ThaiStay99 ThaiStay99.com
Large With
Large With - 4 star pool villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand

Large With

📍 Prachuap Khiri Khan, Prachuap Khiri Khan

Pool Gratis WiFi Parkering
Boka nu

Om detta hotell

Pool Villa: Large With är en 4-stjärnig privat villa belägen i Prachuap Khiri Khan, och erbjuder expansivt boende med sju sovrum och sju badrum. Denna fastighet har en privat utomhuspool, en trädgård och ett fullt utrustat kök, vilket gör det till ett utmärkt val för stora familjer eller grupper som utforskar Hua Hin-området i Thailand. Designad för ultimat komfort och utrymme, denna villa erbjuder en generös layout där vart och ett av de sju sovrummen drar nytta av sitt eget …

Adress

635 Soi Mon Mai, 77110 Hua Hin, Thailand

📍 Öppna i Google Maps

Tjänster & Faciliteter

Pool Parkering Gratis parkering Gratis WiFi Luftkonditionering Terrass

Sevärdheter i närheten

Lake 4.2 km
Hua Hin Beach 6 km
Baan Suksamakkee Beach 7 km

Vanliga frågor

Var finns Large With?
Large With ligger i Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Erbjuder Large With gratis WiFi?
Ja, Large With erbjuder gratis WiFi för alla gäster.
Har Large With en pool?
Ja, Large With har en pool tillgänglig för gäster.
Finns det gratis parkering på Large With?
Ja, Large With erbjuder gratis privat parkering på plats.
Vilken typ av boende är Large With?
Large With är en pool villa belägen i Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Hur kan jag boka Large With?
Du kan hitta tillgänglighet och boka Large With direkt via bokningslänkarna på denna sida.
🏨

Are you the owner or manager of Large With?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2 042 guests visited Large With over the past 365 days, averaging 5,6 daily visits with a peak of 210 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Large With

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Hem Sök Restauranger

Large With - Prachuap Khiri Khan

Pool Villa
Large With - 4 star pool villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand
Pool Villa: Large With är en 4-stjärnig privat villa belägen i Prachuap Khiri Khan, och erbjuder expansivt boende med sju sovrum och sju badrum. Denna fastighet har en privat utomhuspool, en trädgård och ett fullt utrustat kök, vilket gör det till ett utmärkt val för stora familjer eller grupper som utforskar Hua Hin-området i Thailand.

Designad för ultimat komfort och utrymme, denna villa erbjuder en generös layout där vart och ett av de sju sovrummen drar nytta av sitt eget privata badrum, vilket garanterar avskildhet för varje gäst. Inkluderandet av dedikerade familjerum förbättrar vistelsen ytterligare för grupper i flera generationer eller större sällskap. Gästerna kan till fullo omfamna utomhuslivsstilen med tillgång till en inbjudande utomhuspool, kompletterad med en privat pool för exklusiv njutning. Fastighetens vackert anlagda trädgård och rymliga terrass erbjuder lugna miljöer för avkoppling, måltider utomhus eller bara njuta av den varma thailändska solen.

Moderna bekvämligheter är genomtänkt integrerade i hela villan för att säkerställa en sömlös och trevlig upplevelse. Luftkonditioneringen håller interiören sval, medan en TV erbjuder underhållningsalternativ. Gratis WiFi finns tillgängligt i hela fastigheten, så att gästerna kan hålla sig uppkopplade eller planera nästa dags äventyr. Det fullt utrustade köket erbjuder flexibiliteten med självhushåll, och tillhandahåller alla nödvändiga apparater och redskap för att laga mat på fritiden. Praktiska bekvämligheter inkluderar även gratis privat parkering på plats, vilket ger bekvämlighet för dem som reser med fordon.

Strategiskt placerad i Prachuap Khiri Khan, erbjuder villan tillgång till viktiga lokala sevärdheter. Det är cirka 11 km från Hua Hins flygplats, vilket underlättar ankomst och avgång. Värdefulla lokala attraktioner som Black Mountain Water Park, Hua Hins klocktorn och Royal Hua Hins golfbana ligger alla inom en bekväm 5,7 mils radie och erbjuder olika alternativ för underhållning, kultur och rekreation. Gäster berömmer ofta Pool Villa: Large With för dess omfattande faciliteter, rymliga design och den bekväma, privata miljön den ger, vilket gör det till ett mycket uppskattat boendeval för en längre vistelse i regionen. Upplev lyxen av en privat villa designad för minnesvärda gruppsemester i Thailand.

Plats & Kontakt

Large With
635 Soi Mon Mai
Prachuap Khiri Khan
Thailand

Tjänster & Faciliteter

Pool Parkering Gratis parkering Gratis WiFi Luftkonditionering Terrass Non-smoking Property

Sevärdheter i närheten

Lake4.2 km Hua Hin Beach6 km Baan Suksamakkee Beach7 km
Boka nu

Vanliga frågor — Large With

Var finns Large With?
Large With ligger i Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Erbjuder Large With gratis WiFi?
Ja, Large With erbjuder gratis WiFi för alla gäster.
Har Large With en pool?
Ja, Large With har en pool tillgänglig för gäster.
Finns det gratis parkering på Large With?
Ja, Large With erbjuder gratis privat parkering på plats.
Vilken typ av boende är Large With?
Large With är en pool villa belägen i Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Hur kan jag boka Large With?
Du kan hitta tillgänglighet och boka Large With direkt via bokningslänkarna på denna sida.

🏨 Alla hotell i Prachuap Khiri Khan · Lyxhotell · Hotell med pool

🏨

Are you the owner or manager of Large With?

Manage your listing and track your visitors

2 042 guests visited Large With over the past 365 days, averaging 5,6 daily visits with a peak of 210 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland