ThaiStay99 ThaiStay99.com
The Whispering Palm Coconut Lane
The Whispering Palm Coconut Lane - 3 star hotel in Ko Phangan, Thailand

The Whispering Palm Coconut Lane

★★★

📍 Ko Phangan, Ko Phangan

Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken

Over dit hotel

The Whispering Palm Coconut Lane is een 3-sterrenvakantiehuis in Ko Phangan, Thailand, en biedt een rustig toevluchtsoord met een weelderige tuin, een ruim terras en gratis WiFi. Deze privé-accommodatie biedt een volledig uitgeruste keuken en comfortabele woonruimtes, ideaal voor gasten die op zoek zijn naar een onafhankelijk en ontspannen verblijf te midden van de natuurlijke schoonheid van het eiland. Gasten van The Whispering Palm Coconut Lane kunnen genieten van de privacy en het gemak van een speciale woonruimte, compleet met …

Adres

6/3 moo.5, 84280 Ko Phangan, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi

Attracties in de buurt

Hin Kong Beach 1.1 km
Srithanu Beach 2.4 km
Chao Phao Beach 3.3 km
Pleayleam Beach 3.6 km
Haad Yao Beach 4.5 km
Phaeng Waterfall 4.6 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt The Whispering Palm Coconut Lane?
The Whispering Palm Coconut Lane bevindt zich in Ko Phangan, Thailand.
Biedt The Whispering Palm Coconut Lane gratis WiFi?
Ja, The Whispering Palm Coconut Lane biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij The Whispering Palm Coconut Lane?
Ja, The Whispering Palm Coconut Lane biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is The Whispering Palm Coconut Lane?
The Whispering Palm Coconut Lane is een hotel gevestigd in Ko Phangan, Thailand.
Hoe kan ik The Whispering Palm Coconut Lane boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken The Whispering Palm Coconut Lane via de boekingslinks op deze pagina.
Is The Whispering Palm Coconut Lane geschikt voor gezinnen?
The Whispering Palm Coconut Lane is een geweldige optie voor reizigers die Ko Phangan bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
🏨

Are you the owner or manager of The Whispering Palm Coconut Lane?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2.020 guests visited The Whispering Palm Coconut Lane over the past 365 days, averaging 5,5 daily visits with a peak of 203 in Feb 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting The Whispering Palm Coconut Lane

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

The Whispering Palm Coconut Lane - Ko Phangan ★★★☆☆

Hotel
The Whispering Palm Coconut Lane - 3 star hotel in Ko Phangan, Thailand
The Whispering Palm Coconut Lane is een 3-sterrenvakantiehuis in Ko Phangan, Thailand, en biedt een rustig toevluchtsoord met een weelderige tuin, een ruim terras en gratis WiFi. Deze privé-accommodatie biedt een volledig uitgeruste keuken en comfortabele woonruimtes, ideaal voor gasten die op zoek zijn naar een onafhankelijk en ontspannen verblijf te midden van de natuurlijke schoonheid van het eiland. Gasten van The Whispering Palm Coconut Lane kunnen genieten van de privacy en het gemak van een speciale woonruimte, compleet met een slaapkamer en een badkamer. Elke ruimte is zorgvuldig uitgerust met airconditioning voor comfort, naast een eigen balkon dat uitnodigt tot momenten van rustige reflectie. De volledig ingerichte keuken biedt de flexibiliteit om zelf maaltijden te bereiden, aangevuld met een eethoek en benodigdheden zoals een thee- en koffiezetapparaat, waardoor het gevoel van een thuis weg van huis wordt versterkt. Gelegen in de betoverende omgeving van Ko Phangan, plaatst de accommodatie bezoekers binnen comfortabel bereik van lokale bezienswaardigheden. Hoewel het vakantiehuis een serene ontsnapping biedt, is het gunstig gelegen op 13 minuten lopen van de uitnodigende oevers van Hin Kong Beach, ideaal voor wandelingen langs de kust. Verdere verkenningsmogelijkheden zijn er in overvloed, met de Phaeng-waterval op slechts 4,7 km afstand en het schilderachtige Ko Ma op 7 km afstand. Voor degenen die op zoek zijn naar verder weg gelegen natuurwonderen: de Tharn Sadet-waterval ligt op 20 km van de accommodatie. De omliggende wateren van Ko Phangan staan ​​bekend om hun uitstekende duikmogelijkheden en bieden volop avontuur voor watersportliefhebbers. De connectiviteit is naadloos met gratis WiFi in heel The Whispering Palm Coconut Lane, zodat gasten gemakkelijk contact kunnen houden of hun eilandavonturen kunnen plannen. De weelderige tuin en het ruime terras bieden uitnodigende plekken voor ontspanning en weerspiegelen de rustige essentie van een uitje op het Thaise eiland. Deze accommodatie is ontworpen voor reizigers die de autonomie van een privéwoning waarderen terwijl ze de charmes van Ko Phangan verkennen. Ontdek uw vredige oase op Ko Phangan, waar comfort en de rust van de natuur samenkomen.

Locatie & Contact

The Whispering Palm Coconut Lane ★★★
6/3 moo.5
Ko Phangan
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi

Attracties in de buurt

Hin Kong Beach1.1 km Srithanu Beach2.4 km Chao Phao Beach3.3 km Pleayleam Beach3.6 km Haad Yao Beach4.5 km Phaeng Waterfall4.6 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — The Whispering Palm Coconut Lane

Waar ligt The Whispering Palm Coconut Lane?
The Whispering Palm Coconut Lane bevindt zich in Ko Phangan, Thailand.
Biedt The Whispering Palm Coconut Lane gratis WiFi?
Ja, The Whispering Palm Coconut Lane biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij The Whispering Palm Coconut Lane?
Ja, The Whispering Palm Coconut Lane biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is The Whispering Palm Coconut Lane?
The Whispering Palm Coconut Lane is een hotel gevestigd in Ko Phangan, Thailand.
Hoe kan ik The Whispering Palm Coconut Lane boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken The Whispering Palm Coconut Lane via de boekingslinks op deze pagina.
Is The Whispering Palm Coconut Lane geschikt voor gezinnen?
The Whispering Palm Coconut Lane is een geweldige optie voor reizigers die Ko Phangan bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.

🏨 Alle hotels in Ko Phangan · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of The Whispering Palm Coconut Lane?

Manage your listing and track your visitors

2.020 guests visited The Whispering Palm Coconut Lane over the past 365 days, averaging 5,5 daily visits with a peak of 203 in Feb 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland