ThaiStay99 ThaiStay99.com
Rayong Condochain by Rainbow
Rayong Condochain by Rainbow - 4 star hotel in Rayong, Thailand

Rayong Condochain by Rainbow

★★★★

📍 Rayong, Rayong

Zwembad Strandbereikbaarheid Gratis WiFi Fitnesscentrum Parkeerplaats
Nu boeken

Over dit hotel

Rayong Condochain by Rainbow is een 4-sterrenappartementencomplex direct aan het strand in Ban Phe, Rayong. Het biedt accommodatie met eigen kookgelegenheid, een prachtig uitzicht op zee en gemakkelijke toegang tot de Golf van Thailand. Deze accommodatie dient als een ideale uitvalsbasis voor reizigers die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf aan de kust met de flexibiliteit van een appartement in Thailand. Gasten van Rayong Condochain by Rainbow hebben directe toegang tot het strand, ideaal voor degenen die de nabijheid …

Adres

84/295 Rayong Condochain, Moo 1, Phe, 21160 Ban Phe, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Strandbereikbaarheid Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst

Attracties in de buurt

Mae Ram Phueng Beach 50 m
Ao Prao Beach 2.6 km
Laem Noina Beach 3.7 km
Ao Noi Na Beach 3.7 km
Suan Son Beach 8 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Rayong Condochain by Rainbow?
Rayong Condochain by Rainbow bevindt zich in Rayong, Thailand.
Biedt Rayong Condochain by Rainbow gratis WiFi?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Rayong Condochain by Rainbow een zwembad?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Rayong Condochain by Rainbow?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Heeft Rayong Condochain by Rainbow toegang tot het strand?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow heeft directe toegang tot het strand.
Wat voor soort accommodatie is Rayong Condochain by Rainbow?
Rayong Condochain by Rainbow is een hotel gevestigd in Rayong, Thailand.
🏨

Are you the owner or manager of Rayong Condochain by Rainbow?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.746 guests visited Rayong Condochain by Rainbow over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 180 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Rayong Condochain by Rainbow

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Rayong Condochain by Rainbow - Rayong ★★★★☆

Hotel
Rayong Condochain by Rainbow - 4 star hotel in Rayong, Thailand
Rayong Condochain by Rainbow is een 4-sterrenappartementencomplex direct aan het strand in Ban Phe, Rayong. Het biedt accommodatie met eigen kookgelegenheid, een prachtig uitzicht op zee en gemakkelijke toegang tot de Golf van Thailand. Deze accommodatie dient als een ideale uitvalsbasis voor reizigers die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf aan de kust met de flexibiliteit van een appartement in Thailand.

Gasten van Rayong Condochain by Rainbow hebben directe toegang tot het strand, ideaal voor degenen die de nabijheid van de oceaan op prijs stellen. De accommodatie beschikt over een uitnodigend buitenzwembad, aangevuld met een zonneterras waar bezoekers kunnen ontspannen en genieten van het prachtige uitzicht op zee. Voor actieve gasten is er een goed uitgerust fitnesscentrum beschikbaar, terwijl een comfortabele loungeruimte een ruimte biedt om te socialiseren of te ontspannen. Er wordt gratis WiFi aangeboden in de openbare ruimtes, waardoor connectiviteit gedurende het hele verblijf verzekerd is.

Elke accommodatie in de condochain is ontworpen als een appartement met één slaapkamer, compleet met een eigen badkamer voor het comfort van de gasten. Essentiële voorzieningen zoals airconditioning, een eigen terras en een volledig uitgeruste kitchenette zijn aanwezig, zodat u zelfstandig maaltijden kunt bereiden. Elk appartement verbetert de gastervaring nog verder en beschikt over een balkon, een speciale eethoek en gratis toiletartikelen, waardoor u verzekerd bent van een zorgeloos en comfortabel verblijf.

De locatie, gelegen in Ban Phe, is bijzonder aantrekkelijk voor het verkennen van de natuurlijke schoonheid van Rayong. Voor gemakkelijk reizen is er een betaalde pendeldienst van/naar de luchthaven beschikbaar, en gasten hebben de mogelijkheid om fietsen en auto's rechtstreeks bij de accommodatie te huren, zodat u de omliggende gebieden gemakkelijk kunt verkennen. Gratis privéparkeergelegenheid op het terrein zorgt voor nog meer gemak voor gasten die met hun eigen auto arriveren.

De directe omgeving biedt aantrekkelijke bezienswaardigheden, met het Mae Ram Phueng-strand op slechts een steenworp afstand, dat gasten uitnodigt voor een ontspannen wandeling of genieten aan zee. Natuurliefhebbers vinden het Khao Laem Ya Nationaal Park op ongeveer 2,5 km van de accommodatie, wat mogelijkheden biedt voor buitenavonturen. Voor een bredere verkenning liggen zowel het Rayong Aquarium als het Emerald Golf Resort binnen een straal van 43 kilometer, waardoor er gevarieerde entertainmentmogelijkheden zijn voor gasten van alle interesses. Ervaar de mix van comfort in appartementstijl en directe toegang tot het strand in dit gastvrije resort in Rayong, perfect gelegen voor een onvergetelijk uitje aan de Thaise kust.

Locatie & Contact

Rayong Condochain by Rainbow ★★★★
84/295 Rayong Condochain, Moo 1, Phe
Rayong
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Strandbereikbaarheid Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst Fitnesscentrum Gratis WiFi

Attracties in de buurt

Mae Ram Phueng Beach50 m Ao Prao Beach2.6 km Laem Noina Beach3.7 km Ao Noi Na Beach3.7 km Suan Son Beach8 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Rayong Condochain by Rainbow

Waar ligt Rayong Condochain by Rainbow?
Rayong Condochain by Rainbow bevindt zich in Rayong, Thailand.
Biedt Rayong Condochain by Rainbow gratis WiFi?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Rayong Condochain by Rainbow een zwembad?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Rayong Condochain by Rainbow?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Heeft Rayong Condochain by Rainbow toegang tot het strand?
Ja, Rayong Condochain by Rainbow heeft directe toegang tot het strand.
Wat voor soort accommodatie is Rayong Condochain by Rainbow?
Rayong Condochain by Rainbow is een hotel gevestigd in Rayong, Thailand.

🏨 Alle hotels in Rayong · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Rayong Condochain by Rainbow?

Manage your listing and track your visitors

1.746 guests visited Rayong Condochain by Rainbow over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 180 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland