ThaiStay99 ThaiStay99.com
Radisson Blu Plaza Bangkok
Radisson Blu Plaza Bangkok - 5 star hotel in Bangkok, Thailand

Radisson Blu Plaza Bangkok

★★★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Basen Darmowe WiFi Restauracja Siłownia Parking
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Radisson Blu Plaza Bangkok to pięciogwiazdkowy hotel w Bangkoku oferujący basen z widokiem na miasto, dostęp do salonu Executive Lounge i niezwykle szeroki program wyżywienia obejmujący wiele kuchni, odpowiedni zarówno dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych. Obiekt łączy w sobie wyrafinowane zakwaterowanie z kompleksowym zapleczem odnowy biologicznej i całodobową obsługą i jest zlokalizowany w jednej z najbardziej ruchliwych dzielnic handlowych stolicy Tajlandii. Pokoje gościnne zostały zaprojektowane z myślą o większym komforcie i wyposażone są w klimatyzację, dźwiękoszczelne …

Adres

489 Sukhumvit Road ( Sukhumvit 27), Klongtoey Nua, Wattana, Wattana, 10110 Bangkok, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Restauracja Bar / Lounge Śniadanie Basen Parking Bezpłatny parking

Pobliskie atrakcje

MRT-Sukhumvit 400 m
Asok 450 m

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Radisson Blu Plaza Bangkok?
Radisson Blu Plaza Bangkok znajduje się w Bangkok, Tajlandia.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok ma basen?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Radisson Blu Plaza Bangkok?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok serwuje śniadanie?
Tak, śniadanie jest dostępne w Radisson Blu Plaza Bangkok.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Radisson Blu Plaza Bangkok?
Radisson Blu Plaza Bangkok to hotel zlokalizowane w Bangkok, Tajlandia.
🏨

Are you the owner or manager of Radisson Blu Plaza Bangkok?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

5 100 guests visited Radisson Blu Plaza Bangkok over the past 365 days, averaging 14,0 daily visits with a peak of 631 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Radisson Blu Plaza Bangkok

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Radisson Blu Plaza Bangkok - Bangkok ★★★★★

Hotel
Radisson Blu Plaza Bangkok - 5 star hotel in Bangkok, Thailand
Radisson Blu Plaza Bangkok to pięciogwiazdkowy hotel w Bangkoku oferujący basen z widokiem na miasto, dostęp do salonu Executive Lounge i niezwykle szeroki program wyżywienia obejmujący wiele kuchni, odpowiedni zarówno dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych. Obiekt łączy w sobie wyrafinowane zakwaterowanie z kompleksowym zapleczem odnowy biologicznej i całodobową obsługą i jest zlokalizowany w jednej z najbardziej ruchliwych dzielnic handlowych stolicy Tajlandii.

Pokoje gościnne zostały zaprojektowane z myślą o większym komforcie i wyposażone są w klimatyzację, dźwiękoszczelne okna, podłogi wyłożone wykładziną, biurko, część wypoczynkową, rozkładaną sofę, ekspres do kawy, mini bar, czajnik elektryczny, lodówkę i widok na miasto. Łazienki wyposażone są w wannę, prysznic, szlafroki, kapcie, suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokoje łączone są dostępne dla rodzin lub grup podróżujących razem, a dostęp do salonu Executive Lounge zapewnia wyższy poziom usług dla wybranych kategorii pokoi.

Centrum odnowy biologicznej i rekreacji na basenie z widokiem na miasto, uzupełnione sauną, łaźnią parową i centrum fitness. Hotelowa restauracja i bar serwują śniadania obejmujące dania kontynentalne, amerykańskie, w formie bufetu, wegetariańskie, azjatyckie, chińskie, indyjskie, włoskie, japońskie, owoce morza, dania kuchni tajskiej i wietnamskiej, a także dania międzynarodowe – jest to mile widziana różnorodność dla podróżnych z dowolnego pochodzenia. Bar przy basenie, posiłki w pokoju i śniadanie w pokoju uzupełniają elastyczność gastronomiczną.

Dzięki takiej lokalizacji goście mogą dojść w osiem minut spacerem do centrum handlowego Emporium i 2 km od Narodowego Centrum Kongresowego Queen Sirikit, a także do Ambasady Centralnej i centrum handlowego Siam Paragon Mall. Międzynarodowe lotnisko Don Mueang oddalone jest od obiektu o 26 km. Na życzenie dostępny jest płatny transfer lotniskowy.

Całodobowe usługi obejmują całodobową recepcję, konsjerża, codzienne sprzątanie, całodobową ochronę, przechowalnię bagażu, wypożyczalnię samochodów i specjalne menu dietetyczne. Dla podróżnych poszukujących centralnie położonego, pięciogwiazdkowego pobytu z doskonałymi udogodnieniami odnowy biologicznej i wyjątkową różnorodnością restauracji, Radisson Blu Plaza Bangkok będzie niezawodnym wyborem.

Lokalizacja & Kontakt

Radisson Blu Plaza Bangkok ★★★★★
489 Sukhumvit Road, Klongtoey Nua, Wattana
Bangkok
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Restauracja Bar / Lounge Śniadanie Basen Parking Bezpłatny parking Transfer z lotniska Usługa wahadłowa

Pobliskie atrakcje

MRT-Sukhumvit400 m Asok450 m
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Radisson Blu Plaza Bangkok

Gdzie znajduje się Radisson Blu Plaza Bangkok?
Radisson Blu Plaza Bangkok znajduje się w Bangkok, Tajlandia.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok ma basen?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok posiada basen dostępny dla gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Radisson Blu Plaza Bangkok?
Tak, Radisson Blu Plaza Bangkok oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Czy Radisson Blu Plaza Bangkok serwuje śniadanie?
Tak, śniadanie jest dostępne w Radisson Blu Plaza Bangkok.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Radisson Blu Plaza Bangkok?
Radisson Blu Plaza Bangkok to hotel zlokalizowane w Bangkok, Tajlandia.

🏨 Wszystkie hotele w Bangkok · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Radisson Blu Plaza Bangkok?

Manage your listing and track your visitors

5 100 guests visited Radisson Blu Plaza Bangkok over the past 365 days, averaging 14,0 daily visits with a peak of 631 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland