Sky Nest Sea View by Wild Flower
📍 Ko Phangan, Ko Phangan
O tym hotelu
Sky Nest Sea View by Wild Flower to wygodny apartament z własnym wyżywieniem na Ko Phangan w Tajlandii, idealny dla osób poszukujących niezależnego wypoczynku na wyspie pośród tropikalnego piękna. To prywatne zakwaterowanie obejmuje jedną sypialnię i jedną łazienkę, oferując gościom w pełni wyposażoną kuchnię, wydajną klimatyzację oraz wygodę bezpłatnego WiFi przez cały pobyt. Goście szczególnie doceniają prywatny taras i balkon, zaprojektowane jako spokojne przestrzenie, w których mogą się zrelaksować i podziwiać malownicze widoki, które charakteryzują tę spokojną okolicę Ko Phangan. …
Adres
Usługi & Udogodnienia
Pobliskie atrakcje
Często zadawane pytania
Gdzie znajduje się Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Czy Sky Nest Sea View by Wild Flower oferuje bezpłatne WiFi?
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Jaki rodzaj zakwaterowania to Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Jak mogę dokonać rezerwacji Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Czy Sky Nest Sea View by Wild Flower jest odpowiednie dla rodzin?
Are you the owner or manager of Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Manage your listing and track your visitors
1 916 guests visited Sky Nest Sea View by Wild Flower over the past 365 days, averaging 5,2 daily visits with a peak of 210 in Mar 2026.
Top nationalities visiting Sky Nest Sea View by Wild Flower
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Sky Nest Sea View by Wild Flower - Ko Phangan
Mieszkanie w Sky Nest Sea View by Wild Flower zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę domu, jednocześnie pozwalając na relaksujący wyspiarski styl życia. W pełni wyposażona kuchnia zapewnia elastyczność przygotowywania posiłków i przekąsek, uwzględniając osobiste preferencje i potrzeby dietetyczne, co jest cennym udogodnieniem w przypadku dłuższych pobytów lub osób lubiących bardziej niezależny styl podróżowania. Z jedną sypialnią i oddzielną łazienką, zakwaterowanie jest odpowiednie dla osób podróżujących samotnie, par lub małych grup poszukujących spokojnej bazy do zwiedzania tętniącej życiem wyspy Ko Phangan.
Chociaż obiekt nie dysponuje basenem ani bezpośrednim dostępem do plaży, jego lokalizacja na Ko Phangan zapewnia gościom łatwy dostęp do cudów przyrody wyspy i obiektów rekreacyjnych. Plaża Baan Tai jest dostępna i oferuje możliwość opalania się i cieszenia się nadmorską atmosferą. Miłośnicy przygód znajdą w okolicy sprzyjające warunki do uprawiania takich sportów jak nurkowanie i surfing, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w sportach wodnych. Pobliskie atrakcje przyrodnicze obejmują wodospady Phaeng, wodospady Tharn Sadet i urzekającą wyspę Ko Ma, zachęcającą do odkrywania bujnych krajobrazów i malowniczych widoków Ko Phangan. Obiekt oferuje prawdziwy smak niezależnego życia na wyspie, pozwalając gościom ustawić własne tempo i odkryć niepowtarzalny urok tego tajskiego miejsca.
Ten apartament na Ko Phangan stanowi praktyczną i zachęcającą opcję dla podróżnych pragnących prywatnej przestrzeni z niezbędnymi udogodnieniami, aby niezapomniany pobyt w Tajlandii.
Lokalizacja & Kontakt
Usługi & Udogodnienia
Pobliskie atrakcje
Często zadawane pytania — Sky Nest Sea View by Wild Flower
Gdzie znajduje się Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Czy Sky Nest Sea View by Wild Flower oferuje bezpłatne WiFi?
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Jaki rodzaj zakwaterowania to Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Jak mogę dokonać rezerwacji Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Czy Sky Nest Sea View by Wild Flower jest odpowiednie dla rodzin?
🏨 Wszystkie hotele w Ko Phangan · Hotele luksusowe · Hotele z basenem
Are you the owner or manager of Sky Nest Sea View by Wild Flower?
Manage your listing and track your visitors
1 916 guests visited Sky Nest Sea View by Wild Flower over the past 365 days, averaging 5,2 daily visits with a peak of 210 in Mar 2026.