La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong
★★★★📍 Bangkok, Bangkok
Bu otel hakkında
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong, Bangkok'ta, MRT Hua Lamphong istasyonunun yakınında yer alan 4 yıldızlı bir konaklama birimidir ve hem bireysel gezginler hem de canlı bir kentsel ortamda uzun süre kalmak isteyen aileler için tasarlanmış olanaklarla donatılmış konforlu daire tarzı yaşam sunmaktadır. Bu tesisin konukları, özellikle herkese alan ve konfor sağlayan özel aile odalarının bulunduğu rahatlatıcı bir ortamın keyfini çıkarabilirler. Tesiste konukların şehri keşfettikten sonra bağlantıda kalmalarına ve dinlenmelerine olanak tanıyan davetkar bir teras ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. …
Adres
Hizmetler & Olanaklar
Yakın Çevre
Sıkça Sorulan Sorular
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong nerede bulunur?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong ne tür bir konaklamadır?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong aileler için uygun mu?
Are you the owner or manager of La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong?
Manage your listing and track your visitors
4.678 guests visited La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong over the past 365 days, averaging 12,8 daily visits with a peak of 581 in Jan 2026.
Top nationalities visiting La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong - Bangkok ★★★★☆
La veya Heritage Suites'teki her daire, konaklama deneyimini geliştirmek için modern olanaklarla özenle donatılmıştır. Konuklar iklim kontrolü için bireysel klimayı, rahatlık için özel banyoyu ve şehir manzarasının keyfini çıkarmak için mükemmel bir balkonu bulacaklar. Çekyat, buzdolabı ve mikrodalga fırının yanı sıra özel yemek alanı, esnek mutfak seçenekleri sunarak, kendi yemeklerini hazırlamayı veya sadece atıştırmalıkları hazır bulundurmayı tercih edenler için idealdir. Her süitte ayrıca konukların mahremiyet ve bağımsızlık hissine katkıda bulunan eğlence amaçlı bir televizyon ve özel bir giriş bulunmaktadır.
MRT Hua Lamphong yakınındaki konumu, Bangkok'un çeşitli ilgi çekici yerlerinde gezinmek için önemli kolaylıklar sunmaktadır. Tesis, tarihi Jim Thompson Evi'ne 2,9 km ve kültürel keşif fırsatları sunan Wat Saket'e 3,2 km uzaklıkta yer almaktadır. Alışveriş meraklıları için MBK Center 3,5 km, lüks Siam Paragon Alışveriş Merkezi ise tesise 4,3 km uzaklıktadır. Suvarnabhumi Havaalanı, konaklama birimini uluslararası seyahate bağlayan 32 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. La veya Heritage Suites MRT Hua Lamphong, Tayland'ın başkentinin enerjik ritmini ve zengin kültürel dokusunu keşfetmek için pratik bir üs sağlayarak kentsel rahatlık arayan her ziyaretçi için konforlu ve iyi donanımlı bir konaklama sağlar.
Konum & İletişim
Hizmetler & Olanaklar
Yakın Çevre
Sıkça Sorulan Sorular — La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong nerede bulunur?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong ne tür bir konaklamadır?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong aileler için uygun mu?
🏨 Tüm oteller Bangkok · Lüks oteller · Havuzlu oteller
Are you the owner or manager of La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong?
Manage your listing and track your visitors
4.678 guests visited La or Heritage Suites MRT Hua Lamphong over the past 365 days, averaging 12,8 daily visits with a peak of 581 in Jan 2026.