ThaiStay99 ThaiStay99.com
Central Area Villa Homestay
Central Area Villa Homestay - 4 star homestay in Bangkok, Thailand

Central Area Villa Homestay

📍 Bangkok, Bangkok

Darmowe WiFi Parking
Zarezerwuj teraz Zadzwoń

O tym hotelu

Central Area Villa Homestay to czterogwiazdkowa prywatna willa w Bangkoku, oferująca przestronne pokoje z wieloma sypialniami oraz nowoczesne udogodnienia, dzięki czemu jest odpowiednia dla większych grup lub rodzin zwiedzających tętniącą życiem stolicę Tajlandii. Ta nieruchomość wyróżnia się zapewnianiem komfortu w stylu mieszkalnym i przestronnymi przestrzeniami mieszkalnymi zaprojektowanymi z myślą o komforcie i dłuższych pobytach. Goście znajdą tu pięć odrębnych sypialni i cztery łazienki, a także przestronny salon, który zachęca do wspólnego relaksu. Obecność wydzielonych pokoi rodzinnych dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność …

Adres

33/11 Soi Sukhumvit 63, Wattana, 10110 Bangkok, Thailand

📍 Otwórz w Google Maps

Usługi & Udogodnienia

Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi Klimatyzacja Smoking Area

Pobliskie atrakcje

BTS-Ekkamai 700 m
Ekkamai Eastern Bus Terminal 750 m

Często zadawane pytania

Gdzie znajduje się Central Area Villa Homestay?
Central Area Villa Homestay znajduje się w Bangkok, Tajlandia.
Czy Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Central Area Villa Homestay?
Tak, Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Central Area Villa Homestay?
Central Area Villa Homestay to homestay zlokalizowane w Bangkok, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Central Area Villa Homestay?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Central Area Villa Homestay bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Central Area Villa Homestay jest odpowiednie dla rodzin?
Central Area Villa Homestay to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Bangkok. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.
🏨

Are you the owner or manager of Central Area Villa Homestay?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4 434 guests visited Central Area Villa Homestay over the past 365 days, averaging 12,1 daily visits with a peak of 518 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Central Area Villa Homestay

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Strona główna Szukaj Restauracje

Central Area Villa Homestay - Bangkok

Homestay
Central Area Villa Homestay - 4 star homestay in Bangkok, Thailand
Central Area Villa Homestay to czterogwiazdkowa prywatna willa w Bangkoku, oferująca przestronne pokoje z wieloma sypialniami oraz nowoczesne udogodnienia, dzięki czemu jest odpowiednia dla większych grup lub rodzin zwiedzających tętniącą życiem stolicę Tajlandii. Ta nieruchomość wyróżnia się zapewnianiem komfortu w stylu mieszkalnym i przestronnymi przestrzeniami mieszkalnymi zaprojektowanymi z myślą o komforcie i dłuższych pobytach. Goście znajdą tu pięć odrębnych sypialni i cztery łazienki, a także przestronny salon, który zachęca do wspólnego relaksu. Obecność wydzielonych pokoi rodzinnych dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność dla osób podróżujących z dziećmi, zapewniając każdemu gościowi wystarczającą przestrzeń osobistą.

Każdy pobyt w Central Area Villa Homestay jest wspierany przez kompleksowy pakiet nowoczesnych udogodnień. Bezpłatne WiFi zapewnia łączność zarówno w czasie wolnym, jak i w pracy, a klimatyzacja zapewnia komfortową atmosferę w pomieszczeniach, co jest mile widzianą cechą w tropikalnym klimacie Bangkoku. Willa oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, co pozwala gościom na elastyczność w przygotowywaniu własnych posiłków i dostosowywaniu się do potrzeb dietetycznych, co stanowi znaczną przewagę nad tradycyjnymi ustawieniami hotelowymi. Dostępna jest również pralka, która zapewnia dodatkową wygodę podczas dłuższych podróży i umożliwia lżejsze pakowanie. Ponadto goście mogą korzystać z jadalni do wspólnych posiłków, dedykowanego biurka do pracy i mebli ogrodowych na tarasie, aby cieszyć się świeżym powietrzem.

Położenie willi w Bangkoku zapewnia dogodny dostęp do różnych atrakcji miasta. Znajduje się około 2,7 km od ekskluzywnego centrum handlowego Emporium i około 6,5 km od Ambasady Centralnej, dzięki czemu goście mają łatwy dostęp do najwyższej jakości sklepów i restauracji. Poza zakupami, łatwo dostępne są także popularne atrakcje, takie jak centrum handlowe Siam Paragon Mall i spokojny park Lumpini, zapewniające możliwości rozrywki, rekreacji i zanurzenia się w kulturze. Dla podróżnych przylatujących lub odlatujących lotnisko Suvarnabhumi znajduje się w odległości około 26 mil, co ułatwia transfer. Godną uwagi cechą Central Area Villa Homestay jest polityka przyjazna zwierzętom, zapewniająca ciepłe powitanie gościom podróżującym ze swoimi zwierzęcymi towarzyszami i zapewniająca bardziej integracyjną opcję podróżowania po mieście. Ta willa w stylu mieszkalnym jest idealną bazą wypadową dla osób poszukujących autonomii i komfortu w samym sercu Bangkoku podczas swojej wizyty.

Lokalizacja & Kontakt

Central Area Villa Homestay
33/11 Soi Sukhumvit 63, Wattana
Bangkok
Thailand

Usługi & Udogodnienia

Parking Bezpłatny parking Darmowe WiFi Klimatyzacja Smoking Area

Pobliskie atrakcje

BTS-Ekkamai700 m Ekkamai Eastern Bus Terminal750 m
Zarezerwuj teraz

Często zadawane pytania — Central Area Villa Homestay

Gdzie znajduje się Central Area Villa Homestay?
Central Area Villa Homestay znajduje się w Bangkok, Tajlandia.
Czy Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatne WiFi?
Tak, Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatne WiFi dla wszystkich gości.
Czy dostępny jest bezpłatny parking pod adresem Central Area Villa Homestay?
Tak, Central Area Villa Homestay oferuje bezpłatny prywatny parking na miejscu.
Jaki rodzaj zakwaterowania to Central Area Villa Homestay?
Central Area Villa Homestay to homestay zlokalizowane w Bangkok, Tajlandia.
Jak mogę dokonać rezerwacji Central Area Villa Homestay?
Możesz sprawdzić dostępność i dokonać rezerwacji Central Area Villa Homestay bezpośrednio za pomocą linków do rezerwacji na tej stronie.
Czy Central Area Villa Homestay jest odpowiednie dla rodzin?
Central Area Villa Homestay to świetna opcja dla podróżnych odwiedzających Bangkok. Sprawdź powyższe udogodnienia pod kątem udogodnień dla rodzin.

🏨 Wszystkie hotele w Bangkok · Hotele luksusowe · Hotele z basenem

🏨

Are you the owner or manager of Central Area Villa Homestay?

Manage your listing and track your visitors

4 434 guests visited Central Area Villa Homestay over the past 365 days, averaging 12,1 daily visits with a peak of 518 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland