ThaiStay99 ThaiStay99.com
Shambhala Hotel Pattaya
Shambhala Hotel Pattaya - 4 star hotel in Rayong, Thailand

Shambhala Hotel Pattaya

★★★★

📍 Pattaya, Rayong

Basen Darmowe WiFi Restauracja Siłownia Parking
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Shambhala Hotel Pattaya to pięciogwiazdkowy hotel położony w Pattaya Central w Pattaya, oferujący gościom połączenie nowoczesnego komfortu i bogatych udogodnień w pobliżu plaży Pattaya. Obiekt ten oferuje klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką i bezpłatnym WiFi, a także basen bez krawędzi, kryty basen i dedykowane centrum fitness, które zapewnia relaksujący pobyt. Goście zatrzymujący się w Shambhala Hotel Pattaya mogą spodziewać się komfortowych pokoi zaprojektowanych z myślą o wygodzie. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, które zapewniają przyjemne otoczenie po dniu …

Adres

245/187 Moo. 9 Pattaya 3rd Road Bang Lamung, 20150 Pattaya, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Restauracja Bar / Lounge Śniadanie Basen Kryty basen Parking

Pobliskie atrakcje

Pattaya Beach 1.8 km
Naklua Beach 2.7 km
Pattaya Bus Terminal 2.3 km
Pattaya Railway Station 2.5 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Shambhala Hotel Pattaya?
Shambhala Hotel Pattaya znajduje się w Pattaya, Tajlandia.
Czy Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Shambhala Hotel Pattaya ma basen?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Shambhala Hotel Pattaya?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Czy Shambhala Hotel Pattaya serwuje śniadanie?
Tak, śniadanie jest dostępne w Shambhala Hotel Pattaya.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Shambhala Hotel Pattaya?
Shambhala Hotel Pattaya to hotel zlokalizowane w Pattaya, Tajlandia.
🏨

Are you the owner or manager of Shambhala Hotel Pattaya?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1 640 guests visited Shambhala Hotel Pattaya over the past 365 days, averaging 4,5 daily visits with a peak of 178 in May 2026.

Top nationalities visiting Shambhala Hotel Pattaya

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Shambhala Hotel Pattaya - Pattaya ★★★★☆

Hotel
Shambhala Hotel Pattaya - 4 star hotel in Rayong, Thailand
Shambhala Hotel Pattaya to pięciogwiazdkowy hotel położony w Pattaya Central w Pattaya, oferujący gościom połączenie nowoczesnego komfortu i bogatych udogodnień w pobliżu plaży Pattaya. Obiekt ten oferuje klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką i bezpłatnym WiFi, a także basen bez krawędzi, kryty basen i dedykowane centrum fitness, które zapewnia relaksujący pobyt.

Goście zatrzymujący się w Shambhala Hotel Pattaya mogą spodziewać się komfortowych pokoi zaprojektowanych z myślą o wygodzie. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, które zapewniają przyjemne otoczenie po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Obiekt zapewnia łączność i bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu, dzięki czemu podróżni mogą pozostawać w kontakcie lub planować kolejną przygodę w prowincji Rayong.

Hotel oferuje szereg udogodnień dostosowanych do różnorodnych preferencji. Przyjemny basen bez krawędzi stanowi malownicze miejsce na orzeźwiającą kąpiel, a kryty basen stanowi alternatywę dla przyjemności przez cały rok. Dla osób dbających o wellness dostępne jest dobrze wyposażone centrum fitness i wydzielona sala fitness. Spokojny ogród zapewnia spokojną ucieczkę, a bar przy basenie jest idealnym miejscem na delektowanie się napojami w relaksującej atmosferze.

Posiłki w Shambhala Hotel Pattaya obejmują nowoczesną restaurację. Zespół kulinarny oferuje różnorodne opcje śniadaniowe odpowiadające różnym gustom, w tym śniadanie kontynentalne, amerykańskie i azjatyckie. W porze brunchu i lunchu goście mogą delektować się autentyczną kuchnią tajską, odzwierciedlającą żywe smaki regionu.

Hotel, strategicznie zlokalizowany w centrum Pattaya, oferuje wygodny dostęp do lokalnych atrakcji. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od popularnej plaży Pattaya, która zapewnia łatwe możliwości wypoczynku nad morzem. W pobliżu znajduje się także słynny występ kabaretowy Alcazar, w którym można spędzić wieczór pełen atrakcji. Miłośnikom wodnych przygód oferujemy nurkowanie w okolicznych wodach. Podróż do i z hotelu jest prosta, a międzynarodowe lotnisko U-Tapao Rayong-Pattaya znajduje się w odległości około 44 km. Shambhala Hotel Pattaya stanowi praktyczną bazę wypadową do zwiedzania dynamicznego miasta Pattaya, zapewniając komfort i wygodę każdemu podróżnikowi. Odkryj dobrze wyposażoną bazę wypadową do zwiedzania Pattaya, łączącą wygodę z przemyślanymi udogodnieniami, aby zapewnić niezapomniany wypoczynek w Tajlandii.

Lokalizacja & Kontakt

Shambhala Hotel Pattaya ★★★★
245/187 Moo. 9 Pattaya 3rd Road Bang Lamung
Pattaya · Rayong
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Restauracja Bar / Lounge Śniadanie Basen Kryty basen Parking Bezpłatny parking Transfer z lotniska

Pobliskie atrakcje

Pattaya Beach1.8 km Naklua Beach2.7 km Pattaya Bus Terminal2.3 km Pattaya Railway Station2.5 km
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Shambhala Hotel Pattaya

Gdzie znajduje się Shambhala Hotel Pattaya?
Shambhala Hotel Pattaya znajduje się w Pattaya, Tajlandia.
Czy Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Shambhala Hotel Pattaya ma basen?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Shambhala Hotel Pattaya?
Tak, Shambhala Hotel Pattaya oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Czy Shambhala Hotel Pattaya serwuje śniadanie?
Tak, śniadanie jest dostępne w Shambhala Hotel Pattaya.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Shambhala Hotel Pattaya?
Shambhala Hotel Pattaya to hotel zlokalizowane w Pattaya, Tajlandia.

🏨 Wszystkie hotele w Rayong · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Shambhala Hotel Pattaya?

Manage your listing and track your visitors

1 640 guests visited Shambhala Hotel Pattaya over the past 365 days, averaging 4,5 daily visits with a peak of 178 in May 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland