ThaiStay99 ThaiStay99.com
Baan Ratchiangsaen
Baan Ratchiangsaen - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Baan Ratchiangsaen

★★★

📍 Northern Thailand, Chiang Mai

Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Baan Ratchiangsaen, Kuzey Tayland'daki Chiang Mai'de açık yüzme havuzu ve şehrin hareketli yerel pazarlarına kolay erişim imkanı sunan 5 yıldızlı bir konaklama birimidir. Bu tesise gelen konuklar, tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparkın yanı sıra kesintisiz bağlantı sağlayan tüm alanlarda mevcut ücretsiz Wi-Fi'den memnun kalacaklardır. Otel, Chiang Mai'yi keşfetmek için pratik bir üs sağlar ve temel olanakları otantik bir yerel deneyime olanak tanıyan bir konumla birleştirir. Baan Ratchiangsaen'in her odası konforlu bir konaklama sağlayacak şekilde özenle donatılmıştır. Konuklar, dinlenmek veya günlük …

Adres

35 Ratchiangsaen soi 1, T.Hayya, A.Muang, Hai Ya, 50100 Chiang Mai, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Oda Servisi Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Klima Teras Non-smoking Property

Sıkça Sorulan Sorular

Baan Ratchiangsaen nerede bulunur?
Baan Ratchiangsaen, Tayland'ın Northern Thailand şehrinde bulunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Baan Ratchiangsaen tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Baan Ratchiangsaen'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen ne tür bir konaklamadır?
Baan Ratchiangsaen, Tayland'ın Northern Thailand şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Baan Ratchiangsaen'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Baan Ratchiangsaen için rezervasyon yapabilirsiniz.
Baan Ratchiangsaen aileler için uygun mu?
Baan Ratchiangsaen, Northern Thailand'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.
🏨

Are you the owner or manager of Baan Ratchiangsaen?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2.775 guests visited Baan Ratchiangsaen over the past 365 days, averaging 7,6 daily visits with a peak of 320 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Baan Ratchiangsaen

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Baan Ratchiangsaen - Northern Thailand ★★★☆☆

Hotel
Baan Ratchiangsaen - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Baan Ratchiangsaen, Kuzey Tayland'daki Chiang Mai'de açık yüzme havuzu ve şehrin hareketli yerel pazarlarına kolay erişim imkanı sunan 5 yıldızlı bir konaklama birimidir. Bu tesise gelen konuklar, tesis bünyesindeki ücretsiz özel otoparkın yanı sıra kesintisiz bağlantı sağlayan tüm alanlarda mevcut ücretsiz Wi-Fi'den memnun kalacaklardır. Otel, Chiang Mai'yi keşfetmek için pratik bir üs sağlar ve temel olanakları otantik bir yerel deneyime olanak tanıyan bir konumla birleştirir.

Baan Ratchiangsaen'in her odası konforlu bir konaklama sağlayacak şekilde özenle donatılmıştır. Konuklar, dinlenmek veya günlük geziler planlamak için ideal olan, çalışma masası ve kanepe ile donatılmış özel oturma alanının yanı sıra klimanın keyfini çıkarabilirler. Daha fazla konfor için her odada elektrikli su ısıtıcısı ve buzdolabı sağlanmaktadır. Özel banyolarda konukların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde serinletici bir duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Eğlence çeşitli kanallar sunan düz ekran kablo TV ile mümkündür.

Tesisin konumu, kendilerini Chiang Mai'nin günlük yaşamına kaptırmak isteyenler için önemli bir noktadır. Baan Ratchiangsaen, Gat Gawm Pazarı'na sadece 5 dakikalık, yerel el sanatları, taze ürünler ve sokak yemeklerini keşfetmek için geniş fırsatlar sunan hareketli Chiang Mai Gate Pazarı'na ise 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Akşam keşifleri için Wua Lai Yürüyüş Caddesi'ne arabayla 5 dakikada ulaşılabilir. Ayrıca Chiang Mai Havaalanı'nın arabayla 15 dakika uzaklıkta elverişli bir konumda olması, geliş ve gidişleri kolaylaştırmaktadır. Otele 5 dakikalık yürüme mesafesinde otantik Tay mutfağı servis eden çeşitli yerel restoranlar da bulunmaktadır ve hemen kapının önünde çeşitli yemek seçenekleri sunmaktadır. Chiang Mai'nin kültürel canlılığını keşfetmek için pratik ve iyi bağlantılara sahip bir üs arayan konuklar, Baan Ratchiangsaen'i konaklamaları için davetkar bir seçim olarak görecektir.

Konum & İletişim

Baan Ratchiangsaen ★★★
35 Ratchiangsaen soi 1, T.Hayya, A.Muang, Hai Ya
Northern Thailand · Chiang Mai
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Oda Servisi Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Klima Teras Non-smoking Property
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Baan Ratchiangsaen

Baan Ratchiangsaen nerede bulunur?
Baan Ratchiangsaen, Tayland'ın Northern Thailand şehrinde bulunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Baan Ratchiangsaen tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Baan Ratchiangsaen'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Baan Ratchiangsaen ne tür bir konaklamadır?
Baan Ratchiangsaen, Tayland'ın Northern Thailand şehrinde bulunan bir hotel'tir.
Baan Ratchiangsaen'a nasıl rezervasyon yaptırabilirim?
Bu sayfadaki rezervasyon bağlantıları aracılığıyla doğrudan müsaitlik durumunu bulabilir ve Baan Ratchiangsaen için rezervasyon yapabilirsiniz.
Baan Ratchiangsaen aileler için uygun mu?
Baan Ratchiangsaen, Northern Thailand'i ziyaret eden gezginler için harika bir seçenektir. Ailelere özel olanaklar için yukarıdaki olanaklara göz atın.

🏨 Tüm oteller Chiang Mai · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Baan Ratchiangsaen?

Manage your listing and track your visitors

2.775 guests visited Baan Ratchiangsaen over the past 365 days, averaging 7,6 daily visits with a peak of 320 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland