ThaiStay99 ThaiStay99.com
Altera Hotel and Residence by at Mind
Altera Hotel and Residence by at Mind - 4 star hotel in Rayong, Thailand

Altera Hotel and Residence by at Mind

★★★★

📍 East Thailand, Rayong

Yüzme Havuzu Ücretsiz WiFi Fitness Merkezi Otopark
Şimdi Rezervasyon Yap Ara

Bu otel hakkında

Altera Hotel and Residence by at Mind, Rayong'un Central Pattaya bölgesinde yer alan 4 yıldızlı bir otel ve rezidanstır ve hem kısa hem de uzun süreli konaklamalar için tam donanımlı mutfaklara sahip modern konaklama birimleri ve çeşitli kullanışlı olanaklar sunmaktadır. Plaja sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu tesis, konaklama konforunu otel hizmetleriyle birleştirerek, konaklamalarında bağımsızlık ve esneklik arayan gezginler için ideal bir seçim haline getiriyor. Konuklar, Doğu Tayland'ın misafirperver ruhunu yansıtan, dinlenme ve günlük aktiviteler için geniş alan …

Adres

99/1-2 Moo 9, Nongprue, Pattaya Second Road, Banglamung, Chonburi, 20150 Pattaya, Thailand

📍 Google Maps'te aç

Hizmetler & Olanaklar

Bar / Lounge Kahvaltı Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi

Yakın Çevre

Pattaya Beach 750 m
Naklua Beach 1.8 km
Wong Amat Beach 2.6 km
Pattaya Bus Terminal 2 km

Sıkça Sorulan Sorular

Altera Hotel and Residence by at Mind nerede bulunur?
Altera Hotel and Residence by at Mind, Tayland'ın East Thailand şehrinde bulunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Altera Hotel and Residence by at Mind kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Altera Hotel and Residence by at Mind adresinde mevcuttur.
Altera Hotel and Residence by at Mind ne tür bir konaklamadır?
Altera Hotel and Residence by at Mind, Tayland'ın East Thailand şehrinde bulunan bir hotel'tir.
🏨

Are you the owner or manager of Altera Hotel and Residence by at Mind?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.784 guests visited Altera Hotel and Residence by at Mind over the past 365 days, averaging 4,9 daily visits with a peak of 195 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Altera Hotel and Residence by at Mind

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Ana Sayfa Ara Restoranlar

Altera Hotel and Residence by at Mind - East Thailand ★★★★☆

Hotel
Altera Hotel and Residence by at Mind - 4 star hotel in Rayong, Thailand
Altera Hotel and Residence by at Mind, Rayong'un Central Pattaya bölgesinde yer alan 4 yıldızlı bir otel ve rezidanstır ve hem kısa hem de uzun süreli konaklamalar için tam donanımlı mutfaklara sahip modern konaklama birimleri ve çeşitli kullanışlı olanaklar sunmaktadır. Plaja sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu tesis, konaklama konforunu otel hizmetleriyle birleştirerek, konaklamalarında bağımsızlık ve esneklik arayan gezginler için ideal bir seçim haline getiriyor. Konuklar, Doğu Tayland'ın misafirperver ruhunu yansıtan, dinlenme ve günlük aktiviteler için geniş alan sağlayan, aydınlık stüdyo ve dairelere yaşam alanlarının düşünceli bir şekilde dahil edilmesini sıklıkla takdir etmektedir.

Altera Hotel and Residence'taki konaklama seçenekleri, misafir deneyimini pratik özelliklerle zenginleştirmek için tasarlanmıştır. Her stüdyo ve daire, Orta Pattaya'yı keşfetmekle geçen bir günün ardından dinlenmek için mükemmel olan, uydu kanallarını izleyebileceğiniz 82 cm düz ekran TV ve DVD oynatıcı ile donatılmıştır. Mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı ve ücretsiz terliklerin rahatlığı, evden uzakta rahat bir ev ortamına daha da katkıda bulunur. Banyolar temel banyo malzemeleri ve duş olanaklarıyla iyi bir şekilde donatılmış olup, güne dinlendirici bir başlangıç ​​veya gün sonu geçirmenizi sağlar.

Dinlenme ve sağlıklı yaşam için tesis, gençleşmeye yönelik özel bir saunanın yanı sıra rahatlatıcı bir spa küveti ile tamamlanmış bir açık yüzme havuzu sunmaktadır. Konuklar, tesis bünyesindeki fitness merkezinde fitness rutinlerini sürdürebilirler. Otel ayrıca her türlü ihtiyaç veya yerel sorularınız konusunda yardımcı olmaya hazır 24 saat açık resepsiyon ve konsiyerj hizmetleriyle konukların rahatlığını ön planda tutmaktadır. İş seyahatinde olanlar tam hizmet veren bir iş merkezi bulacak, self-servis çamaşır yıkama olanakları ise düşünceli bir Rayong konaklamasının karakteristik özelliği olan daha uzun ziyaretler için ilave pratiklik sunacaktır.

Altera Hotel and Residence'ta yemek, yerel Tay ve dünya yemeklerinden oluşan bir seçki sunan tesis bünyesindeki restoran ile basitleştirilmiştir. Hızlı atıştırmalıklar veya unutulmuş temel ihtiyaçlar için tesis bünyesinde bir market de mevcuttur. Bağlantı, tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi ile sağlanmaktadır ve yerel bölgeyi keşfetmek için yakındaki alışveriş merkezlerine ücretsiz tuk-tuk hizmeti sağlanmakta olup, bu da Pattaya'nın merkezinde gezinmeyi kolaylaştırmaktadır. Otel, Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı'na arabayla yaklaşık 90 dakika uzaklıktadır ve Rayong'a arabayla gelen konuklar için ücretsiz otopark mevcuttur. Doğu Tayland'da pratik ve keyifli bir konaklama için bu iyi donanımlı mülkü düşünün.

Konum & İletişim

Altera Hotel and Residence by at Mind ★★★★
99/1-2 Moo 9, Nongprue, Pattaya Second Road, Banglamung, Chonburi
East Thailand · Rayong
Thailand

Hizmetler & Olanaklar

Bar / Lounge Kahvaltı Yüzme Havuzu Otopark Ücretsiz Otopark Havalimanı Transferi Servis Fitness Merkezi

Yakın Çevre

Pattaya Beach750 m Naklua Beach1.8 km Wong Amat Beach2.6 km Pattaya Bus Terminal2 km
Şimdi Rezervasyon Yap

Sıkça Sorulan Sorular — Altera Hotel and Residence by at Mind

Altera Hotel and Residence by at Mind nerede bulunur?
Altera Hotel and Residence by at Mind, Tayland'ın East Thailand şehrinde bulunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind ücretsiz Wi-Fi sunuyor mu?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind tüm konuklara ücretsiz ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind'ın yüzme havuzu var mı?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind'da konukların kullanımına açık bir yüzme havuzu bulunmaktadır.
Altera Hotel and Residence by at Mind'da ücretsiz park yeri mevcut mu?
Evet, Altera Hotel and Residence by at Mind bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Altera Hotel and Residence by at Mind kahvaltı servisi yapıyor mu?
Evet, kahvaltı Altera Hotel and Residence by at Mind adresinde mevcuttur.
Altera Hotel and Residence by at Mind ne tür bir konaklamadır?
Altera Hotel and Residence by at Mind, Tayland'ın East Thailand şehrinde bulunan bir hotel'tir.

🏨 Tüm oteller Rayong · Lüks oteller · Havuzlu oteller

🏨

Are you the owner or manager of Altera Hotel and Residence by at Mind?

Manage your listing and track your visitors

1.784 guests visited Altera Hotel and Residence by at Mind over the past 365 days, averaging 4,9 daily visits with a peak of 195 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland