ThaiStay99 ThaiStay99.com
Baan Wassana in The City Old Moat
Baan Wassana in The City Old Moat - 4 star villa in Chiang Mai, Thailand

Baan Wassana in The City Old Moat

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap

Bu otel hakkında

Baan Wassana In The City Old Moat, Chiang Mai'nin Eski Şehir Hendek bölgesinde, tuzlu su yüzme havuzu ve yemyeşil bir bahçe ile üç yatak odalı, üç banyolu özel bir dinlenme alanı sunan 4 yıldızlı bir villadır. Villa, konut tarzı konfor ile kentin miras tapınaklarından birkaçına yürünebilir yakınlığı bir araya getirerek, alan, mahremiyet ve Eski Şehir simge yapılarına kolay erişim arayan aileler ve küçük gruplar için güçlü bir seçim haline getiriyor. İçeride konuklar klima ve tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ile desteklenen …

Adres

8 ซอย พระปกเกล้า 9, Phra Sing, 50200 Chiang Mai, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi

Sıkça Sorulan Sorular

Baan Wassana in The City Old Moat nerede bulunur?
Baan Wassana in The City Old Moat, Tayland'ın Chiang Mai şehrinde bulunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Baan Wassana in The City Old Moat ne tür bir konaklamadır?
Baan Wassana in The City Old Moat, Tayland'ın Chiang Mai şehrinde bulunan bir villa'tir.
Baan Wassana in The City Old Moat'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Baan Wassana in The City Old Moat için rezervasyon yapabilirsiniz.
🏨

Are you the owner or manager of Baan Wassana in The City Old Moat?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3.500 guests visited Baan Wassana in The City Old Moat over the past 365 days, averaging 9,6 daily visits with a peak of 362 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Baan Wassana in The City Old Moat

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Baan Wassana in The City Old Moat - Chiang Mai

Villa
Baan Wassana in The City Old Moat - 4 star villa in Chiang Mai, Thailand
Baan Wassana In The City Old Moat, Chiang Mai'nin Eski Şehir Hendek bölgesinde, tuzlu su yüzme havuzu ve yemyeşil bir bahçe ile üç yatak odalı, üç banyolu özel bir dinlenme alanı sunan 4 yıldızlı bir villadır. Villa, konut tarzı konfor ile kentin miras tapınaklarından birkaçına yürünebilir yakınlığı bir araya getirerek, alan, mahremiyet ve Eski Şehir simge yapılarına kolay erişim arayan aileler ve küçük gruplar için güçlü bir seçim haline getiriyor. İçeride konuklar klima ve tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ile desteklenen geniş bir oturma odası, tam donanımlı mutfak, teras ve balkon bulabilirler. Açık alan, genellikle klorlu sudan ziyade cilde ve gözlere zarar vermeyen tuzlu su havuzunun etrafında yer alıyor ve iki yanında güneşlenme terası ve havuz bar bulunuyor. Piknik alanı ve yemyeşil bahçe ise geziyle geçen bir günün ardından dinlenmek için ek alan sağlıyor. Gezgin dostu pratik ekstralar arasında tesis bünyesindeki ücretsiz özel otopark, bisiklet park yeri ve Kuzey Tayland'ı keşfeden çevreye duyarlı yol tutkunlarına uygun, ileriye dönük bir olanak olan elektrikli araç şarj istasyonu bulunmaktadır. Konum belirleyici bir güçtür. Villa, Chedi Luang Tapınağı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde ve konuklarını Eski Kent'in kültürel ve mutfak merkezinde buluşturan Wat Phra Singh ve Chiang Mai Gece Pazarı'na kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır. Chiang Mai Uluslararası Havaalanı sadece 4 mil uzaklıkta yer almakta olup hem varış hem de ileriye doğru seyahati kolaylaştırmaktadır ve çevredeki buz pateni pisti genç gezginler için beklenmedik bir eğlence katmaktadır. Villa tarzı bağımsızlığı Eski Şehir Hendeği'nin ritmiyle eşleştiren bağımsız bir Chiang Mai üssü arayan gezginler için Baan Wassana In The City Old Moat, özellikle yüksek puan alan havuzu, yürünebilir miras ortamı ve kolay havaalanı erişimiyle ilgilenen aileler için iyi bir konuma sahiptir.

Konum & İletişim

Baan Wassana in The City Old Moat
8 ซอย พระปกเกล้า 9, Phra Sing
Chiang Mai
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Ücretsiz WiFi Klima Bahçe
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Baan Wassana in The City Old Moat

Baan Wassana in The City Old Moat nerede bulunur?
Baan Wassana in The City Old Moat, Tayland'ın Chiang Mai şehrinde bulunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Baan Wassana in The City Old Moat'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Baan Wassana in The City Old Moat bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Baan Wassana in The City Old Moat ne tür bir konaklamadır?
Baan Wassana in The City Old Moat, Tayland'ın Chiang Mai şehrinde bulunan bir villa'tir.
Baan Wassana in The City Old Moat'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Baan Wassana in The City Old Moat için rezervasyon yapabilirsiniz.

🏨 Tüm oteller Chiang Mai · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Baan Wassana in The City Old Moat?

Manage your listing and track your visitors

3.500 guests visited Baan Wassana in The City Old Moat over the past 365 days, averaging 9,6 daily visits with a peak of 362 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland