ThaiStay99 ThaiStay99.com
Villa Sun
Villa Sun - 4 star villa in Ko Samui, Thailand

Villa Sun

📍 Ko Samui, Ko Samui

Basen Darmowe WiFi Parking
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Villa Sun to czterogwiazdkowa odnowiona willa położona w Mae Nam w stanie Surat Thani, oferująca przestronne pokoje z 3 sypialniami, prywatnym basenem i wanną z hydromasażem oraz dogodną lokalizację w pobliżu międzynarodowego lotniska Samui i godnych uwagi lokalnych atrakcji. Ta nieruchomość stanowi spokojną oazę dla podróżnych poszukujących prywatności i nowoczesnych udogodnień w tętniącym życiem regionie Surat Thani w Tajlandii. Goście Villa Sun mogą spodziewać się przestronnych przestrzeni mieszkalnych, w tym niedawno odnowionej willi wyposażonej w trzy wygodne sypialnie i cztery …

Adres

28-31 moo1, Soi 1,, maenam ,ko samui district, surat thani,, 84330 Mae Nam, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Basen Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi

Pobliskie atrakcje

Mae Nam Beach 2.2 km
Bophut Beach 3.4 km
W Koh Samui Beach 3.8 km
Bang Rak Beach 6 km
Ban Tai Beach 6 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Villa Sun?
Villa Sun znajduje się w Ko Samui, Tajlandia.
Czy Villa Sun oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Villa Sun oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Villa Sun ma basen?
Tak, Villa Sun posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Villa Sun?
Tak, Villa Sun oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Villa Sun?
Villa Sun to villa zlokalizowane w Ko Samui, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Villa Sun?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Villa Sun bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
🏨

Are you the owner or manager of Villa Sun?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2 816 guests visited Villa Sun over the past 365 days, averaging 7,7 daily visits with a peak of 331 in Mar 2026.

Top nationalities visiting Villa Sun

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Villa Sun - Ko Samui

Villa
Villa Sun - 4 star villa in Ko Samui, Thailand
Villa Sun to czterogwiazdkowa odnowiona willa położona w Mae Nam w stanie Surat Thani, oferująca przestronne pokoje z 3 sypialniami, prywatnym basenem i wanną z hydromasażem oraz dogodną lokalizację w pobliżu międzynarodowego lotniska Samui i godnych uwagi lokalnych atrakcji. Ta nieruchomość stanowi spokojną oazę dla podróżnych poszukujących prywatności i nowoczesnych udogodnień w tętniącym życiem regionie Surat Thani w Tajlandii.

Goście Villa Sun mogą spodziewać się przestronnych przestrzeni mieszkalnych, w tym niedawno odnowionej willi wyposażonej w trzy wygodne sypialnie i cztery dobrze wyposażone łazienki, zapewniającej dużo miejsca dla rodzin lub grup. Nieruchomość rozciąga swój urok na zewnątrz dzięki bujnemu ogrodowi i zachęcającemu tarasowi, idealnemu na relaks w tropikalnej scenerii. Bezproblemowa łączność dzięki bezpłatnemu Wi-Fi dostępnemu w całej willi, dzięki czemu goście mogą pozostawać w kontakcie lub planować przygody w Surat Thani.

Nowoczesne udogodnienia są podstawą doświadczenia Villa Sun. Każdy obszar jest klimatyzowany, co zapewnia komfortowy klimat, uzupełniony luksusem prywatnej wanny z hydromasażem i orzeźwiającym basenem z malowniczymi widokami. Włączenie w pełni wyposażonego aneksu kuchennego zapewnia gościom elastyczność w przygotowywaniu własnych posiłków, zwiększając poczucie domu z dala od domu. Dodatkowe udogodnienia obejmują prywatny balkon, wannę z hydromasażem zapewniającą doskonały relaks, pralkę oraz bezpłatny prywatny parking, co dodatkowo podkreśla samowystarczalny charakter tego obiektu.

Obiekt Villa Sun jest strategicznie położony, około 9 km od międzynarodowego lotniska Ko Samui, co ułatwia gościom przyloty i odloty. Willa stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania popularnych lokalnych atrakcji, w tym oddalonej o zaledwie 2,2 km plaży Mae Nam, uroczej wioski rybackiej oddalonej o 5 km oraz słynnego Wielkiego Buddy położonego w odległości 10 km od obiektu. Okolica Mae Nam słynie z różnorodnych atrakcji i malowniczych widoków, zachęcając gości do odkrycia naturalnego piękna i bogactwa kulturowego Surat Thani. Zastanów się nad Villa Sun jako przestronnym i bogatym w udogodnienia miejscem wypoczynku w sercu urzekającego południowego regionu Tajlandii.

Lokalizacja & Kontakt

Villa Sun
28-31 moo1, Soi 1, maenam, ko samui district, surat thani
Ko Samui
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Basen Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi

Pobliskie atrakcje

Mae Nam Beach2.2 km Bophut Beach3.4 km W Koh Samui Beach3.8 km Bang Rak Beach6 km Ban Tai Beach6 km
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Villa Sun

Gdzie znajduje się Villa Sun?
Villa Sun znajduje się w Ko Samui, Tajlandia.
Czy Villa Sun oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Villa Sun oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Villa Sun ma basen?
Tak, Villa Sun posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Villa Sun?
Tak, Villa Sun oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Villa Sun?
Villa Sun to villa zlokalizowane w Ko Samui, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Villa Sun?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Villa Sun bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.

🏨 Wszystkie hotele w Ko Samui · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Villa Sun?

Manage your listing and track your visitors

2 816 guests visited Villa Sun over the past 365 days, averaging 7,7 daily visits with a peak of 331 in Mar 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland