Rakkan Resort
📍 Ko Phra Thong, Phang Nga
Over dit hotel
Rakkan Resort is een rustige strandaccommodatie in Ko Phra Thong, Thailand, en biedt comfortabele familiekamers met directe toegang tot ongerepte zandstranden. Deze gastvrije accommodatie biedt een ideale setting voor gasten die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping op het eiland, waarbij de nadruk ligt op ontspanning en echte Thaise gastvrijheid. Elke accommodatie in het Rakkan Resort is zorgvuldig ontworpen voor comfort en beschikt over familiekamers met een verkwikkend uitzicht op zee en een eigen balkon. De gasten vinden essentiële …
Adres
Diensten & Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Waar ligt Rakkan Resort?
Biedt Rakkan Resort gratis WiFi?
Heeft Rakkan Resort toegang tot het strand?
Wat voor soort accommodatie is Rakkan Resort?
Hoe kan ik Rakkan Resort boeken?
Is Rakkan Resort geschikt voor gezinnen?
Are you the owner or manager of Rakkan Resort?
Manage your listing and track your visitors
881 guests visited Rakkan Resort over the past 365 days, averaging 2,4 daily visits with a peak of 167 in May 2026.
Top nationalities visiting Rakkan Resort
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Rakkan Resort - Ko Phra Thong
Elke accommodatie in het Rakkan Resort is zorgvuldig ontworpen voor comfort en beschikt over familiekamers met een verkwikkend uitzicht op zee en een eigen balkon. De gasten vinden essentiële voorzieningen in hun eigen badkamer, samen met een speciale eethoek en een functioneel bureau, waardoor een aangenaam verblijf wordt gegarandeerd. Er zijn ook gratis toiletartikelen aanwezig.
Het gezinsvriendelijke restaurant van het resort is een centrale plek om te dineren en serveert authentieke Thaise gerechten, bereid om een verscheidenheid aan smaakpapillen te bekoren, waaronder vegetarische en veganistische gerechten. Gasten kunnen ontspannen op het uitnodigende terras, genieten van een verfrissend drankje aan de bar, of gewoon ontspannen in de zitgedeeltes buiten, genietend van de serene eilandsfeer. Voor de jongere gasten is er een kindvriendelijk buffet beschikbaar.
Voor nog meer gemak biedt het Rakkan Resort gratis WiFi in de hele accommodatie. Een betaalde pendeldienst, autoverhuur en fietsenstalling komen tegemoet aan de verkenningsbehoeften. De eigen excursiebalie helpt u bij het plannen van eilandavonturen, zodat u de natuurlijke schoonheid van Ko Phra Thong kunt ontdekken. De dagelijkse schoonmaak zorgt voor een frisse omgeving. Gasten waarderen het Rakkan Resort consequent vanwege de gemakkelijke toegang tot het strand, de comfortabele accommodatie en de attente zorg van het toegewijde personeel. Ontdek een serene ontsnapping op het eiland in het Rakkan Resort, waar comfort en de rust van de kustlijn van Ko Phra Thong samenkomen.
Veelgestelde vragen — Rakkan Resort
Waar ligt Rakkan Resort?
Biedt Rakkan Resort gratis WiFi?
Heeft Rakkan Resort toegang tot het strand?
Wat voor soort accommodatie is Rakkan Resort?
Hoe kan ik Rakkan Resort boeken?
Is Rakkan Resort geschikt voor gezinnen?
🏨 Alle hotels in Phang Nga · Luxe hotels · Hotels met zwembad
Are you the owner or manager of Rakkan Resort?
Manage your listing and track your visitors
881 guests visited Rakkan Resort over the past 365 days, averaging 2,4 daily visits with a peak of 167 in May 2026.