ThaiStay99 ThaiStay99.com
Navari Homestay
Navari Homestay - 4 star homestay in Rayong, Thailand

Navari Homestay

📍 Rayong, Rayong

Zwembad Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken Bellen

Over dit hotel

Navari Homestay is een 4-sterrenaccommodatie in Rayong, Rayong, en biedt een gastvrije omgeving voor gezinnen en reizigers die op zoek zijn naar comfort en recreatieve voorzieningen. Deze accommodatie is ontworpen met het oog op ontspanning voor de gasten en biedt een scala aan moderne voorzieningen om een ​​aangenaam verblijf aan de oostelijke Golfkust van Thailand te garanderen. De accommodaties van Navari Homestay zijn zorgvuldig ingericht, met name gericht op gezinnen met ruime familiekamers. Elke unit is uitgerust met een eigen …

Adres

48/10 Moo 4 , Tanbon takran, Bankrai districk, 21120 Rayong, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Ontbijt Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer

Veelgestelde vragen

Waar ligt Navari Homestay?
Navari Homestay bevindt zich in Rayong, Thailand.
Biedt Navari Homestay gratis WiFi?
Ja, Navari Homestay biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Navari Homestay een zwembad?
Ja, Navari Homestay heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Navari Homestay?
Ja, Navari Homestay biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Serveert Navari Homestay ontbijt?
Ja, het ontbijt is beschikbaar bij Navari Homestay.
Wat voor soort accommodatie is Navari Homestay?
Navari Homestay is een homestay gevestigd in Rayong, Thailand.
🏨

Are you the owner or manager of Navari Homestay?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.747 guests visited Navari Homestay over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 188 in Dec 2025. 94% Desktop · 6% Mobile.

Top nationalities visiting Navari Homestay

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Navari Homestay - Rayong

Homestay
Navari Homestay - 4 star homestay in Rayong, Thailand
Navari Homestay is een 4-sterrenaccommodatie in Rayong, Rayong, en biedt een gastvrije omgeving voor gezinnen en reizigers die op zoek zijn naar comfort en recreatieve voorzieningen. Deze accommodatie is ontworpen met het oog op ontspanning voor de gasten en biedt een scala aan moderne voorzieningen om een ​​aangenaam verblijf aan de oostelijke Golfkust van Thailand te garanderen.

De accommodaties van Navari Homestay zijn zorgvuldig ingericht, met name gericht op gezinnen met ruime familiekamers. Elke unit is uitgerust met een eigen badkamer en airconditioning, waardoor u zich comfortabel kunt terugtrekken uit het tropische klimaat. Gasten kunnen ook genieten van het buitenleven vanaf hun eigen balkon of terras, met een sereen uitzicht op de weelderige tuinen of het uitnodigende zwembad, wat het algehele gevoel van rust en verbinding met de omgeving versterkt.

Recreatiemogelijkheden zijn er in overvloed bij de homestay. Opvallend is het zoutwaterzwembad, ideaal voor een verfrissende duik onder de Thaise zon. Grenzend aan het zwembad biedt een zonneterras een perfecte plek om te ontspannen en te zonnebaden. Gasten kunnen verbonden blijven dankzij gratis WiFi in de hele accommodatie. Voor extra plezier beschikt Navari Homestay over een ontspannende hot tub, een speciale speelkamer voor entertainment en handige barbecueplekken voor sociale bijeenkomsten. Het verkennen van de omgeving wordt gemakkelijk gemaakt dankzij de gratis fietsen die beschikbaar zijn voor de gasten, waardoor een actieve ontdekking van de charme van Rayong wordt aangemoedigd.

Dineren bij Navari Homestay is geschikt voor uiteenlopende smaakpapillen en begint de dag met gevarieerde ontbijtopties, waaronder continentale, vegetarische en Aziatische selecties. Het restaurant van het hotel serveert een scala aan gerechten en zorgt voor een bevredigende maaltijd voor alle gasten. Een koffiebar biedt de hele dag door versnaperingen. De accommodatie bij particulieren ligt op ongeveer 42 km van de internationale luchthaven U-Tapao Rayong-Pattaya en biedt toegang tot lokale bezienswaardigheden, zoals het Emerald Golf Resort, op ongeveer 34 km afstand, en de natuurlijke schoonheid van Khao Laem Ya National Park, op ongeveer 25 km van de accommodatie. Gasten prijzen Navari Homestay regelmatig vanwege de gezinsvriendelijke sfeer en de attente service van het team, waardoor het een geschikte keuze is voor een onvergetelijk uitje in Rayong. Overweeg Navari Homestay voor uw volgende gezinsgerichte ontsnapping naar Rayong, waarbij u comfortabel wonen combineert met aantrekkelijke vrijetijdsmogelijkheden.

Locatie & Contact

Navari Homestay
48/10 Moo 4, Tanbon takran, Bankrai districk
Rayong
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Ontbijt Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst Gratis WiFi
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Navari Homestay

Waar ligt Navari Homestay?
Navari Homestay bevindt zich in Rayong, Thailand.
Biedt Navari Homestay gratis WiFi?
Ja, Navari Homestay biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Navari Homestay een zwembad?
Ja, Navari Homestay heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Navari Homestay?
Ja, Navari Homestay biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Serveert Navari Homestay ontbijt?
Ja, het ontbijt is beschikbaar bij Navari Homestay.
Wat voor soort accommodatie is Navari Homestay?
Navari Homestay is een homestay gevestigd in Rayong, Thailand.

🏨 Alle hotels in Rayong · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Navari Homestay?

Manage your listing and track your visitors

1.747 guests visited Navari Homestay over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 188 in Dec 2025. 94% Desktop · 6% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland