ThaiStay99 ThaiStay99.com
Stay Samed Hostel
Stay Samed Hostel - hostel in Rayong, Thailand

Stay Samed Hostel

📍 Rayong, Rayong

Ücretsiz WiFi Restoran
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Stay Samed Hostel, Ko Samed, Rayong'da özel banyolu ve klimalı odalar sunan ve popüler plajlara yakın olan konforlu bir konaklama seçeneğidir. Bu tesis, adanın doğal güzelliğini keşfeden gezginler için pratik ve davetkar bir üs sağlamakta olup, elverişli konumu ve özenli personeli nedeniyle konuklar tarafından övülmektedir. Stay Samed Hostel'in her odası, konukların rahatı için klima ve özel banyolar ile huzurlu bir konaklama sağlayacak şekilde donatılmıştır. Ziyaretçiler, karo veya parke zemin konforunun yanı sıra ücretsiz Wi-Fi erişimi ve yayın hizmetleri gibi modern …

Adres

35/5 Moo 4, Phe, Ko Samed, Muaeng, Rayong, 21160 Ko Samed, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Restoran Ücretsiz WiFi Non-smoking Property

Yakın Çevre

Sai Kaew Beach 400 m
Ao Phai Beach 1.3 km
Ao Noi Na Beach 1.5 km
Ao Nuan Beach 2 km
Ao Prao Beach 2.8 km

Sıkça Sorulan Sorular

Stay Samed Hostel nerede bulunur?
Stay Samed Hostel, Tayland'ın Rayong şehrinde bulunmaktadır.
Stay Samed Hostel ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Stay Samed Hostel tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Stay Samed Hostel ne tür bir konaklamadır?
Stay Samed Hostel, Tayland'ın Rayong şehrinde bulunan bir hostel'tir.
Stay Samed Hostel'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Stay Samed Hostel için rezervasyon yapabilirsiniz.
Stay Samed Hostel aileler için uygun mu?
Stay Samed Hostel, Rayong'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
Stay Samed Hostel personeli hangi dilleri konuşuyor?
Stay Samed Hostel personeli genellikle İngilizce ve Tayca konuşmaktadır. Bazı uluslararası oteller ayrıca ek dil desteği de sunmaktadır.
🏨

Are you the owner or manager of Stay Samed Hostel?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.212 guests visited Stay Samed Hostel over the past 365 days, averaging 3,3 daily visits with a peak of 141 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Stay Samed Hostel

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Stay Samed Hostel - Rayong

Hostel
Stay Samed Hostel - hostel in Rayong, Thailand
Stay Samed Hostel, Ko Samed, Rayong'da özel banyolu ve klimalı odalar sunan ve popüler plajlara yakın olan konforlu bir konaklama seçeneğidir. Bu tesis, adanın doğal güzelliğini keşfeden gezginler için pratik ve davetkar bir üs sağlamakta olup, elverişli konumu ve özenli personeli nedeniyle konuklar tarafından övülmektedir.

Stay Samed Hostel'in her odası, konukların rahatı için klima ve özel banyolar ile huzurlu bir konaklama sağlayacak şekilde donatılmıştır. Ziyaretçiler, karo veya parke zemin konforunun yanı sıra ücretsiz Wi-Fi erişimi ve yayın hizmetleri gibi modern olanakların keyfini çıkarabilirler. Buradaki odak noktası, konukların ada maceralarıyla geçen bir günün ardından dinlenebilecekleri işlevsel ve bakımlı bir ortam sağlamaktır.

Hostelin aile dostu restoranı, modern bir ortamda zengin bir yemek deneyimi sunmaktadır. Konuklar, çeşitli diyet tercihlerini karşılamak için özenle hazırlanmış vejetaryen ve vegan seçeneklerin sunulduğu, Amerikan, uluslararası ve Avrupa mutfaklarından oluşan bir menü arasından seçim yapabilir. Hem brunch hem de öğle yemeği hizmetleri sunulmakta olup, konukların uzağa gitmeden tesis bünyesinde yemek yemelerini kolaylaştırmaktadır.

Stay Samed Hostel, odaların ve yemeklerin ötesinde konuk deneyimini geliştirmek için tasarlanmış çeşitli kullanışlı olanaklar sunmaktadır. Bunlar arasında açık oturma alanının yanı sıra dinlenmek için ideal olan hoş bir teras ve balkon bulunmaktadır. Ko Samed'i bisikletle keşfetmek isteyenler için güvenli otopark mevcuttur. Günlük temizlik, hızlı bir atıştırmalık için özel bir kafe, yerel gezilere yardımcı olacak bir tur masası ve bagaj muhafazası gibi ek hizmetler, ziyaretin sorunsuz geçmesine katkıda bulunur.

Ko Samed'deki ayrıcalıklı konumu, konuklarını adanın ünlü kıyı şeridinden birkaç dakika uzakta konumlandırıyor. Sai Kaew Plajı tesise sadece 5 dakikalık kısa bir yürüme mesafesindedir. Ao Phai Plajı ise yaklaşık 1,3 km uzaklıktadır. Daha fazla keşif için 18 dakikalık yürüme mesafesindeki Ao Noi Na Plajı'na ve hostele yaklaşık 2,4 km uzaklıktaki Ao Cho Plajı'na ulaşabilirsiniz. Bu erişilebilirlik, Stay Samed Hostel'i Ko Samed'in pitoresk kıyılarının birçok bölümünü deneyimlemek isteyenler için uygun ve keyifli bir ada kaçamağı yaratan uygun bir seçim haline getirmektedir.

Konum & İletişim

Stay Samed Hostel
35/5 Moo 4, Phe, Ko Samed, Muaeng
Rayong
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Restoran Ücretsiz WiFi Non-smoking Property

Yakın Çevre

Sai Kaew Beach400 m Ao Phai Beach1.3 km Ao Noi Na Beach1.5 km Ao Nuan Beach2 km Ao Prao Beach2.8 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Stay Samed Hostel

Stay Samed Hostel nerede bulunur?
Stay Samed Hostel, Tayland'ın Rayong şehrinde bulunmaktadır.
Stay Samed Hostel ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Stay Samed Hostel tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Stay Samed Hostel ne tür bir konaklamadır?
Stay Samed Hostel, Tayland'ın Rayong şehrinde bulunan bir hostel'tir.
Stay Samed Hostel'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Stay Samed Hostel için rezervasyon yapabilirsiniz.
Stay Samed Hostel aileler için uygun mu?
Stay Samed Hostel, Rayong'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
Stay Samed Hostel personeli hangi dilleri konuşuyor?
Stay Samed Hostel personeli genellikle İngilizce ve Tayca konuşmaktadır. Bazı uluslararası oteller ayrıca ek dil desteği de sunmaktadır.

🏨 Tüm oteller Rayong · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Stay Samed Hostel?

Manage your listing and track your visitors

1.212 guests visited Stay Samed Hostel over the past 365 days, averaging 3,3 daily visits with a peak of 141 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland