ThaiStay99 ThaiStay99.com
Escent Ville Chiangmai F8A
Escent Ville Chiangmai F8A - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Escent Ville Chiangmai F8A

★★★

📍 Nong Pa Khrang, Chiang Mai

Zwembad Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken

Over dit hotel

Escent Ville Chiangmai F8A is een driesterrenaccommodatie in appartementstijl, gelegen in de wijk Nong Pa Khrang van Chiang Mai. Het biedt gasten een comfortabel en onafhankelijk verblijf, aangevuld met moderne voorzieningen, waaronder een privézwembad. Deze accommodatie biedt een ideale uitvalsbasis voor reizigers die op zoek zijn naar de gemakken van thuis terwijl ze het culturele hart van Noord-Thailand verkennen. Gasten waarderen consequent de doordachte faciliteiten die zijn ontworpen voor ontspanning en connectiviteit, waardoor een aangename ervaring wordt gegarandeerd, zowel voor …

Adres

97 หมู่ที่4 ตำบลฟ้าฮ่าม, Fa Ham, 50000 Chiang Mai, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Airconditioning Tuin

Attracties in de buurt

Chiang Mai Bus Station 1.5 km
Chiang Mai Railway Station 3.8 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Escent Ville Chiangmai F8A?
Escent Ville Chiangmai F8A bevindt zich in Nong Pa Khrang, Thailand.
Biedt Escent Ville Chiangmai F8A gratis WiFi?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Escent Ville Chiangmai F8A een zwembad?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Escent Ville Chiangmai F8A?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Escent Ville Chiangmai F8A?
Escent Ville Chiangmai F8A is een hotel gevestigd in Nong Pa Khrang, Thailand.
Hoe kan ik Escent Ville Chiangmai F8A boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Escent Ville Chiangmai F8A via de boekingslinks op deze pagina.
🏨

Are you the owner or manager of Escent Ville Chiangmai F8A?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2.971 guests visited Escent Ville Chiangmai F8A over the past 365 days, averaging 8,1 daily visits with a peak of 347 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Escent Ville Chiangmai F8A

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Escent Ville Chiangmai F8A - Nong Pa Khrang ★★★☆☆

Hotel
Escent Ville Chiangmai F8A - 3 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Escent Ville Chiangmai F8A is een driesterrenaccommodatie in appartementstijl, gelegen in de wijk Nong Pa Khrang van Chiang Mai. Het biedt gasten een comfortabel en onafhankelijk verblijf, aangevuld met moderne voorzieningen, waaronder een privézwembad. Deze accommodatie biedt een ideale uitvalsbasis voor reizigers die op zoek zijn naar de gemakken van thuis terwijl ze het culturele hart van Noord-Thailand verkennen. Gasten waarderen consequent de doordachte faciliteiten die zijn ontworpen voor ontspanning en connectiviteit, waardoor een aangename ervaring wordt gegarandeerd, zowel voor korte als langere bezoeken.

Het elegant ingerichte appartement beschikt over uitgebreide zelfstandige mogelijkheden, waaronder een complete keuken en een praktische kitchenette, naast een wasmachine voor extra gemak tijdens een langer verblijf. Elke unit is uitgerust met airconditioning, een balkon dat vaak een sereen uitzicht op de tuin biedt, een haardroger, koelkast, bureau en een televisie, zodat alle benodigdheden voor comfort en productiviteit aanwezig zijn. Er is gratis breedband-WiFi beschikbaar in de hele accommodatie, zodat gasten gemakkelijk verbonden kunnen blijven, hun excursies kunnen plannen of op afstand kunnen werken. De toevoeging van een privézwembad zorgt voor exclusieve ontspanning, terwijl de tuin op het terrein een rustige groene ruimte biedt om te ontspannen te midden van het warme klimaat van Chiang Mai. Bovendien biedt de accommodatie gratis privéparkeergelegenheid op het terrein, een aanzienlijk voordeel voor gasten die met hun eigen voertuig reizen.

Escent Ville Chiangmai F8A is strategisch gelegen, op ongeveer 9 km van de internationale luchthaven van Chiang Mai, waardoor aankomst en vertrek eenvoudig zijn. Voor degenen die gebruik maken van het openbaar vervoer is het busstation van Chiang Mai gemakkelijk bereikbaar, op slechts 18 minuten lopen. Door de ligging van het appartement in Nong Pa Khrang zijn gasten binnen het bereik van enkele van de bekende bezienswaardigheden van Chiang Mai. Iconische culturele bezienswaardigheden zoals de Tha Pae-poort liggen op ongeveer 4,4 km afstand, evenals de levendige Chiang Mai Night Bazaar, die diverse winkel- en eetgelegenheden biedt. Er is ook een ijsbaan in de buurt voor recreatieve activiteiten. De doordachte combinatie van wonen in een appartement met recreatiefaciliteiten maakt dit pand een aantrekkelijke keuze voor een onvergetelijk bezoek aan Chiang Mai, en biedt een onafhankelijke en comfortabele omgeving.

Locatie & Contact

Escent Ville Chiangmai F8A ★★★
97 หมู่ที่4 ตำบลฟ้าฮ่าม, Fa Ham
Nong Pa Khrang · Chiang Mai
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Zwembad Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Airconditioning Tuin

Attracties in de buurt

Chiang Mai Bus Station1.5 km Chiang Mai Railway Station3.8 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Escent Ville Chiangmai F8A

Waar ligt Escent Ville Chiangmai F8A?
Escent Ville Chiangmai F8A bevindt zich in Nong Pa Khrang, Thailand.
Biedt Escent Ville Chiangmai F8A gratis WiFi?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A biedt gratis wifi voor alle gasten.
Heeft Escent Ville Chiangmai F8A een zwembad?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A heeft een zwembad beschikbaar voor gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Escent Ville Chiangmai F8A?
Ja, Escent Ville Chiangmai F8A biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Escent Ville Chiangmai F8A?
Escent Ville Chiangmai F8A is een hotel gevestigd in Nong Pa Khrang, Thailand.
Hoe kan ik Escent Ville Chiangmai F8A boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Escent Ville Chiangmai F8A via de boekingslinks op deze pagina.

🏨 Alle hotels in Chiang Mai · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Escent Ville Chiangmai F8A?

Manage your listing and track your visitors

2.971 guests visited Escent Ville Chiangmai F8A over the past 365 days, averaging 8,1 daily visits with a peak of 347 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland