ThaiStay99 ThaiStay99.com
Kluai Mai Luxury Pool Villa
Kluai Mai Luxury Pool Villa - 4 star pool villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand

Kluai Mai Luxury Pool Villa

📍 Prachuap Khiri Khan, Prachuap Khiri Khan

Zwembad Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken

Over dit hotel

Kluai Mai Luxury Pool Villa is een 4-sterren privévilla in Prachuap Khiri Khan, gelegen in het Panorama Resort in Hua Hin en biedt een indeling met drie slaapkamers en drie badkamers, verankerd door een eigen overloopzwembad. Het pand is ontworpen voor reizigers die de privacy willen van een toevluchtsoord met eigen kookgelegenheid naast de gemakken van een beheerd resort, waardoor het zeer geschikt is voor gezinnen, groepen van meerdere generaties en kleine gezelschappen die samen reizen langs de westelijke Golfkust …

Adres

555/ 3 Moo 1 Tambon Wong Pong Pranburi District, 77120 Hua Hin, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst Gratis WiFi

Attracties in de buurt

Pran Khiri Beach 2.5 km
Khao Tao Beach 2.8 km
Khao Tao 3.2 km
Wang Phong 8 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Kluai Mai Luxury Pool Villa bevindt zich in Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Biedt Kluai Mai Luxury Pool Villa gratis WiFi?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Kluai Mai Luxury Pool Villa een zwembad?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Kluai Mai Luxury Pool Villa is een pool villa gevestigd in Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Hoe kan ik Kluai Mai Luxury Pool Villa boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Kluai Mai Luxury Pool Villa via de boekingslinks op deze pagina.
🏨

Are you the owner or manager of Kluai Mai Luxury Pool Villa?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2.323 guests visited Kluai Mai Luxury Pool Villa over the past 365 days, averaging 6,4 daily visits with a peak of 228 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Kluai Mai Luxury Pool Villa

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Kluai Mai Luxury Pool Villa - Prachuap Khiri Khan

Pool Villa
Kluai Mai Luxury Pool Villa - 4 star pool villa in Prachuap Khiri Khan, Thailand
Kluai Mai Luxury Pool Villa is een 4-sterren privévilla in Prachuap Khiri Khan, gelegen in het Panorama Resort in Hua Hin en biedt een indeling met drie slaapkamers en drie badkamers, verankerd door een eigen overloopzwembad. Het pand is ontworpen voor reizigers die de privacy willen van een toevluchtsoord met eigen kookgelegenheid naast de gemakken van een beheerd resort, waardoor het zeer geschikt is voor gezinnen, groepen van meerdere generaties en kleine gezelschappen die samen reizen langs de westelijke Golfkust van Thailand.

Binnen biedt de villa plaats aan gasten verdeeld over drie slaapkamers met airconditioning en drie badkamers, met een aparte woonkamer rondom een ​​bank en televisie. Een volledig uitgeruste keuken en wasmachine ondersteunen een langer verblijf, terwijl het eetgedeelte buiten, het zonneterras, het balkon en het terras uitkomen op een weelderige tuin. Het overloopzwembad bepaalt de buitenindeling en moedigt lange middagen in het klimaat van Hua Hin aan zonder het pand te verlaten.

Praktische diensten zijn bedoeld om de wrijving bij aankomst en dagelijkse logistiek weg te nemen. U kunt privé in- en uitchecken, gratis WiFi in de hele villa en gratis privéparkeergelegenheid. Er is een betaalde pendeldienst van/naar de luchthaven beschikbaar voor vervoer vanaf de luchthaven van Hua Hin, op 23 km afstand. De accommodatie biedt ook fietsenstalling en autoverhuur, zodat u de omgeving zelfstandig kunt verkennen.

De villa ligt binnen handbereik van het Sai Noi-strand, op 2,5 km van de accommodatie, en het Pranburi Forest Park ligt op 4 km afstand en leent zich voor excursies van een halve dag. In de wijdere omgeving zijn boot- en fietsactiviteiten mogelijk, waardoor gasten ook buiten het terrein van de villa mogelijkheden hebben. Recensenten benadrukken consequent de servicestandaard, een nuttig signaal voor reizigers die prioriteit geven aan attente hosting.

Voor groepen die op zoek zijn naar een villa met privézwembad vlakbij de Golfkust met de structuur van een resort erachter, biedt Kluai Mai een uitgebalanceerde uitvalsbasis om Hua Hin en het Pranburi-gebied in hun eigen tempo te verkennen.

Locatie & Contact

Kluai Mai Luxury Pool Villa
555/ 3 Moo 1 Tambon Wong Pong Pranburi District
Prachuap Khiri Khan
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Luchthaven transfer Shuttledienst Gratis WiFi Airconditioning Terras

Attracties in de buurt

Pran Khiri Beach2.5 km Khao Tao Beach2.8 km Khao Tao3.2 km Wang Phong8 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Kluai Mai Luxury Pool Villa

Waar ligt Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Kluai Mai Luxury Pool Villa bevindt zich in Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Biedt Kluai Mai Luxury Pool Villa gratis WiFi?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Kluai Mai Luxury Pool Villa een zwembad?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Ja, Kluai Mai Luxury Pool Villa biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Kluai Mai Luxury Pool Villa?
Kluai Mai Luxury Pool Villa is een pool villa gevestigd in Prachuap Khiri Khan, Thailand.
Hoe kan ik Kluai Mai Luxury Pool Villa boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Kluai Mai Luxury Pool Villa via de boekingslinks op deze pagina.

🏨 Alle hotels in Prachuap Khiri Khan · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Kluai Mai Luxury Pool Villa?

Manage your listing and track your visitors

2.323 guests visited Kluai Mai Luxury Pool Villa over the past 365 days, averaging 6,4 daily visits with a peak of 228 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland