ThaiStay99 ThaiStay99.com
Searocco Phuket
Searocco Phuket - 4 star hotel in Phuket, Thailand

Searocco Phuket

★★★★

📍 Phuket, Phuket

Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Searocco Phuket, Phuket'te deniz manzaralı şık yaşam alanı ve çeşitli dinlenme olanakları sunan 4 yıldızlı bir apartman dairesidir. Bu çağdaş tesis, konuklarına klima ve doğal çevrenin tadını çıkarabilecekleri özel balkon gibi modern konforlara sahip zarif konaklama birimleri sunmaktadır. Tam donanımlı bir mutfak, özel bir yemek masası ve rahat bir çekyatın yanı sıra özel banyo ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip olan her daire, Phuket'e hem kısa hem de uzun ziyaretlerinizde kusursuz bir konaklama sağlayacak şekilde kolaylık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tesis, bir …

Adres

32/5 Hasib Pee Road, Patong, Kathu, Phuket , 83150 Patong Beach, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Jakuzi Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis

Yakın Çevre

Patong Beach 2.4 km
Kalim Beach 3 km
Freedom Beach 6 km
Tri Trang Beach 6 km

Sıkça Sorulan Sorular

Searocco Phuket nerede bulunur?
Searocco Phuket, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunmaktadır.
Searocco Phuket ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Searocco Phuket tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Searocco Phuket'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Searocco Phuket'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Searocco Phuket'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Searocco Phuket bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Searocco Phuket ne tür bir konaklamadır?
Searocco Phuket, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Searocco Phuket'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Searocco Phuket için rezervasyon yapabilirsiniz.
🏨

Are you the owner or manager of Searocco Phuket?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4.370 guests visited Searocco Phuket over the past 365 days, averaging 12,0 daily visits with a peak of 503 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Searocco Phuket

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Searocco Phuket - Phuket ★★★★☆

Hotel
Searocco Phuket - 4 star hotel in Phuket, Thailand
Searocco Phuket, Phuket'te deniz manzaralı şık yaşam alanı ve çeşitli dinlenme olanakları sunan 4 yıldızlı bir apartman dairesidir. Bu çağdaş tesis, konuklarına klima ve doğal çevrenin tadını çıkarabilecekleri özel balkon gibi modern konforlara sahip zarif konaklama birimleri sunmaktadır. Tam donanımlı bir mutfak, özel bir yemek masası ve rahat bir çekyatın yanı sıra özel banyo ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip olan her daire, Phuket'e hem kısa hem de uzun ziyaretlerinizde kusursuz bir konaklama sağlayacak şekilde kolaylık sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Tesis, bir dizi yenileyici olanakla öne çıkıyor. Konuklar eşsiz kaplıca banyosunda rahatlayabilir veya tuzlu su yüzme havuzuna serinletici bir dalış yapabilirler. Daha fazla rahatlamak için, alternatif bir su deneyimi sunan farklı bir çatı havuzu ile tamamlanan bir güneşlenme terası ve spa küveti mevcuttur. Bu tesisler, hem aktif eğlence hem de Tayland güneşi altında sakin anlar arayan gezginlere hitap etmektedir.

Phuket'in hareketli bölgesini keşfetmek için stratejik bir konuma sahip olan Searocco Phuket, ünlü Patong Plajı'na ve hareketli Jungceylon Alışveriş Merkezi'ne yaklaşık 2,4 km uzaklıkta olup eğlence ve alışveriş terapisine kolay erişim sağlar. Spor meraklıları için Patong Boks Stadyumu sadece 17 dakikalık yürüme mesafesindedir ve yerel kültür ve eğlenceyi deneyimlemeyi kolaylaştırır. Konuklar, konaklamalarının bağımsızlığını ve konforunu artıran tesisin manzaralı konumunu, özel balkonunu ve tam donanımlı mutfağın kullanışlılığını sıklıkla takdir etmektedir. Phuket Uluslararası Havaalanı tesise 35 km uzaklıkta olduğundan varış ve ayrılışlar yönetilebilir hale gelir. Searocco Phuket, ister dinlenme ister macera amaçlı olsun, Phuket'in dinamik atmosferini ve çeşitli olanaklarını deneyimlemek isteyenler için ideal bir başlangıç ​​noktası sunar.

Konum & İletişim

Searocco Phuket ★★★★
32/5 Hasib Pee Road, Patong, Kathu
Phuket
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Jakuzi Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Çamaşırhane Ücretsiz WiFi

Yakın Çevre

Patong Beach2.4 km Kalim Beach3 km Freedom Beach6 km Tri Trang Beach6 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Searocco Phuket

Searocco Phuket nerede bulunur?
Searocco Phuket, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunmaktadır.
Searocco Phuket ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Searocco Phuket tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Searocco Phuket'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Searocco Phuket'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Searocco Phuket'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Searocco Phuket bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Searocco Phuket ne tür bir konaklamadır?
Searocco Phuket, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Searocco Phuket'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Searocco Phuket için rezervasyon yapabilirsiniz.

🏨 Tüm oteller Phuket · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Searocco Phuket?

Manage your listing and track your visitors

4.370 guests visited Searocco Phuket over the past 365 days, averaging 12,0 daily visits with a peak of 503 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland