Novotel Bangkok Future Park Rangsit
★★★★📍 Rangsit, Bangkok
Over dit hotel
Novotel Bangkok Future Park Rangsit is een 5-sterrenhotel in Rangsit, Bangkok, en biedt comfortabele gezinsaccommodaties, diverse eetgelegenheden met Italiaanse en Braziliaanse gerechten, en recreatieve faciliteiten, waaronder een zoutwaterzwembad, gunstig gelegen nabij de internationale luchthaven Don Mueang en de belangrijkste winkelbestemmingen. Dit goed ingerichte hotel biedt een gastvrije omgeving voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers die het noordelijke deel van de levendige hoofdstad van Thailand willen verkennen. Gasten van Novotel Bangkok Future Park Rangsit kunnen kiezen uit een scala aan familiekamers met …
Adres
Diensten & Faciliteiten
Attracties in de buurt
Veelgestelde vragen
Waar ligt Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Biedt Novotel Bangkok Future Park Rangsit gratis WiFi?
Heeft Novotel Bangkok Future Park Rangsit een zwembad?
Is er gratis parkeergelegenheid bij Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Serveert Novotel Bangkok Future Park Rangsit ontbijt?
Wat voor soort accommodatie is Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Are you the owner or manager of Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Manage your listing and track your visitors
4.349 guests visited Novotel Bangkok Future Park Rangsit over the past 365 days, averaging 11,9 daily visits with a peak of 499 in Dec 2025.
Top nationalities visiting Novotel Bangkok Future Park Rangsit
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Novotel Bangkok Future Park Rangsit - Rangsit ★★★★☆
Gasten van Novotel Bangkok Future Park Rangsit kunnen kiezen uit een scala aan familiekamers met airconditioning, elk ontworpen voor een aangenaam en productief verblijf. Deze accommodaties beschikken over een eigen badkamer, een speciaal bureau, een televisie en gratis WiFi, waardoor elke gast modern comfort en connectiviteit heeft. Het doordachte ontwerp komt tegemoet aan de behoeften van mensen die op zoek zijn naar een ontspannen toevluchtsoord na een dag vergaderen of stadsverkenning in het grootstedelijk gebied van Bangkok.
De eet- en recreatiemogelijkheden van het hotel zijn ontworpen om de gastervaring te verbeteren. Het eigen restaurant biedt een gevarieerde culinaire reis en serveert Italiaanse, Braziliaanse en andere internationale gerechten. Voor een meer informele sfeer biedt de hotelbar een selectie verfrissende drankjes. De ochtenden beginnen met een uitgebreid ontbijt met Amerikaanse, buffet-, Italiaanse, vegetarische, halal en glutenvrije keuzes om aan verschillende dieetvoorkeuren te voldoen. Naast het dineren kunnen gasten ontspannen in het zoutwaterzwembad, ideaal voor een verfrissende duik, of hun fitnessroutine behouden in de goed uitgeruste fitnessruimte.
Dit hotel in Bangkok is strategisch gepositioneerd in Rangsit en biedt uitstekende verbindingen. Het ligt op ongeveer 8 km van de internationale luchthaven Don Mueang, waardoor het een praktische keuze is voor aankomst en vertrek. De accommodatie biedt ook gemakkelijke toegang tot belangrijke regionale locaties, zoals IMPACT Muang Thong Thani, op ongeveer 16 km afstand, en het populaire Central Plaza Ladprao, op ongeveer 22 km afstand. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in de lokale cultuur en winkelen, zijn Chatuchak Weekend Market en Siam Paragon Mall ook binnen handbereik. Gasten die met de auto reizen, zullen het gemak van de gratis privéparkeergelegenheid op het terrein waarderen. Ervaar een comfortabel en gemakkelijk verblijf in de bloeiende wijk Rangsit van Bangkok.
Locatie & Contact
Diensten & Faciliteiten
Attracties in de buurt
Veelgestelde vragen — Novotel Bangkok Future Park Rangsit
Waar ligt Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Biedt Novotel Bangkok Future Park Rangsit gratis WiFi?
Heeft Novotel Bangkok Future Park Rangsit een zwembad?
Is er gratis parkeergelegenheid bij Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Serveert Novotel Bangkok Future Park Rangsit ontbijt?
Wat voor soort accommodatie is Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
🏨 Alle hotels in Bangkok · Luxe hotels · Hotels met zwembad
Are you the owner or manager of Novotel Bangkok Future Park Rangsit?
Manage your listing and track your visitors
4.349 guests visited Novotel Bangkok Future Park Rangsit over the past 365 days, averaging 11,9 daily visits with a peak of 499 in Dec 2025.