ThaiStay99 ThaiStay99.com
Heaven Apartments
Heaven Apartments - 3 star apartment in Phuket, Thailand

Heaven Apartments

📍 Phuket, Phuket

Spa ve Wellness Ücretsiz WiFi
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Heaven Apartments, Phuket'in Patong Plajı'nda yer alan 3 yıldızlı bir apart oteldir. Balkonlu geniş konaklama birimleri, temel olanaklar ve yerel turistik mekanlara ve hareketli Patong bölgesine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bu tesis, otel hizmetlerinin avantajlarıyla bağımsız bir konaklama arayan gezginler için konforlu bir temel sağlar. Heaven Apartments'ın daire tarzındaki odalarının her biri konukların konforu için özenle tasarlanmış olup özel banyo, verimli klima, özel çalışma masası ve televizyon içermektedir ve hem kısa ziyaretler hem de uzun konaklamalar için huzurlu ve üretken …

Adres

29/98 Soi Prasertsub 1 Ratchapathanuson Road, 83150 Patong Beach, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Kahvaltı Spa ve Wellness Havalimanı Transferi Servis Resepsiyon (24s) Çamaşırhane

Yakın Çevre

Patong Beach 1.1 km
Kalim Beach 2.2 km
Freedom Beach 5 km
Tri Trang Beach 5 km
Merlin Beach 5 km
Kathu Waterfall 7 km
Kathu Mining Museum 10 km
Chinpracha House 11 km
Thai Hua Museum 11 km
PeakRang Hill 12 km

Sıkça Sorulan Sorular

Heaven Apartments nerede bulunur?
Heaven Apartments, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunmaktadır.
Heaven Apartments ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Heaven Apartments tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Heaven Apartments kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Heaven Apartments adresinde mevcuttur.
Heaven Apartments'ın spa'sı var mı?
Evet, Heaven Apartments misafirlere spa ve sağlıklı yaşam hizmetleri sunmaktadır.
Heaven Apartments ne tür bir konaklamadır?
Heaven Apartments, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunan bir apartment'tir.
Heaven Apartments'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Heaven Apartments için rezervasyon yapabilirsiniz.
🏨

Are you the owner or manager of Heaven Apartments?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3.350 guests visited Heaven Apartments over the past 365 days, averaging 9,2 daily visits with a peak of 448 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Heaven Apartments

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Heaven Apartments - Phuket

Apartment
Heaven Apartments - 3 star apartment in Phuket, Thailand
Heaven Apartments, Phuket'in Patong Plajı'nda yer alan 3 yıldızlı bir apart oteldir. Balkonlu geniş konaklama birimleri, temel olanaklar ve yerel turistik mekanlara ve hareketli Patong bölgesine kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bu tesis, otel hizmetlerinin avantajlarıyla bağımsız bir konaklama arayan gezginler için konforlu bir temel sağlar.

Heaven Apartments'ın daire tarzındaki odalarının her biri konukların konforu için özenle tasarlanmış olup özel banyo, verimli klima, özel çalışma masası ve televizyon içermektedir ve hem kısa ziyaretler hem de uzun konaklamalar için huzurlu ve üretken bir ortam sağlamaktadır. Her birimde özel balkonun bulunması, konukların dinlenebileceği ve tropikal atmosferin keyfini çıkarabileceği kişisel bir açık alan sunmaktadır.

Heaven Apartments'ın konukları, Phuket deneyimlerini geliştirmek için tasarlanmış çeşitli tesis olanaklarından yararlanabilirler. Tesiste rahatlama ve yenilenme fırsatları sunan spa olanakları bulunmaktadır. Tesis genelinde konukların bağlantıda kalmasını sağlayan ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyon, her an yardıma hazır olmanızı sağlarken, ücretli ulaşım servisi, konsiyerj ve tur masası yerel navigasyon ve gezi planlaması konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Konukların gönül rahatlığı için bagaj muhafazası, tesis bünyesinde günlük ihtiyaçlar için mini market ve bisiklet park yeri gibi pratik olanaklar da tam gün güvenlikle desteklenmektedir.

Apart otel, çeşitli diyet tercihlerine hitap eden zengin ve doyurucu bir kahvaltı sunmaktadır. Seçenekler arasında kontinental, Amerikan, büfe, vejetaryen ve Asya seçenekleri yer almaktadır. Geniş yelpazede yerel spesiyaliteler, çeşitli sıcak yemekler, taze pişmiş hamur işleri, krepler ve çeşitli taze meyveler yer alır ve Phuket'i keşfederek geçireceğiniz her güne doyurucu bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.

Phuket'in enerjik Patong Plajı bölgesinde yer alan Heaven Apartments, bölgeyi keşfetmek için erişilebilir bir konuma sahiptir. Tesisin kendisi bir plaja sahip olmasa da, ünlü Patong Plajı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir ve kıyılarına kolay erişim sağlar. Yakınlardaki popüler turistik mekanlar arasında yemek, eğlence ve alışveriş terapisine zahmetsizce ulaşabileceğiniz dinamik Patong Boks Stadyumu ve kapsamlı Jungceylon Alışveriş Merkezi yer almaktadır. Tesis, uygun ulaşım hizmetleriyle Phuket Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar Phuket'te keyifli bir deneyime katkıda bulunan özenli personeli, verimli hizmeti ve odaların sürekli temiz durumunu sık sık övüyorlar.

Konum & İletişim

Heaven Apartments
29/98 Soi Prasertsub 1 Ratchapathanuson Road
Phuket
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Kahvaltı Spa ve Wellness Havalimanı Transferi Servis Resepsiyon (24s) Çamaşırhane Ücretsiz WiFi Klima

Yakın Çevre

Patong Beach1.1 km Kalim Beach2.2 km Freedom Beach5 km Tri Trang Beach5 km Merlin Beach5 km Kathu Waterfall7 km Kathu Mining Museum10 km Chinpracha House11 km Thai Hua Museum11 km PeakRang Hill12 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Heaven Apartments

Heaven Apartments nerede bulunur?
Heaven Apartments, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunmaktadır.
Heaven Apartments ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Heaven Apartments tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Heaven Apartments kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Heaven Apartments adresinde mevcuttur.
Heaven Apartments'ın spa'sı var mı?
Evet, Heaven Apartments misafirlere spa ve sağlıklı yaşam hizmetleri sunmaktadır.
Heaven Apartments ne tür bir konaklamadır?
Heaven Apartments, Tayland'ın Phuket şehrinde bulunan bir apartment'tir.
Heaven Apartments'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Heaven Apartments için rezervasyon yapabilirsiniz.

🏨 Tüm oteller Phuket · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Heaven Apartments?

Manage your listing and track your visitors

3.350 guests visited Heaven Apartments over the past 365 days, averaging 9,2 daily visits with a peak of 448 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland