Botanic Boutique Hotel Surin Beach
📍 Bang Tao Beach, Phuket
O tym hotelu
Botanic Boutique Hotel Surin Beach to przyjemny obiekt noclegowy w Bang Tao Beach na Phuket, oferujący przyjazne rodzinom pokoje i zachęcający odkryty basen położony w spokojnym ogrodzie. Obiekt zapewnia komfortowe pokoje przeznaczone dla rodzin, wyposażone w klimatyzację, prywatną łazienkę i przyjemny widok na bujny ogród lub lśniący basen. Każdy pokój jest dobrze wyposażony w prywatny balkon, wygodną rozkładaną sofę i dedykowane biurko, co zapewni relaksujący i produktywny pobyt podczas pobytu w Tajlandii. Oprócz pokoi goście mogą korzystać z szeregu wyjątkowych …
Adres
Usługi & Udogodnienia
Pobliskie atrakcje
Często zadawane pytania
Gdzie znajduje się Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach oferuje bezpłatne WiFi?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach ma basen?
Jaki rodzaj zakwaterowania to Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Jak mogę dokonać rezerwacji Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach jest odpowiednie dla rodzin?
Are you the owner or manager of Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Manage your listing and track your visitors
3 004 guests visited Botanic Boutique Hotel Surin Beach over the past 365 days, averaging 8,2 daily visits with a peak of 383 in Dec 2025.
Top nationalities visiting Botanic Boutique Hotel Surin Beach
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Botanic Boutique Hotel Surin Beach - Bang Tao Beach
Oprócz pokoi goście mogą korzystać z szeregu wyjątkowych udogodnień. Hotel szczyci się spokojnym, bujnym ogrodem, w którym można się zrelaksować i przestronnym tarasem. Najważniejszym wydarzeniem jest odkryty basen, popularne udogodnienie dla wszystkich gości pragnących ochłodzić się w słońcu Phuket. Utrzymywanie kontaktu jest łatwe dzięki bezpłatnemu Wi-Fi dostępnemu w całym obiekcie. W obiekcie kładzie się również nacisk na wygodę gości, zapewniając codzienne sprzątanie, strzeżony parking rowerowy i bezpłatne przybory toaletowe w każdej prywatnej łazience.
Botanic Boutique Hotel Surin Beach położony jest w tętniącej życiem plaży Bang Tao na wyspie Phuket i stanowi spokojną bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Plaża Bang Tao nie znajduje się bezpośrednio przy plaży, ale można do niej łatwo dotrzeć w zaledwie 18 minut spacerem. Ta lokalizacja pozwala gościom doświadczyć lokalnego uroku Phuket, jednocześnie ciesząc się spokojnym odosobnieniem. Podróżni pragnący odkryć więcej dziedzictwa Phuket mogą odwiedzić pobliskie atrakcje, takie jak pomnik Dwóch Bohaterek oddalony o około 10 km i świątynia Wat Prathong położona w odległości około 11 km od hotelu. Bliskość międzynarodowego lotniska Phuket, oddalonego o około 21 km, zwiększa dostępność dla gości przylatujących i odlatujących. Obiekt jest dobrze oceniany przez gości, często chwalony za czystość, jakość basenu i pomoc personelu, co przyczynia się do niezawodnego i przyjemnego pobytu dla osób odkrywających piękno wybrzeża Phuket. Odkryj komfortowy i bogaty w udogodnienia pobyt na plaży Bang Tao w Phuket, idealnej dla rodzin i turystów poszukujących relaksu i wygody w tropikalnej scenerii.
Lokalizacja & Kontakt
Usługi & Udogodnienia
Pobliskie atrakcje
Często zadawane pytania — Botanic Boutique Hotel Surin Beach
Gdzie znajduje się Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach oferuje bezpłatne WiFi?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach ma basen?
Jaki rodzaj zakwaterowania to Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Jak mogę dokonać rezerwacji Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Czy Botanic Boutique Hotel Surin Beach jest odpowiednie dla rodzin?
🏨 Wszystkie hotele w Phuket · Hotele luksusowe · Hotele z basenem
Are you the owner or manager of Botanic Boutique Hotel Surin Beach?
Manage your listing and track your visitors
3 004 guests visited Botanic Boutique Hotel Surin Beach over the past 365 days, averaging 8,2 daily visits with a peak of 383 in Dec 2025.