ThaiStay99 ThaiStay99.com
Voco Bangkok Surawong by IHG
Voco Bangkok Surawong by IHG - 5 star hotel in Bangkok, Thailand

Voco Bangkok Surawong by IHG

★★★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Zwembad Gratis WiFi Restaurant Fitnesscentrum Parkeerplaats
Nu boeken Bellen

Over dit hotel

voco Bangkok Surawong by IHG is een 5-sterrenhotel in het centrum van Bangkok en biedt een zwembad met uitzicht, een fitnesscentrum, een zonneterras, een weelderige tuin en een eigen restaurant, bar en lounge. De accommodatie is geschikt voor reizigers die op zoek zijn naar een verzorgde uitvalsbasis in het centrum van Bangkok, met betrouwbare IHG-servicestandaarden, overal gratis WiFi en een 24-uursreceptie die wordt ondersteund door hulp van een conciërge. De kamers zijn voorzien van airconditioning en afgewerkt met moderne gemakken, …

Adres

80 Surawong Road, Bang Rak, 10500 Bangkok, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Restaurant Bar / Lounge Ontbijt Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren

Attracties in de buurt

BTS-Sala Daeng 600 m
MRT-Sam Yan 700 m

Veelgestelde vragen

Waar ligt Voco Bangkok Surawong by IHG?
Voco Bangkok Surawong by IHG bevindt zich in Bangkok, Thailand.
Biedt Voco Bangkok Surawong by IHG gratis WiFi?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Voco Bangkok Surawong by IHG een zwembad?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Voco Bangkok Surawong by IHG?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Serveert Voco Bangkok Surawong by IHG ontbijt?
Ja, het ontbijt is beschikbaar bij Voco Bangkok Surawong by IHG.
Wat voor soort accommodatie is Voco Bangkok Surawong by IHG?
Voco Bangkok Surawong by IHG is een hotel gevestigd in Bangkok, Thailand.
🏨

Are you the owner or manager of Voco Bangkok Surawong by IHG?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

5.713 guests visited Voco Bangkok Surawong by IHG over the past 365 days, averaging 15,7 daily visits with a peak of 653 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Voco Bangkok Surawong by IHG

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Voco Bangkok Surawong by IHG - Bangkok ★★★★★

Hotel
Voco Bangkok Surawong by IHG - 5 star hotel in Bangkok, Thailand
voco Bangkok Surawong by IHG is een 5-sterrenhotel in het centrum van Bangkok en biedt een zwembad met uitzicht, een fitnesscentrum, een zonneterras, een weelderige tuin en een eigen restaurant, bar en lounge. De accommodatie is geschikt voor reizigers die op zoek zijn naar een verzorgde uitvalsbasis in het centrum van Bangkok, met betrouwbare IHG-servicestandaarden, overal gratis WiFi en een 24-uursreceptie die wordt ondersteund door hulp van een conciërge. De kamers zijn voorzien van airconditioning en afgewerkt met moderne gemakken, waaronder een eigen badkamer met bidet, minibar, flatscreen-tv en uitzicht op de stad, terwijl balkons, badjassen en geluidsisolatie een woonlaag van rust toevoegen boven de omliggende straten. Dineren is een duidelijke kracht: het restaurant van het hotel combineert een traditionele, romantische setting met een menu dat Spaanse gerechten, lokale Thaise gerechten en barbecuespecialiteiten omvat, en het ontbijt combineert continentale, Amerikaanse, vegetarische en Aziatische selecties met warme gerechten en vers gebak, geschikt voor zowel vroege vogels als rustige ochtenden. Dankzij de locatie zijn de commerciële en culturele kern van Bangkok gemakkelijk te bereiken, met het MBK Centre op 2 km afstand en Lumpini Park op ongeveer 17 minuten lopen voor joggers en weekendwandelaars. Siam Paragon Mall en Jim Thompson House behoren tot de nabijgelegen attracties die de moeite waard zijn om te voet of met een korte taxirit te verkennen. De internationale luchthaven Don Mueang ligt op ongeveer 27 km van de accommodatie, een beheersbare transfer voor internationale aankomsten. Zowel stelletjes, zakenreizigers als vakantiegangers zullen de combinatie van het gemak van centraal Bangkok, IHG-standaard gastvrijheid en faciliteiten in resortstijl waarderen - een comfortabele, goed gepositioneerde keuze om de stad in uw eigen tempo te ontdekken.

Locatie & Contact

Voco Bangkok Surawong by IHG ★★★★★
80 Surawong Road, Bang Rak
Bangkok
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Restaurant Bar / Lounge Ontbijt Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst

Attracties in de buurt

BTS-Sala Daeng600 m MRT-Sam Yan700 m
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Voco Bangkok Surawong by IHG

Waar ligt Voco Bangkok Surawong by IHG?
Voco Bangkok Surawong by IHG bevindt zich in Bangkok, Thailand.
Biedt Voco Bangkok Surawong by IHG gratis WiFi?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Voco Bangkok Surawong by IHG een zwembad?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Voco Bangkok Surawong by IHG?
Ja, Voco Bangkok Surawong by IHG biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Serveert Voco Bangkok Surawong by IHG ontbijt?
Ja, het ontbijt is beschikbaar bij Voco Bangkok Surawong by IHG.
Wat voor soort accommodatie is Voco Bangkok Surawong by IHG?
Voco Bangkok Surawong by IHG is een hotel gevestigd in Bangkok, Thailand.

🏨 Alle hotels in Bangkok · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Voco Bangkok Surawong by IHG?

Manage your listing and track your visitors

5.713 guests visited Voco Bangkok Surawong by IHG over the past 365 days, averaging 15,7 daily visits with a peak of 653 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland