ThaiStay99 ThaiStay99.com
Lilu Chiang Mai
Lilu Chiang Mai - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Lilu Chiang Mai

★★★

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken Bellen

Over dit hotel

Lilu Chiang Mai is een 5-sterrenaccommodatie in Chiang Mai, Thailand, en biedt comfortabele kamers met airconditioning en essentiële voorzieningen die zijn ontworpen voor een praktisch en toegankelijk verblijf in de buurt van de levendige Nachtbazaar van de stad. Deze accommodatie ligt in het culturele hart van Noord-Thailand en biedt een handige uitvalsbasis voor het verkennen van de historische stad en haar moderne bezienswaardigheden. Gasten waarderen de strategische ligging voor het verkennen van de stad en de toegang tot nabijgelegen winkels, …

Adres

203 Rd., Sri Don Chai T.Chang Klan A.Muang , Chang Khlan, 50000 Chiang Mai, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Airconditioning Electric Kettle Non-smoking Property

Veelgestelde vragen

Waar ligt Lilu Chiang Mai?
Lilu Chiang Mai bevindt zich in Chiang Mai, Thailand.
Biedt Lilu Chiang Mai gratis WiFi?
Ja, Lilu Chiang Mai biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Lilu Chiang Mai?
Ja, Lilu Chiang Mai biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Lilu Chiang Mai?
Lilu Chiang Mai is een hotel gevestigd in Chiang Mai, Thailand.
Hoe kan ik Lilu Chiang Mai boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Lilu Chiang Mai via de boekingslinks op deze pagina.
Is Lilu Chiang Mai geschikt voor gezinnen?
Lilu Chiang Mai is een geweldige optie voor reizigers die Chiang Mai bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
🏨

Are you the owner or manager of Lilu Chiang Mai?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2.741 guests visited Lilu Chiang Mai over the past 365 days, averaging 7,5 daily visits with a peak of 345 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Lilu Chiang Mai

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Lilu Chiang Mai - Chiang Mai ★★★☆☆

Hotel
Lilu Chiang Mai - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Lilu Chiang Mai is een 5-sterrenaccommodatie in Chiang Mai, Thailand, en biedt comfortabele kamers met airconditioning en essentiële voorzieningen die zijn ontworpen voor een praktisch en toegankelijk verblijf in de buurt van de levendige Nachtbazaar van de stad. Deze accommodatie ligt in het culturele hart van Noord-Thailand en biedt een handige uitvalsbasis voor het verkennen van de historische stad en haar moderne bezienswaardigheden. Gasten waarderen de strategische ligging voor het verkennen van de stad en de toegang tot nabijgelegen winkels, waardoor het een ideale keuze is voor reizigers die functionaliteit voorop stellen.

Elke goed ingerichte kamer in Lilu Chiang Mai garandeert persoonlijk comfort en privacy met een eigen badkamer, een belangrijk kenmerk dat door veel bezoekers wordt gewaardeerd. Voor versnaperingen en gemak op de kamer is elke accommodatie zorgvuldig uitgerust met een thee- en koffiezetapparaat, een koelkast en een waterkoker. Gasten die verbonden willen blijven of hun taken willen uitvoeren, vinden een speciaal bureau en een televisie voor entertainment. Extra voorzieningen in elke kamer zijn onder meer gratis toiletartikelen en een kledingkast, wat bijdraagt ​​aan een comfortabele en probleemloze ervaring tijdens uw bezoek aan Chiang Mai.

Naast het individuele kamercomfort biedt Lilu Chiang Mai een scala aan essentiële faciliteiten om elk verblijf te verbeteren. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie, waardoor u gemakkelijk kunt communiceren en lokale excursies kunt plannen. Voor degenen die de wijdere regio van Chiang Mai willen verkennen, biedt het hotel praktische diensten zoals een betaalde pendeldienst en mogelijkheden voor zowel fiets- als autoverhuur. Er is ook een eigen excursiebalie beschikbaar om gasten te helpen met het regelen van diverse excursies en lokale ervaringen, van culturele bezienswaardigheden tot natuurlijke wonderen. Praktische gemakken strekken zich uit tot vervoer, met gratis parkeergelegenheid buiten het terrein voor reizigers met voertuigen, als aanvulling op de toplocatie van het hotel, ongeveer 5 km van de internationale luchthaven van Chiang Mai.

De nabijheid van het hotel tot de belangrijkste bezienswaardigheden is voor veel gasten een belangrijk hoogtepunt. De bruisende nachtbazaar van Chiang Mai ligt op slechts 8 minuten lopen en biedt eindeloze mogelijkheden om te winkelen, dineren en de lokale cultuur te ervaren. Historische bezienswaardigheden zoals de Tha Pae-poort bevinden zich op ongeveer 1,5 km van de accommodatie en de gerespecteerde Wat Phra Singh ligt op ongeveer 3,3 km afstand. Een unieke vrijetijdsmogelijkheid, een ijsbaan, is ook te vinden in de omgeving, wat een aparte activiteit voor bezoekers toevoegt. Deze functionele en goed gelegen optie wordt vaak gekozen door reizigers die de toegang tot centrale bezienswaardigheden en het comfort van de speciale faciliteiten op prijs stellen.

Locatie & Contact

Lilu Chiang Mai ★★★
203 Rd., Sri Don Chai T.Chang Klan A.Muang, Chang Khlan
Chiang Mai
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Airconditioning Electric Kettle Non-smoking Property
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Lilu Chiang Mai

Waar ligt Lilu Chiang Mai?
Lilu Chiang Mai bevindt zich in Chiang Mai, Thailand.
Biedt Lilu Chiang Mai gratis WiFi?
Ja, Lilu Chiang Mai biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Lilu Chiang Mai?
Ja, Lilu Chiang Mai biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Lilu Chiang Mai?
Lilu Chiang Mai is een hotel gevestigd in Chiang Mai, Thailand.
Hoe kan ik Lilu Chiang Mai boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Lilu Chiang Mai via de boekingslinks op deze pagina.
Is Lilu Chiang Mai geschikt voor gezinnen?
Lilu Chiang Mai is een geweldige optie voor reizigers die Chiang Mai bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.

🏨 Alle hotels in Chiang Mai · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Lilu Chiang Mai?

Manage your listing and track your visitors

2.741 guests visited Lilu Chiang Mai over the past 365 days, averaging 7,5 daily visits with a peak of 345 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland