ThaiStay99 ThaiStay99.com
Tawan Riverside
Tawan Riverside - hotel in Chiang Mai, Thailand

Tawan Riverside

📍 Mae Wang, Chiang Mai

Ücretsiz WiFi Restoran Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Tawan Riverside, Mae Wang'da yer alan sakin bir konaklama tesisi olup konuklarına doğanın ortasında huzurlu bir kaçamak imkanı sunmaktadır. Bu aile dostu dinlenme yeri, özel balkonlu ve güzel bahçe veya dağ manzaralı, iyi döşenmiş odalar sunarak, rahatlamak ve doğal çevreyle bağlantı kurmak isteyenler için idealdir. Zarif konaklama birimlerinin her biri, konforlu ve huzurlu bir konaklama sağlamak için klima ve özel banyo ile özenle donatılmıştır. Tawan Riverside'ın konukları, gevşemek için tasarlanmış çeşitli dinlenme olanaklarının keyfini çıkarabilirler. Tesiste dinlenmek ve ortamın tadını …

Adres

202 Moo 9, Tambon Mae Win Amphoe Mae Wang, Chang Wat Chiang Mai, 50360 Mae Wang, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Restoran Bar / Lounge Oda Servisi Kahvaltı Otopark Ücretsiz Otopark

Sıkça Sorulan Sorular

Tawan Riverside nerede bulunur?
Tawan Riverside, Tayland'ın Mae Wang şehrinde bulunmaktadır.
Tawan Riverside ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Tawan Riverside tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Tawan Riverside'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Tawan Riverside bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Tawan Riverside kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Tawan Riverside adresinde mevcuttur.
Tawan Riverside ne tür bir konaklamadır?
Tawan Riverside, Tayland'ın Mae Wang şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Tawan Riverside'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Tawan Riverside için rezervasyon yapabilirsiniz.
🏨

Are you the owner or manager of Tawan Riverside?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.046 guests visited Tawan Riverside over the past 365 days, averaging 2,9 daily visits with a peak of 190 in May 2026.

Top nationalities visiting Tawan Riverside

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Tawan Riverside - Mae Wang

Hotel
Tawan Riverside - hotel in Chiang Mai, Thailand
Tawan Riverside, Mae Wang'da yer alan sakin bir konaklama tesisi olup konuklarına doğanın ortasında huzurlu bir kaçamak imkanı sunmaktadır. Bu aile dostu dinlenme yeri, özel balkonlu ve güzel bahçe veya dağ manzaralı, iyi döşenmiş odalar sunarak, rahatlamak ve doğal çevreyle bağlantı kurmak isteyenler için idealdir. Zarif konaklama birimlerinin her biri, konforlu ve huzurlu bir konaklama sağlamak için klima ve özel banyo ile özenle donatılmıştır.

Tawan Riverside'ın konukları, gevşemek için tasarlanmış çeşitli dinlenme olanaklarının keyfini çıkarabilirler. Tesiste dinlenmek ve ortamın tadını çıkarmak için huzurlu alanlar sağlayan davetkar bir güneşlenme terası ve yemyeşil bir bahçe bulunmaktadır. Mutfak deneyimleri için tesis bünyesinde bir restoran ve bar mevcuttur. Aile dostu restoran, vejetaryen, vegan ve glütensiz seçenekleriyle farklı beslenme ihtiyaçlarına hitap eden otantik Tayland mutfağında uzmanlaşmıştır. Gün boyunca modern ve romantik bir ortamda brunch, öğle yemeği, akşam yemeği ve hatta ikindi çayı sunan yemekler servis edilmektedir.

Yemek ve konaklamanın ötesinde, Tawan Riverside konuk deneyimini pratik olanaklarla zenginleştiriyor. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur ve tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark, arabayla gelen gezginler için kolaylık sağlamaktadır. Ek olanaklar arasında serin akşamların veya açık havada keyifli bir yemeğin tadını çıkarmak için mükemmel olan açık hava şöminesi ve piknik alanı bulunmaktadır. Chiang Mai Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alan tesis, yerel turistik mekanları keşfetmek için uygun bir üs görevi görmektedir. Büyük Kanyon Chiang Mai gibi önemli ilgi çekici yerler yaklaşık 30 kilometre, Wat Phra Singh ise yaklaşık 46 kilometre uzaklıktadır. Misafirler tesisin doğa gezileri için uygunluğunu sıklıkla dile getiriyor ve konaklamaları boyunca verilen özenli hizmeti övüyorlar. Bir sonraki Tayland kaçamağınız için Mae Wang'da konforun doğayla buluştuğu huzurlu bir dinlenme yerini keşfedin.

Konum & İletişim

Tawan Riverside
202 Moo 9, Tambon Mae Win Amphoe Mae Wang, Chang Wat Chiang Mai
Mae Wang · Chiang Mai
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Restoran Bar / Lounge Oda Servisi Kahvaltı Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Tawan Riverside

Tawan Riverside nerede bulunur?
Tawan Riverside, Tayland'ın Mae Wang şehrinde bulunmaktadır.
Tawan Riverside ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Tawan Riverside tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Tawan Riverside'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Tawan Riverside bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Tawan Riverside kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Tawan Riverside adresinde mevcuttur.
Tawan Riverside ne tür bir konaklamadır?
Tawan Riverside, Tayland'ın Mae Wang şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Tawan Riverside'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Tawan Riverside için rezervasyon yapabilirsiniz.

🏨 Tüm oteller Chiang Mai · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Tawan Riverside?

Manage your listing and track your visitors

1.046 guests visited Tawan Riverside over the past 365 days, averaging 2,9 daily visits with a peak of 190 in May 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland