Jirung Health Village
📍 Mae Rim, Chiang Mai
Bu otel hakkında
Jirung Health Village, Kuzey Tayland'ın sakin Mae Rim Bölgesi Chiang Mai'de yer alan 5 yıldızlı bir tesistir ve konuklarına 30 dönümlük gür yeşillikler ve davetkar bir açık yüzme havuzunun ortasında onarıcı bir dinlenme imkanı sunmaktadır. Bu eşsiz konaklama birimi, geniş arazisinin huzurlu ortamını Chiang Mai merkezinin kültürel canlılığına kolay erişimle harmanlayarak sakin bir kaçış sağlar. Jirung Health Village'daki konaklama birimleri, her biri Kuzey Tayland'ın zengin kültürel mirasını yansıtan, kendine özgü Lanna Thai tarzında özenle dekore edilmiş klimalı odalara sahiptir. Konuklar …
Adres
Hizmetler & Olanaklar
Yakın Çevre
Sıkça Sorulan Sorular
Jirung Health Village nerede bulunur?
Jirung Health Village ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Jirung Health Village'ın yüzme havuzu var mı?
Jirung Health Village'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Jirung Health Village kahvaltı servisi yapıyor mu?
Jirung Health Village'ın spa'sı var mı?
Are you the owner or manager of Jirung Health Village?
Manage your listing and track your visitors
2.894 guests visited Jirung Health Village over the past 365 days, averaging 7,9 daily visits with a peak of 337 in Jan 2026.
Top nationalities visiting Jirung Health Village
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Jirung Health Village - Mae Rim
Jirung Health Village'daki konaklama birimleri, her biri Kuzey Tayland'ın zengin kültürel mirasını yansıtan, kendine özgü Lanna Thai tarzında özenle dekore edilmiş klimalı odalara sahiptir. Konuklar eğlence için kablolu televizyon, değerli eşyalarını korumak için kişisel kasa ve konforlarını artırmak için kahve/çay makinesi gibi modern konforlardan yararlanabilirler. Mae Rim'in sakin ortamı, huzurlu bir gece uykusu sunarak bölgeyi keşfettikten veya sağlıklı yaşam aktivitelerine katıldıktan sonra dinlenmek için ideal bir seçimdir.
'Sağlık Köyü' konseptinin temel taşı, mutfak deneyimlerinin taze, sağlıklı Tayland mutfağına odaklandığı RabiengBaan Restaurant'tır. Restoran, doğrudan tesisin kendi yetiştirdiği tarlalardan elde edilen organik malzemeleri kullanmaktan gurur duymaktadır ve sağlıklı yaşam ilkelerine uygun, tarladan sofraya yemek deneyimi sunmaktadır. Doğal ürünlere olan bu bağlılık, yemeklerine bilinçli bir yaklaşım ve yerel tarım uygulamalarıyla daha derin bir bağlantı arayanlar için konaklama süresini artırmaktadır.
Huzurlu Mae Rim Bölgesi'nde yer alan köy, Chiang Mai'nin canlı kültürüne erişim sağlarken aynı zamanda sakin bir kaçış imkanı da sağlıyor. Ziyaretçilerin yerel pazarları, antik tapınakları ve şehirdeki çeşitli turistik mekanları keşfetmesine olanak tanıyan Chiang Mai'nin merkezine 15 dakikalık keyifli bir araba yolculuğu ile kolayca ulaşılabilir. Uluslararası seyahat edenler için Jirung Health Village, Chiang Mai Uluslararası Havaalanı'na arabayla yaklaşık 25 dakikalık mesafede yer almakta olup, sorunsuz varış ve ayrılışları kolaylaştırmaktadır. Bu tesis, geleneksel Kuzey Tayland estetiğini sağlık ve doğal çevreye odaklanarak birleştiren ve Tayland'ın kalbinde gerçekten canlandırıcı bir deneyim sunan huzurlu bir sığınak isteyen gezginler için idealdir.
Hizmetler & Olanaklar
Yakın Çevre
Sıkça Sorulan Sorular — Jirung Health Village
Jirung Health Village nerede bulunur?
Jirung Health Village ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Jirung Health Village'ın yüzme havuzu var mı?
Jirung Health Village'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Jirung Health Village kahvaltı servisi yapıyor mu?
Jirung Health Village'ın spa'sı var mı?
🏨 Tüm oteller Chiang Mai · Lüks oteller · Havuzlu oteller
Are you the owner or manager of Jirung Health Village?
Manage your listing and track your visitors
2.894 guests visited Jirung Health Village over the past 365 days, averaging 7,9 daily visits with a peak of 337 in Jan 2026.