ThaiStay99 ThaiStay99.com
Canary Guesthouse
Canary Guesthouse - 2 star guesthouse in Mae Hong Son, Thailand

Canary Guesthouse

📍 Pai, Mae Hong Son

Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Canary Guesthouse, Pai, Mae Hong Son'da sakin Pai Nehri kıyısında yer alan 4 yıldızlı bir konaklama birimidir ve konuklarına temel olanaklar ve yerel erişim ile huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bu büyüleyici konukevi, Kuzey Tayland'ın rahat temposunu ve doğal güzelliğini keşfeden gezginler için sade ve davetkar bir konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar, bu pitoresk bölgede günlerce yerel keşif yaptıktan sonra dinlenmek için ideal, sakin bir atmosfere katkıda bulunan sakin nehir kenarı ortamının keyfini çıkarabilirler. Tesis konfor ve rahatlığı ön plana çıkararak otantik …

Adres

149 Moo 1 Tambon Maehee, Amphoe Pai, Maehongson, 58130 Pai, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi Non-smoking Property

Yakın Çevre

Ta Pai Memorial Bridge 9 km
Pam Bok Waterfall 9 km
Pai Bus station 350 m

Sıkça Sorulan Sorular

Canary Guesthouse nerede bulunur?
Canary Guesthouse, Tayland'ın Pai şehrinde bulunmaktadır.
Canary Guesthouse ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Canary Guesthouse tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Canary Guesthouse'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Canary Guesthouse bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Canary Guesthouse ne tür bir konaklamadır?
Canary Guesthouse, Tayland'ın Pai şehrinde bulunan bir guesthouse'tir.
Canary Guesthouse'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Canary Guesthouse için rezervasyon yapabilirsiniz.
Canary Guesthouse aileler için uygun mu?
Canary Guesthouse, Pai'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
🏨

Are you the owner or manager of Canary Guesthouse?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.260 guests visited Canary Guesthouse over the past 365 days, averaging 3,5 daily visits with a peak of 156 in May 2026.

Top nationalities visiting Canary Guesthouse

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Canary Guesthouse - Pai

Guesthouse
Canary Guesthouse - 2 star guesthouse in Mae Hong Son, Thailand
Canary Guesthouse, Pai, Mae Hong Son'da sakin Pai Nehri kıyısında yer alan 4 yıldızlı bir konaklama birimidir ve konuklarına temel olanaklar ve yerel erişim ile huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bu büyüleyici konukevi, Kuzey Tayland'ın rahat temposunu ve doğal güzelliğini keşfeden gezginler için sade ve davetkar bir konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar, bu pitoresk bölgede günlerce yerel keşif yaptıktan sonra dinlenmek için ideal, sakin bir atmosfere katkıda bulunan sakin nehir kenarı ortamının keyfini çıkarabilirler. Tesis konfor ve rahatlığı ön plana çıkararak otantik bir Pai deneyimi arayanlar için uygun bir seçimdir. Nehir kıyısındaki konumu, kasabanın canlı nabzına bağlı kalarak sessiz bir dinlenme imkanı sunuyor.

Canary Guesthouse'un her odasında vantilatör, huzurlu geceler için cibinlik ve konukların rahatlaması için tasarlanmış özel bir oturma alanı gibi pratik konforlar bulunmaktadır. Özel banyolar, konaklamanız boyunca kolaylık sağlayacak şekilde duş ve ücretsiz banyo malzemeleri ile iyi bir şekilde donatılmıştır. Daha iyi eğlence için, belirli oda tipleri kablolu TV ile donatılmıştır ve konukların kişisel alanlarından Pai Nehri'nin yumuşak akışını gözlemlemelerine olanak tanıyan canlandırıcı nehir manzaraları sunmaktadır. Tesis genelinde sürekli olarak sunulan ücretsiz Wi-Fi erişimi, konukların Mae Hong Son'u ziyaretleri sırasında bağlantıda kalmalarını sağlar. Bu düşünceli eklentiler, konukevinin yerel karakterini korurken modern gezginlerin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Konukevi, dinlenmek ve Kuzey Tayland ikliminin tadını çıkarmak için ideal olan bakımlı bir bahçeye sahip samimi bir ortam sunmaktadır. Kendi yemeklerini hazırlamak veya yıldızların altında akşam yemeği keyfi yapmak isteyenler için barbekü olanakları sağlanmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran, yemek yemeyi tercih eden konuklara kolaylık sağlayacak şekilde yemek servisi yapmaktadır. Açık hava meraklıları için, balıkçılık dahil çeşitli aktivitelerin keyfini doğrudan tesis bünyesinde çıkarabilir veya Pai'nin çevresindeki doğal alanlarda düzenlenebilir. Yakınlarda, kişisel araçlarıyla gelen konuklar için pratik bir olanak olan ücretsiz halka açık otopark da mevcuttur.

Canary Guesthouse, ziyaretçilerin Pai'nin popüler mekanlarına kolayca ulaşabilmesini sağlayan erişilebilir bir konuma sahiptir. Yerel sokak yemekleri ve el sanatlarının merkezi olan canlı Pai Gece Pazarı'na sadece 200 metre ve Mae Hong Son ilinde ileriye doğru seyahat etmeyi kolaylaştıran Pai Otobüs istasyonuna sadece 300 metre mesafededir. Bölgenin panoramik manzarasını sunan Wat Phra That Mae Yan gibi kültürel alanlar da yakındadır ve yaklaşık 1,6 km uzaklıktadır. Chiang Mai Uluslararası Havaalanı 86 km uzaklıktayken, bölgesel uçuşlara daha yakın erişim sağlayan Pai Havaalanı sadece kısa bir sürüş mesafesindedir. Kuzey Tayland'ın otantik cazibesini deneyimlemek için mükemmel olan, Pai'nin canlı yerel manzarasından ve doğal cazibe merkezlerinden birkaç dakika uzakta olmanızı sağlayan davetkar bir konaklamayı keşfedin.

Konum & İletişim

Canary Guesthouse
149 Moo 1 Tambon Maehee, Amphoe Pai, Maehongson
Pai · Mae Hong Son
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi Non-smoking Property

Yakın Çevre

Ta Pai Memorial Bridge9 km Pam Bok Waterfall9 km Pai Bus station350 m
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Canary Guesthouse

Canary Guesthouse nerede bulunur?
Canary Guesthouse, Tayland'ın Pai şehrinde bulunmaktadır.
Canary Guesthouse ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Canary Guesthouse tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Canary Guesthouse'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Canary Guesthouse bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Canary Guesthouse ne tür bir konaklamadır?
Canary Guesthouse, Tayland'ın Pai şehrinde bulunan bir guesthouse'tir.
Canary Guesthouse'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Canary Guesthouse için rezervasyon yapabilirsiniz.
Canary Guesthouse aileler için uygun mu?
Canary Guesthouse, Pai'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.

🏨 Tüm oteller Mae Hong Son · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Canary Guesthouse?

Manage your listing and track your visitors

1.260 guests visited Canary Guesthouse over the past 365 days, averaging 3,5 daily visits with a peak of 156 in May 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland