ThaiStay99 ThaiStay99.com
Lemontea Hotel Bangkok
Lemontea Hotel Bangkok - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

Lemontea Hotel Bangkok

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Lemontea Hotel Bangkok, Bangkok'un hareketli Pratunam bölgesinde yer alan 5 yıldızlı bir tesis olup klimalı odaların yanı sıra büyük alışveriş ve BT merkezlerine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bu SHA Extra Plus sertifikalı otel, tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi, bünyesinde bir restoran ve 24 saat açık resepsiyon sunmaktadır. Mükemmel konumu, konukları Pratunam Center'a ve Pantip Plaza IT Alışveriş Merkezi'ne kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlandırarak şehri keşfedenler ve alışveriş yapanlar için ideal bir seçim haline getiriyor. Tayland'ın hareketli başkentinde mükemmel bağlantı olanaklarına sahip …

Adres

55 Soi. Petchaburi 15, Petchaburi Road, Pratunam, Ratchatewi, Ratchathewi, 10400 Bangkok, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Resepsiyon (24s) Ücretsiz WiFi Klima Work Desk

Yakın Çevre

Phaya Thai 700 m
Phaya Thai Airport Rail Link Station 900 m

Sıkça Sorulan Sorular

Lemontea Hotel Bangkok nerede bulunur?
Lemontea Hotel Bangkok, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
Lemontea Hotel Bangkok ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Lemontea Hotel Bangkok tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Lemontea Hotel Bangkok'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Lemontea Hotel Bangkok bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Lemontea Hotel Bangkok ne tür bir konaklamadır?
Lemontea Hotel Bangkok, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Lemontea Hotel Bangkok'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Lemontea Hotel Bangkok için rezervasyon yapabilirsiniz.
Lemontea Hotel Bangkok aileler için uygun mu?
Lemontea Hotel Bangkok, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
🏨

Are you the owner or manager of Lemontea Hotel Bangkok?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3.849 guests visited Lemontea Hotel Bangkok over the past 365 days, averaging 10,5 daily visits with a peak of 458 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Lemontea Hotel Bangkok

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Lemontea Hotel Bangkok - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
Lemontea Hotel Bangkok - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Lemontea Hotel Bangkok, Bangkok'un hareketli Pratunam bölgesinde yer alan 5 yıldızlı bir tesis olup klimalı odaların yanı sıra büyük alışveriş ve BT merkezlerine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bu SHA Extra Plus sertifikalı otel, tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi, bünyesinde bir restoran ve 24 saat açık resepsiyon sunmaktadır. Mükemmel konumu, konukları Pratunam Center'a ve Pantip Plaza IT Alışveriş Merkezi'ne kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlandırarak şehri keşfedenler ve alışveriş yapanlar için ideal bir seçim haline getiriyor.

Tayland'ın hareketli başkentinde mükemmel bağlantı olanaklarına sahip olan Lemontea Hotel Bangkok, perakende ve yerel pazarlar için merkezi bir nokta olan Pratunam Merkezi'ne sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Teknoloji meraklıları ve alışveriş meraklıları için Pantip Plaza IT Alışveriş Merkezi 10 dakikadan kısa bir yürüme mesafesindedir; geniş Central World Alışveriş Merkezi ise tesise arabayla 5 dakikalık kısa bir mesafededir. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı'na gelen veya buradan ayrılan yolcular, oteli arabayla yaklaşık 40 dakika uzaklıkta, kolay transfer imkanı sağlayan elverişli bir konumda bulacaktır.

Bu Bangkok otelindeki aydınlık ve havadar odaların her biri konfor ve işlevsellik için tasarlanmış olup eğlence için düz ekran kablo TV, buzdolabı ve değerli eşyalarınızı güvende tutmak için kasa gibi temel olanaklara sahiptir. En-suite banyolar modern duş olanaklarıyla iyi bir şekilde donatılmıştır. Odaların ötesinde konuklar, her zaman yardım için 24 saat açık resepsiyon, güvenli otopark seçenekleri ve ek güvenlik kasası olanakları dahil olmak üzere otelin kapsamlı olanaklarından yararlanabilirler. Tesis ayrıca konukların Bangkok'un kentsel enerjisinin ortasında dinlenip dinlenebilecekleri hoş bahçe alanları sunmaktadır. Lemontea Hotel Bangkok'ta merkezi konumu pratik olanaklarla birleştiren bir konaklamanın keyfini çıkarın.

Konum & İletişim

Lemontea Hotel Bangkok ★★★
55 Soi. Petchaburi 15, Petchaburi Road, Pratunam, Ratchatewi, Ratchathewi
Bangkok
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Resepsiyon (24s) Ücretsiz WiFi Klima Work Desk Electric Kettle Bahçe

Yakın Çevre

Phaya Thai700 m Phaya Thai Airport Rail Link Station900 m
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Lemontea Hotel Bangkok

Lemontea Hotel Bangkok nerede bulunur?
Lemontea Hotel Bangkok, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunmaktadır.
Lemontea Hotel Bangkok ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Lemontea Hotel Bangkok tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Lemontea Hotel Bangkok'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Lemontea Hotel Bangkok bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Lemontea Hotel Bangkok ne tür bir konaklamadır?
Lemontea Hotel Bangkok, Tayland'ın Bangkok şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Lemontea Hotel Bangkok'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Lemontea Hotel Bangkok için rezervasyon yapabilirsiniz.
Lemontea Hotel Bangkok aileler için uygun mu?
Lemontea Hotel Bangkok, Bangkok'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.

🏨 Tüm oteller Bangkok · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Lemontea Hotel Bangkok?

Manage your listing and track your visitors

3.849 guests visited Lemontea Hotel Bangkok over the past 365 days, averaging 10,5 daily visits with a peak of 458 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland