ThaiStay99 ThaiStay99.com
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street - 3 star guesthouse in Mae Hong Son, Thailand

Tapri 6- Guesthouse at Walking Street

📍 Mae Hong Son, Mae Hong Son

Darmowe WiFi
Zarezerwuj teraz

O tym hotelu

Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to trzygwiazdkowy obiekt położony w Mae Hong Son, konkretnie w Pai, oferujący komfortowe pokoje z niezbędnymi udogodnieniami i tętniącymi życiem możliwościami rozrywki. Goście zatrzymujący się w tym obiekcie mogą spodziewać się klimatyzowanych pokoi, każdy z łazienką, balkonem i widokiem na ogród lub okoliczne góry Pai. Każdy pokój wyposażony jest w praktyczne udogodnienia, takie jak biurko, lodówka i bezpłatne przybory toaletowe, zaprojektowane z myślą o wygodnym pobycie zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy …

Adres

เวียงใต้ Tapri-6 Guesthouse, 58130 Pai, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Obsługa pokoju Darmowe WiFi Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Ta Pai Memorial Bridge 8 km
Pam Bok Waterfall 9 km
Pai Bus station 500 m

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street znajduje się w Mae Hong Son, Tajlandia.
Czy Tapri 6- Guesthouse at Walking Street oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Tapri 6- Guesthouse at Walking Street oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to guesthouse zlokalizowane w Mae Hong Son, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Tapri 6- Guesthouse at Walking Street bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Tapri 6- Guesthouse at Walking Street jest odpowiednie dla rodzin?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Mae Hong Son. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
W jakich językach mówi personel Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Personel w Tapri 6- Guesthouse at Walking Street zazwyczaj mówi po angielsku i tajsku. Niektóre hotele międzynarodowe oferują również dodatkową obsługę językową.
🏨

Are you the owner or manager of Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1 463 guests visited Tapri 6- Guesthouse at Walking Street over the past 365 days, averaging 4,0 daily visits with a peak of 163 in May 2026.

Top nationalities visiting Tapri 6- Guesthouse at Walking Street

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Tapri 6- Guesthouse at Walking Street - Mae Hong Son

Guesthouse
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street - 3 star guesthouse in Mae Hong Son, Thailand
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to trzygwiazdkowy obiekt położony w Mae Hong Son, konkretnie w Pai, oferujący komfortowe pokoje z niezbędnymi udogodnieniami i tętniącymi życiem możliwościami rozrywki. Goście zatrzymujący się w tym obiekcie mogą spodziewać się klimatyzowanych pokoi, każdy z łazienką, balkonem i widokiem na ogród lub okoliczne góry Pai. Każdy pokój wyposażony jest w praktyczne udogodnienia, takie jak biurko, lodówka i bezpłatne przybory toaletowe, zaprojektowane z myślą o wygodnym pobycie zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy zdalnej.

Pensjonat zapewnia taras, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu, zapewniające łączność dla wszystkich gości. Poza kwaterami prywatnymi, Tapri 6- zapewnia żywą atmosferę dzięki dodatkowym udogodnieniom, w tym klubowi nocnemu na miejscu, w którym organizowane są wieczorne rozrywki, krytym placem zabaw dla młodszych gości oraz dużą ilością miejsc do siedzenia na zewnątrz, gdzie odwiedzający mogą cieszyć się lokalną atmosferą. Występy muzyczne na żywo dodatkowo poprawiają wrażenia gości, przyczyniając się do tętniącego życiem ducha często kojarzonego z obszarem Pai. W obiekcie priorytetem jest także komfort gości i spokój ducha dzięki całodobowej ochronie.

Usytuowany bezpośrednio przy popularnej ulicy Pai Walking Street lub bardzo blisko niej, goście mają bezpośredni dostęp do lokalnych rynków i atrakcji. Pensjonat oferuje doskonałą lokalizację, w odległości krótkiego spaceru od najważniejszych atrakcji. Dworzec autobusowy w Pai znajduje się zaledwie 6 minut spacerem od hotelu, co ułatwia podróżnym przyjazd i wyjazd. Targ nocny w Pai i ulica Pai Walking Street oddalone są od obiektu o około 600 metrów, dzięki czemu goście znajdą się w samym sercu wieczornych atrakcji w Pai. Dla osób zainteresowanych eksploracją kulturalną Wat Phra That Mae Yen znajduje się 18 minut spacerem i zapewnia dostępne miejsce do zanurzenia się w okolicy. Szerszy region Mae Hong Son, obejmujący Pai, oferuje również cuda natury, takie jak Kanion Pai i Gorące Źródło Tha Pai, idealne na jednodniowe wycieczki.

Odkryj pobyt łączący komfort, wygodę i tętniące życiem lokalne doświadczenia w Tapri 6- Guesthouse at Walking Street podczas wizyty w Mae Hong Son.

Lokalizacja & Kontakt

Tapri 6- Guesthouse at Walking Street
เวียงใต้ Tapri-6 Guesthouse
Mae Hong Son
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Obsługa pokoju Darmowe WiFi Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Ta Pai Memorial Bridge8 km Pam Bok Waterfall9 km Pai Bus station500 m
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Tapri 6- Guesthouse at Walking Street

Gdzie znajduje się Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street znajduje się w Mae Hong Son, Tajlandia.
Czy Tapri 6- Guesthouse at Walking Street oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Tapri 6- Guesthouse at Walking Street oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to guesthouse zlokalizowane w Mae Hong Son, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Tapri 6- Guesthouse at Walking Street bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Tapri 6- Guesthouse at Walking Street jest odpowiednie dla rodzin?
Tapri 6- Guesthouse at Walking Street to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Mae Hong Son. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
W jakich językach mówi personel Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?
Personel w Tapri 6- Guesthouse at Walking Street zazwyczaj mówi po angielsku i tajsku. Niektóre hotele międzynarodowe oferują również dodatkową obsługę językową.

🏨 Wszystkie hotele w Mae Hong Son · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Tapri 6- Guesthouse at Walking Street?

Manage your listing and track your visitors

1 463 guests visited Tapri 6- Guesthouse at Walking Street over the past 365 days, averaging 4,0 daily visits with a peak of 163 in May 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland