ThaiStay99 ThaiStay99.com
Double Bed Hotel
Double Bed Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

Double Bed Hotel

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

Gratis WiFi Restaurant
Nu boeken

Over dit hotel

Double Bed Hotel is een 5-sterrenaccommodatie in Bangkok, Thailand, en biedt comfortabele kamers en gemakkelijke toegang tot de belangrijkste winkel- en marktbestemmingen. Gasten die in deze accommodatie verblijven, profiteren van kamers met airconditioning, een eigen badkamer en een scala aan moderne voorzieningen die zijn ontworpen voor een ontspannen verblijf in de stad. Elke kamer is uitgerust met gratis WiFi en sommige accommodaties hebben een eigen balkon of terras, ideaal om te ontspannen na een dag de stad te hebben verkend. …

Adres

129 Soi Lat Phrao 41, Huai Khwang, 10310 Bangkok, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Restaurant Roomservice Gratis WiFi Airconditioning Terras Non-smoking Property

Attracties in de buurt

Wachirabenchathat Park 4.2 km
Queen Sirikit Park 5 km
Bangkok Dolls Museum & Factory 8 km
Victory Monument 8 km
Suan Pakkad Palace Museum 9 km
SEA LIFE Bangkok Ocean World 10 km
Jim Thompson House 10 km
Lumpini Park 12 km
MRT - Lat Phrao 1.4 km
Ratchadaphisek MRT Station 1.9 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Double Bed Hotel?
Double Bed Hotel bevindt zich in Bangkok, Thailand.
Biedt Double Bed Hotel gratis WiFi?
Ja, Double Bed Hotel biedt gratis wifi voor alle gasten.
Wat voor soort accommodatie is Double Bed Hotel?
Double Bed Hotel is een hotel gevestigd in Bangkok, Thailand.
Hoe kan ik Double Bed Hotel boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Double Bed Hotel via de boekingslinks op deze pagina.
Is Double Bed Hotel geschikt voor gezinnen?
Double Bed Hotel is een geweldige optie voor reizigers die Bangkok bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
Welke talen spreekt het personeel van Double Bed Hotel?
Het personeel van Double Bed Hotel spreekt doorgaans Engels en Thais. Sommige internationale hotels bieden ook extra taalondersteuning.
🏨

Are you the owner or manager of Double Bed Hotel?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4.007 guests visited Double Bed Hotel over the past 365 days, averaging 11,0 daily visits with a peak of 468 in Feb 2026.

Top nationalities visiting Double Bed Hotel

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Double Bed Hotel - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
Double Bed Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Double Bed Hotel is een 5-sterrenaccommodatie in Bangkok, Thailand, en biedt comfortabele kamers en gemakkelijke toegang tot de belangrijkste winkel- en marktbestemmingen. Gasten die in deze accommodatie verblijven, profiteren van kamers met airconditioning, een eigen badkamer en een scala aan moderne voorzieningen die zijn ontworpen voor een ontspannen verblijf in de stad. Elke kamer is uitgerust met gratis WiFi en sommige accommodaties hebben een eigen balkon of terras, ideaal om te ontspannen na een dag de stad te hebben verkend. Dit hotel dient als een praktische uitvalsbasis voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers die op zoek zijn naar een eenvoudig verblijf met goede verbindingen in de bruisende hoofdstad.

Het hotel verbetert de gastervaring met zijn moderne restaurant, dat een menu met internationale gerechten serveert voor diverse smaakpapillen. Gasten kunnen genieten van hun maaltijden in de comfortabele binnenomgeving of kiezen voor het terras en de buiteneethoek, perfect om te genieten van de lokale sfeer. Verdere voorzieningen zijn onder meer een uitnodigende koffiebar voor lichtere versnaperingen, een speciale lounge voor ontspanning en een gedeelde keuken, die een praktische optie biedt voor gasten die tijdens hun bezoek aan Bangkok de voorkeur geven aan zelfcatering.

Het Double Bed Hotel is strategisch gelegen en biedt goede verbindingen met diverse belangrijke bezienswaardigheden en vervoersknooppunten van Bangkok. De accommodatie ligt op 20 km van de internationale luchthaven Don Mueang, waardoor reizen via deze toegangspoort mogelijk wordt gemaakt. Grote winkel- en culturele bezienswaardigheden zijn ook binnen handbereik, met Central Plaza Ladprao op slechts 5 km afstand en de levendige weekendmarkt Chatuchak op 7 km van het hotel. Voor uitgebreide winkelervaringen kunt u terecht in het Siam Paragon Mall, op 13 km afstand. Gasten benadrukken consequent de beschikbaarheid en positieve ervaringen met openbaar vervoer, waardoor een soepele navigatie door Bangkok vanaf deze handige basis wordt gegarandeerd.

Met zijn focus op comfort, essentiële voorzieningen en een locatie die gasten binnen het bereik van het dynamische stedelijke landschap van Bangkok plaatst, biedt het Double Bed Hotel een betrouwbare keuze voor diegenen die de hoofdstad verkennen. Overweeg deze accommodatie voor een praktisch en comfortabel verblijf in Bangkok, met gemakkelijke toegang tot winkels, restaurants en culturele ervaringen.

Locatie & Contact

Double Bed Hotel ★★★
129 Soi Lat Phrao 41, Huai Khwang
Bangkok
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Restaurant Roomservice Gratis WiFi Airconditioning Terras Non-smoking Property

Attracties in de buurt

Wachirabenchathat Park4.2 km Queen Sirikit Park5 km Bangkok Dolls Museum & Factory8 km Victory Monument8 km Suan Pakkad Palace Museum9 km SEA LIFE Bangkok Ocean World10 km Jim Thompson House10 km Lumpini Park12 km MRT - Lat Phrao1.4 km Ratchadaphisek MRT Station1.9 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Double Bed Hotel

Waar ligt Double Bed Hotel?
Double Bed Hotel bevindt zich in Bangkok, Thailand.
Biedt Double Bed Hotel gratis WiFi?
Ja, Double Bed Hotel biedt gratis wifi voor alle gasten.
Wat voor soort accommodatie is Double Bed Hotel?
Double Bed Hotel is een hotel gevestigd in Bangkok, Thailand.
Hoe kan ik Double Bed Hotel boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Double Bed Hotel via de boekingslinks op deze pagina.
Is Double Bed Hotel geschikt voor gezinnen?
Double Bed Hotel is een geweldige optie voor reizigers die Bangkok bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
Welke talen spreekt het personeel van Double Bed Hotel?
Het personeel van Double Bed Hotel spreekt doorgaans Engels en Thais. Sommige internationale hotels bieden ook extra taalondersteuning.

🏨 Alle hotels in Bangkok · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Double Bed Hotel?

Manage your listing and track your visitors

4.007 guests visited Double Bed Hotel over the past 365 days, averaging 11,0 daily visits with a peak of 468 in Feb 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland