ThaiStay99 ThaiStay99.com
Villa de Moy
Villa de Moy - villa in Chiang Mai, Thailand

Villa de Moy

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Darmowe WiFi
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Villa de Moy to kwatera prywatna przeznaczona wyłącznie dla dorosłych, położona w tętniącym życiem mieście Chiang Mai, oferująca niedawno odnowione pokoje, które łączą w sobie nowoczesne udogodnienia z praktycznymi udogodnieniami. Obiekt ten przeznaczony jest dla osób poszukujących spokojnej i wygodnej bazy do odkrywania kulturalnego serca północnej Tajlandii. Każdy pokój gościnny jest starannie wyposażony w klimatyzację zapewniającą wygodę, prywatną łazienkę i dedykowane biurko do pracy, zaspokajające potrzeby zarówno osób spędzających wolny czas, jak i tych, którzy potrzebują funkcjonalnej przestrzeni podczas podróży. …

Adres

103/1 ถนนพระปกเกล้า ซอย 8, Phra Sing, 50200 Chiang Mai, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Transfer z lotniska Usługa wahadłowa Pralnia Darmowe WiFi Klimatyzacja Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Nakornping Bridge 1.6 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Villa de Moy?
Villa de Moy znajduje się w Chiang Mai, Tajlandia.
Czy Villa de Moy oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Villa de Moy oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Villa de Moy?
Villa de Moy to villa zlokalizowane w Chiang Mai, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Villa de Moy?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Villa de Moy bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Villa de Moy jest odpowiednie dla rodzin?
Villa de Moy to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Chiang Mai. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
W jakich językach mówi personel Villa de Moy?
Personel w Villa de Moy zazwyczaj mówi po angielsku i tajsku. Niektóre hotele międzynarodowe oferują również dodatkową obsługę językową.
🏨

Are you the owner or manager of Villa de Moy?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2 652 guests visited Villa de Moy over the past 365 days, averaging 7,3 daily visits with a peak of 303 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Villa de Moy

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Villa de Moy - Chiang Mai

Villa
Villa de Moy - villa in Chiang Mai, Thailand
Villa de Moy to kwatera prywatna przeznaczona wyłącznie dla dorosłych, położona w tętniącym życiem mieście Chiang Mai, oferująca niedawno odnowione pokoje, które łączą w sobie nowoczesne udogodnienia z praktycznymi udogodnieniami. Obiekt ten przeznaczony jest dla osób poszukujących spokojnej i wygodnej bazy do odkrywania kulturalnego serca północnej Tajlandii. Każdy pokój gościnny jest starannie wyposażony w klimatyzację zapewniającą wygodę, prywatną łazienkę i dedykowane biurko do pracy, zaspokajające potrzeby zarówno osób spędzających wolny czas, jak i tych, którzy potrzebują funkcjonalnej przestrzeni podczas podróży. W całej kwaterze prywatnej dostępne jest bezpłatne WiFi, dzięki czemu goście mogą pozostać w kontakcie.

Kwatera prywatna zapewnia szereg udogodnień mających na celu poprawę komfortu gości. Należą do nich przytulny taras słoneczny, idealny do relaksu i wygodny minimarket dla pilnych potrzeb. Codzienne sprzątanie zapewnia nieskazitelne środowisko, a usługi pralnicze i fryzjer na miejscu zwiększają wygodę. Dla gości zwiedzających na dwóch kółkach przygotowany jest parking rowerowy. Obiekt zapewnia również bezproblemową podróż dzięki ekspresowym zameldowaniu i wymeldowaniu, wypożyczeniu samochodu do samodzielnego zwiedzania, specjalnemu biuru informacji turystycznej, które pomaga w organizacji lokalnych wycieczek oraz bezpiecznej przechowalni bagażu.

Dostępne są specyficzne konfiguracje pokoi, takie jak jednostki na parterze, a wiele pokoi oferuje spokojny widok na wewnętrzny dziedziniec, zapewniając spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Goście mogą również cieszyć się wydzieloną częścią wypoczynkową w swoim apartamencie i dodatkową prywatnością dzięki prywatnemu wejściu. Villa de Moy szczyci się doskonałą lokalizacją, około 4 km od międzynarodowego lotniska w Chiang Mai, co ułatwia przyloty i odloty. Znajduje się on także w odległości krótkiego spaceru od ważnej pod względem historycznym świątyni Chedi Luang i jest dogodnie położony w pobliżu innych kluczowych atrakcji. Należą do nich Pomnik Trzech Króli, symbol dziedzictwa Chiang Mai, oraz tętniący życiem Nocny Bazar w Chiang Mai, znany z szerokiej gamy lokalnego rzemiosła i ulicznego jedzenia. W pobliżu znajduje się również wyjątkowa możliwość spędzania wolnego czasu, lodowisko, co zapewnia nieoczekiwany wybór rozrywki. Odkryj wygodną i dobrze położoną przystań na przygody w Chiang Mai.

Lokalizacja & Kontakt

Villa de Moy
103/1 ถนนพระปกเกล้า ซอย 8, Phra Sing
Chiang Mai
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Transfer z lotniska Usługa wahadłowa Pralnia Darmowe WiFi Klimatyzacja Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Nakornping Bridge1.6 km
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Villa de Moy

Gdzie znajduje się Villa de Moy?
Villa de Moy znajduje się w Chiang Mai, Tajlandia.
Czy Villa de Moy oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Villa de Moy oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Villa de Moy?
Villa de Moy to villa zlokalizowane w Chiang Mai, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Villa de Moy?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Villa de Moy bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Villa de Moy jest odpowiednie dla rodzin?
Villa de Moy to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Chiang Mai. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
W jakich językach mówi personel Villa de Moy?
Personel w Villa de Moy zazwyczaj mówi po angielsku i tajsku. Niektóre hotele międzynarodowe oferują również dodatkową obsługę językową.

🏨 Wszystkie hotele w Chiang Mai · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Villa de Moy?

Manage your listing and track your visitors

2 652 guests visited Villa de Moy over the past 365 days, averaging 7,3 daily visits with a peak of 303 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland