim Thompson House14 km Punnawithi BTS Station1.4 km BTS-Bang Chak1.5 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — The Arni Sukhumvit 101

The Arni Sukhumvit 101 nerede bulunur?
The Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
The Arni Sukhumvit 101 ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, The Arni Sukhumvit 101 tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
The Arni Sukhumvit 101'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, The Arni Sukhumvit 101 bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
The Arni Sukhumvit 101 ne tür bir konaklamadır?
The Arni Sukhumvit 101, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir hotel'tir.
The Arni Sukhumvit 101'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve The Arni Sukhumvit 101 için rezervasyon yapabilirsiniz.
The Arni Sukhumvit 101 aileler için uygun mu?
The Arni Sukhumvit 101, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.

🏨 Tüm oteller Bangkok · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of The Arni Sukhumvit 101?

Manage your listing and track your visitors

4.045 guests visited The Arni Sukhumvit 101 over the past 365 days, averaging 11,1 daily visits with a peak of 460 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland