ThaiStay99 ThaiStay99.com
Rueanjumpa Resort
Rueanjumpa Resort - resort in Nong Khai, Thailand

Rueanjumpa Resort

📍 Ban Na Kai, Nong Khai

Darmowe WiFi Parking
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Rueanjumpa Resort to spokojny obiekt położony w Ban Na Kai w Nong Khai, oferujący gościom spokojny ogród oraz dobrze wyposażone pokoje z niezbędnymi wygodami. Ta nieruchomość jest oazą spokoju w regionie, zaprojektowaną z myślą o relaksie w bujnej okolicy, która odzwierciedla naturalne piękno północno-wschodniej prowincji Tajlandii. Każdy pokój w ośrodku Rueanjumpa Resort został starannie wyposażony, aby zapewnić komfortowy pobyt. Goście mogą spodziewać się klimatyzacji zapewniającej kontrolę klimatu, prywatnych łazienek z prysznicami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi, a także wygodnych zestawów do …

Adres

เรือนจำปา รีสอร์ท 98 หมู่ 6 ต.เมืองหมี อ.เมืองหนองคาย จ.หนอนคาย, 43000 Ban Na Kai, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Nong Khai Train Station 2.4 km
Thanalèng Station 6 km

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Rueanjumpa Resort?
Rueanjumpa Resort znajduje się w Ban Na Kai, Tajlandia.
Czy Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Rueanjumpa Resort?
Tak, Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Rueanjumpa Resort?
Rueanjumpa Resort to resort zlokalizowane w Ban Na Kai, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Rueanjumpa Resort?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Rueanjumpa Resort bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Rueanjumpa Resort jest odpowiednie dla rodzin?
Rueanjumpa Resort to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Ban Na Kai. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
🏨

Are you the owner or manager of Rueanjumpa Resort?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

856 guests visited Rueanjumpa Resort over the past 365 days, averaging 2,3 daily visits with a peak of 115 in May 2026.

Top nationalities visiting Rueanjumpa Resort

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Rueanjumpa Resort - Ban Na Kai

Resort
Rueanjumpa Resort - resort in Nong Khai, Thailand
Rueanjumpa Resort to spokojny obiekt położony w Ban Na Kai w Nong Khai, oferujący gościom spokojny ogród oraz dobrze wyposażone pokoje z niezbędnymi wygodami. Ta nieruchomość jest oazą spokoju w regionie, zaprojektowaną z myślą o relaksie w bujnej okolicy, która odzwierciedla naturalne piękno północno-wschodniej prowincji Tajlandii.

Każdy pokój w ośrodku Rueanjumpa Resort został starannie wyposażony, aby zapewnić komfortowy pobyt. Goście mogą spodziewać się klimatyzacji zapewniającej kontrolę klimatu, prywatnych łazienek z prysznicami i bezpłatnymi przyborami toaletowymi, a także wygodnych zestawów do parzenia kawy i herbaty, ekspresów do kawy i lodówek. Te udogodnienia w pokojach zapewniają gościom samowystarczalność i przyjemne doświadczenie.

Na miejscu ośrodek zapewnia praktyczne udogodnienia, w tym przyjazną kawiarnię, oferującą przyjemne miejsce na poranny napój lub relaksującą przerwę. Ponadto goście mogą korzystać z bezpłatnego prywatnego parkingu na terenie obiektu, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo osób podróżujących własnymi pojazdami.

Lokalizacja w Ban Na Kai zapewnia gościom dostęp do kilku lokalnych atrakcji. Dworzec kolejowy Nong Khai oddalony jest od obiektu o zaledwie 2,5 km, co ułatwia przyjazd i odjazd. Znaczący Most Przyjaźni Tajsko-Laosskiej i tętniący życiem targ Tha Sadet, oddalone od ośrodka o około 5 km, zapewniają wgląd w lokalny handel i połączenia transgraniczne. Miłośnicy wystaw mogą wybrać się do centrum wystawowego Lao-ITEC oddalonego o 18 km. Goście często doceniają uprzejmą obsługę i ogólny komfort zakwaterowania, co przyczynia się do przyjemnego i niezapomnianego pobytu w Nong Khai.

Lokalizacja & Kontakt

Rueanjumpa Resort
เรือนจำปา รีสอร์ท 98 หมู่ 6 ต.เมืองหมี อ.เมืองหนองคาย จ.หนอนคาย
Ban Na Kai · Nong Khai
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi Non-smoking Property

Pobliskie atrakcje

Nong Khai Train Station2.4 km Thanalèng Station6 km
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Rueanjumpa Resort

Gdzie znajduje się Rueanjumpa Resort?
Rueanjumpa Resort znajduje się w Ban Na Kai, Tajlandia.
Czy Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Rueanjumpa Resort?
Tak, Rueanjumpa Resort oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Rueanjumpa Resort?
Rueanjumpa Resort to resort zlokalizowane w Ban Na Kai, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Rueanjumpa Resort?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Rueanjumpa Resort bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Rueanjumpa Resort jest odpowiednie dla rodzin?
Rueanjumpa Resort to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Ban Na Kai. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.

🏨 Wszystkie hotele w Nong Khai · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Rueanjumpa Resort?

Manage your listing and track your visitors

856 guests visited Rueanjumpa Resort over the past 365 days, averaging 2,3 daily visits with a peak of 115 in May 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland