ThaiStay99 ThaiStay99.com
Boho Boutique Bungalows
Boho Boutique Bungalows - bungalow in Ko Phangan, Thailand

Boho Boutique Bungalows

📍 Ko Phangan, Ko Phangan

Gratis WiFi Parkeerplaats
Nu boeken Bellen

Over dit hotel

BOHO Boutique Bungalows biedt comfortabele accommodatie met airconditioning in Baan Tai, Ko Phangan. Gasten genieten van een eigen badkamer, uitzicht op de tuin of de zee, en een keuze uit een balkon, terras of patio. Deze charmante accommodatie is gunstig gelegen op korte loopafstand van het strand van Baan Tai, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot de natuurlijke schoonheid van het eiland en populaire activiteiten zoals duiken en surfen. BOHO Boutique Bungalows ligt in de serene omgeving van Baan Tai …

Adres

17 Moo1 Wat Khao Tham Road 91, 84280 Ban Tai, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Electric Kettle Non-smoking Property

Attracties in de buurt

Baan Tai Beach 500 m
Baan Kai Beach 1.5 km
Thong Sala Beach 2.3 km
Nai Wok Beach 5 km
Pleayleam Beach 5 km
Waterfall 6 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Boho Boutique Bungalows?
Boho Boutique Bungalows bevindt zich in Ko Phangan, Thailand.
Biedt Boho Boutique Bungalows gratis WiFi?
Ja, Boho Boutique Bungalows biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Boho Boutique Bungalows?
Ja, Boho Boutique Bungalows biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Boho Boutique Bungalows?
Boho Boutique Bungalows is een bungalow gevestigd in Ko Phangan, Thailand.
Hoe kan ik Boho Boutique Bungalows boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Boho Boutique Bungalows via de boekingslinks op deze pagina.
Is Boho Boutique Bungalows geschikt voor gezinnen?
Boho Boutique Bungalows is een geweldige optie voor reizigers die Ko Phangan bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
🏨

Are you the owner or manager of Boho Boutique Bungalows?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1.760 guests visited Boho Boutique Bungalows over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 198 in Mar 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Boho Boutique Bungalows

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Boho Boutique Bungalows - Ko Phangan

Bungalow
Boho Boutique Bungalows - bungalow in Ko Phangan, Thailand
BOHO Boutique Bungalows biedt comfortabele accommodatie met airconditioning in Baan Tai, Ko Phangan. Gasten genieten van een eigen badkamer, uitzicht op de tuin of de zee, en een keuze uit een balkon, terras of patio. Deze charmante accommodatie is gunstig gelegen op korte loopafstand van het strand van Baan Tai, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot de natuurlijke schoonheid van het eiland en populaire activiteiten zoals duiken en surfen.

BOHO Boutique Bungalows ligt in de serene omgeving van Baan Tai op Ko Phangan en biedt een gastvrije uitvalsbasis voor het verkennen van dit levendige Thaise eiland. De accommodaties zijn ontworpen voor ontspanning en beschikken over kamers met airconditioning en een eigen badkamer, zodat u verzekerd bent van comfort na een dag vol eilandavonturen. Elke bungalow biedt gasten de keuze uit een eigen balkon, terras of patio, waar u kunt ontspannen terwijl u geniet van het groene tuinlandschap of het rustige uitzicht op zee dat de Ko Phangan-ervaring bepaalt.

Het pand onderscheidt zich met een scala aan faciliteiten gericht op het verbeteren van het verblijf van de gasten. Bezoekers kunnen ontspannende middagen doorbrengen op het zonneterras, te midden van een weelderige tuin, ideaal om te genieten van de tropische sfeer. Een bar op het terrein biedt een plek voor verfrissing en gezelligheid, terwijl een speciale koffiebar een aangename ruimte biedt voor een ochtendbrouwsel of een middagpauze. Er zijn ook zitgedeeltes buiten beschikbaar, waar gasten kunnen ontspannen in de open lucht. Praktische voorzieningen zijn onder meer gratis WiFi in de hele accommodatie, naast het gemak van privé in- en uitchecken, waardoor het aankomst- en vertrekproces wordt gestroomlijnd.

BOHO Boutique Bungalows profiteert van een toplocatie, waardoor gasten dicht bij enkele van de gewaardeerde stranden van Ko Phangan zijn. Het strand van Baan Tai ligt op slechts 6 minuten lopen, ideaal voor geïmproviseerde wandelingen of het bekijken van de zonsondergang. Verdere verkenning leidt naar Baan Kai Beach, op 1,5 km van de accommodatie, en het meer bruisende Thong Sala Beach, op ongeveer 2,4 km afstand, bekend om zijn markten en pier. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in natuurlijke bezienswaardigheden: de Phaeng-waterval ligt op ongeveer 8 km afstand en biedt een ander soort eilandexcursie. De omliggende wateren staan ​​bekend om activiteiten zoals duiken en surfen, waardoor de bungalows een geschikte keuze zijn voor reizigers die dol zijn op watersporten of gewoon willen genieten van de rustige kustomgeving. Dit toevluchtsoord op Ko Phangan biedt een doordachte mix van comfort en toegang tot het eilandleven.

Locatie & Contact

Boho Boutique Bungalows
17 Moo1 Wat Khao Tham Road 91
Ko Phangan
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Parkeerplaats Gratis parkeren Gratis WiFi Electric Kettle Non-smoking Property

Attracties in de buurt

Baan Tai Beach500 m Baan Kai Beach1.5 km Thong Sala Beach2.3 km Nai Wok Beach5 km Pleayleam Beach5 km Waterfall6 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Boho Boutique Bungalows

Waar ligt Boho Boutique Bungalows?
Boho Boutique Bungalows bevindt zich in Ko Phangan, Thailand.
Biedt Boho Boutique Bungalows gratis WiFi?
Ja, Boho Boutique Bungalows biedt gratis wifi voor alle gasten.
Is er gratis parkeergelegenheid bij Boho Boutique Bungalows?
Ja, Boho Boutique Bungalows biedt gratis privéparkeergelegenheid.
Wat voor soort accommodatie is Boho Boutique Bungalows?
Boho Boutique Bungalows is een bungalow gevestigd in Ko Phangan, Thailand.
Hoe kan ik Boho Boutique Bungalows boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Boho Boutique Bungalows via de boekingslinks op deze pagina.
Is Boho Boutique Bungalows geschikt voor gezinnen?
Boho Boutique Bungalows is een geweldige optie voor reizigers die Ko Phangan bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.

🏨 Alle hotels in Ko Phangan · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Boho Boutique Bungalows?

Manage your listing and track your visitors

1.760 guests visited Boho Boutique Bungalows over the past 365 days, averaging 4,8 daily visits with a peak of 198 in Mar 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland