ThaiStay99 ThaiStay99.com
Ob Arun House
Ob Arun House - 4 star guesthouse in Bangkok, Thailand

Ob Arun House

📍 Bangkok, Bangkok

Ücretsiz WiFi
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Ob Arun House, Bangkok'ta, tarihi Wat Arun'a sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde, konforlu ve yerel bir konaklama için çağdaş olanaklara sahip aile odaları sunan 4 yıldızlı bir konaklama tesisidir. Bu tesis, önemli simgesel yapılara yakınlığı ve konuk konforuna odaklanmasıyla Bangkok'un kültürel merkezini keşfetmek için uygun bir üs arayan gezginler için idealdir. Konuklar, temiz konaklama birimlerini ve Tayland'ın başkentine unutulmaz bir ziyareti tanımlayan gezi fırsatlarına kolay erişimi takdir etmektedir. Ob Arun House'un aile odaları pratik konfor göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve …

Adres

265, Wang Doem Road, Wat Arun,Bangkok Yai,Bangkok., Bangkok Yai, 10600 Bangkok, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi Klima Teras Non-smoking Property

Yakın Çevre

Museum of Siam 2.9 km
Grand Palace 3.8 km
Bangkok City Pillar 3.8 km
Bangkok National Museum 4.7 km
Vimanmek Mansion 6 km
Madame Tussauds Bangkok 6 km
Jim Thompson House 6 km
SEA LIFE Bangkok Ocean World 7 km
Trainอิสรภาพ 1.1 km
Sanam Chai 2.9 km

Sıkça Sorulan Sorular

Ob Arun House nerede bulunur?
Ob Arun House, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
Ob Arun House ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Ob Arun House tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Ob Arun House ne tür bir konaklamadır?
Ob Arun House, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir guesthouse'tir.
Ob Arun House'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Ob Arun House için rezervasyon yapabilirsiniz.
Ob Arun House aileler için uygun mu?
Ob Arun House, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
Ob Arun House personeli hangi dilleri konuşuyor?
Ob Arun House personeli genellikle İngilizce ve Tayca konuşmaktadır. Bazı uluslararası oteller ayrıca ek dil desteği de sunmaktadır.
🏨

Are you the owner or manager of Ob Arun House?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4.496 guests visited Ob Arun House over the past 365 days, averaging 12,3 daily visits with a peak of 514 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Ob Arun House

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Ob Arun House - Bangkok

Guesthouse
Ob Arun House - 4 star guesthouse in Bangkok, Thailand
Ob Arun House, Bangkok'ta, tarihi Wat Arun'a sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde, konforlu ve yerel bir konaklama için çağdaş olanaklara sahip aile odaları sunan 4 yıldızlı bir konaklama tesisidir. Bu tesis, önemli simgesel yapılara yakınlığı ve konuk konforuna odaklanmasıyla Bangkok'un kültürel merkezini keşfetmek için uygun bir üs arayan gezginler için idealdir. Konuklar, temiz konaklama birimlerini ve Tayland'ın başkentine unutulmaz bir ziyareti tanımlayan gezi fırsatlarına kolay erişimi takdir etmektedir.

Ob Arun House'un aile odaları pratik konfor göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve her biri tropik iklimden serin bir dinlenme sağlamak için klimaya sahiptir. Özel banyolar kolaylık sağlarken, ücretsiz WiFi konukların bağlantıda kalmasına olanak tanır. Konaklamayı daha da güzelleştiren her oda, çalışma masası, eğlence amaçlı televizyon ve iç mekanlara sıcaklık katan parke zeminlerle donatılmıştır. Daha fazla rahatlık sağlamak için günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan ücretsiz banyo malzemelerinin yanı sıra minibar ve buzdolabı da sağlanmaktadır.

Ob Arun House, odaların ötesinde konukların dinlenebileceği ortak alanlar sunmaktadır. Davetkar bir teras, Bangkok atmosferinin keyfini çıkarmak için hoş bir alan sunarak rahatlamaya davet ediyor. Odaların çoğu, hareketli şehir içinde sakin bir ortama katkıda bulunan sakin bahçe manzaralarına da sahiptir. Tesisin oda ve kahvaltı kimliği, canlı bölgeyi keşfedenler için kişisel ve özenli bir deneyimi vurgulayarak konukseverliğe odaklanmış bir yaklaşım sağlar.

Bangkok'taki ayrıcalıklı konumu, konukların tanınmış kültürel mekanları keşfetmeleri için iyi bir konuma sahip olmalarını sağlar. Tesis, Chao Phraya Nehri üzerindeki ünlü bir simge yapı olan Wat Arun'a sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Yatan Buda'ya ev sahipliği yapan Wat Pho ve Tayland Krallarının resmi ikametgahı olan Büyük Saray gibi diğer önemli turistik mekanların kısa bir mesafede olması, şehrin zengin mirasına dalmayı kolaylaştırmaktadır. Don Mueang Uluslararası Havaalanı'na 29 km uzaklıkta yer alan otel, ziyaretçileri şehrin çeşitli bölgelerine ulaştırmak için yerel ulaşım seçeneklerine hazırdır. Ob Arun House, mükemmel konumu ve titiz oda temizliği ile sürekli olarak tanınmaktadır ve Bangkok metropolünü keşfedenler için ödüllendirici bir deneyim vaat etmektedir. Bangkok'un tarihi cazibesini iyi konumlu ve konforlu bir konaklama biriminde keşfetmek isteyen ziyaretçiler, Ob Arun House'u Tayland seyahatleri için cazip bir seçim olarak görecektir.

Konum & İletişim

Ob Arun House
265, Wang Doem Road, Wat Arun, Bangkok Yai
Bangkok
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi Klima Teras Non-smoking Property Smoking Area

Yakın Çevre

Museum of Siam2.9 km Grand Palace3.8 km Bangkok City Pillar3.8 km Bangkok National Museum4.7 km Vimanmek Mansion6 km Madame Tussauds Bangkok6 km Jim Thompson House6 km SEA LIFE Bangkok Ocean World7 km Trainอิสรภาพ1.1 km Sanam Chai2.9 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Ob Arun House

Ob Arun House nerede bulunur?
Ob Arun House, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
Ob Arun House ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Ob Arun House tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Ob Arun House ne tür bir konaklamadır?
Ob Arun House, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir guesthouse'tir.
Ob Arun House'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Ob Arun House için rezervasyon yapabilirsiniz.
Ob Arun House aileler için uygun mu?
Ob Arun House, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
Ob Arun House personeli hangi dilleri konuşuyor?
Ob Arun House personeli genellikle İngilizce ve Tayca konuşmaktadır. Bazı uluslararası oteller ayrıca ek dil desteği de sunmaktadır.

🏨 Tüm oteller Bangkok · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Ob Arun House?

Manage your listing and track your visitors

4.496 guests visited Ob Arun House over the past 365 days, averaging 12,3 daily visits with a peak of 514 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland