ThaiStay99 ThaiStay99.com
Baan Weekday at Chiangmai Old Town
Baan Weekday at Chiangmai Old Town - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand

Baan Weekday at Chiangmai Old Town

★★★★

📍 Chiang Mai, Chiang Mai

Gratis WiFi
Nu boeken

Over dit hotel

Baan Weekday in Chiangmai Old Town is een 4-sterren vakantiehuis, gunstig gelegen in de levendige oude binnenstad van Chiang Mai. Het biedt een ruim en privé toevluchtsoord, ideaal voor gezinnen en groepen die Noord-Thailand verkennen. Dit onderscheidende pand onderscheidt zich door het bieden van een uitgebreide woonervaring, die verder gaat dan een traditionele hotelkameropstelling. Het beschikt over drie verschillende slaapkamers en drie badkamers, waardoor elke gast veel comfort en privacy krijgt, waardoor het een doordachte keuze is voor diegenen die …

Adres

47 ถนน สามล้าน, Phra Sing, 50200 Chiang Mai, Thailand

📍 Openen in Google Maps

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Jacuzzi Gratis WiFi Airconditioning Tuin Terras

Attracties in de buurt

Suan Dok Gate 800 m
City Arts & Cultural Centre 900 m
Three Kings Monument 900 m
Chiang Mai Gate 1 km
Tha Pae Gate 1.5 km
Chang Puak Gate 1.6 km
Museum of World Insects and Natural Wonders 2.3 km
Iron Bridge 2.5 km
Naowarat Bridge 2.7 km
Art in Paradise Chiang Mai 2.7 km

Veelgestelde vragen

Waar ligt Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town bevindt zich in Chiang Mai, Thailand.
Biedt Baan Weekday at Chiangmai Old Town gratis WiFi?
Ja, Baan Weekday at Chiangmai Old Town biedt gratis wifi voor alle gasten.
Wat voor soort accommodatie is Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town is een hotel gevestigd in Chiang Mai, Thailand.
Hoe kan ik Baan Weekday at Chiangmai Old Town boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Baan Weekday at Chiangmai Old Town via de boekingslinks op deze pagina.
Is Baan Weekday at Chiangmai Old Town geschikt voor gezinnen?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town is een geweldige optie voor reizigers die Chiang Mai bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
Welke talen spreekt het personeel van Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Het personeel van Baan Weekday at Chiangmai Old Town spreekt doorgaans Engels en Thais. Sommige internationale hotels bieden ook extra taalondersteuning.
🏨

Are you the owner or manager of Baan Weekday at Chiangmai Old Town?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3.516 guests visited Baan Weekday at Chiangmai Old Town over the past 365 days, averaging 9,6 daily visits with a peak of 391 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Baan Weekday at Chiangmai Old Town

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Home Zoeken Restaurants

Baan Weekday at Chiangmai Old Town - Chiang Mai ★★★★☆

Hotel
Baan Weekday at Chiangmai Old Town - 4 star hotel in Chiang Mai, Thailand
Baan Weekday in Chiangmai Old Town is een 4-sterren vakantiehuis, gunstig gelegen in de levendige oude binnenstad van Chiang Mai. Het biedt een ruim en privé toevluchtsoord, ideaal voor gezinnen en groepen die Noord-Thailand verkennen. Dit onderscheidende pand onderscheidt zich door het bieden van een uitgebreide woonervaring, die verder gaat dan een traditionele hotelkameropstelling. Het beschikt over drie verschillende slaapkamers en drie badkamers, waardoor elke gast veel comfort en privacy krijgt, waardoor het een doordachte keuze is voor diegenen die op zoek zijn naar voldoende persoonlijke ruimte tijdens hun verblijf in het culturele hart van Chiang Mai.

Gasten van Baan Weekday in Chiangmai Old Town kunnen profiteren van een verscheidenheid aan faciliteiten ter plaatse, ontworpen voor zowel ontspanning als gemak. Het pand beschikt over een serene tuin en een comfortabel terras, waar gasten kunnen ontspannen na dagenlang de charme van de stad te hebben ontdekt. Voor versnaperingen is er een bar en een koffiebar beschikbaar op het terrein, aangevuld met een minimarkt voor alle essentiële behoeften. Verbonden blijven is naadloos dankzij gratis WiFi in het hele vakantiehuis. Om de gastervaring verder te verbeteren, biedt een hot tub een rustige plek voor ontspanning, terwijl bagageopslag praktische ondersteuning biedt bij het beheren van aankomst en vertrek.

De strategische ligging van Baan Weekday in de oude binnenstad van Chiangmai plaatst bezoekers direct in het hart van de historische kern van Chiang Mai en biedt uitstekende toegang tot vele beroemde bezienswaardigheden. Wat Phra Singh, een belangrijke tempel, is gemakkelijk bereikbaar binnen slechts 6 minuten lopen. Het historische Driekoningenmonument ligt op minder dan 1 km van de accommodatie en de Chiang Mai-poort ligt op slechts 13 minuten lopen, waardoor u gemakkelijk de charmante straten en oude tempels van de oude stad kunt verkennen. De internationale luchthaven van Chiang Mai ligt ook op ongeveer 3 km afstand, waardoor een redelijke bereikbaarheid voor reizigers wordt gegarandeerd. Gasten kiezen vaak voor deze accommodatie vanwege de combinatie van comfort, royale ruimte en centrale ligging, waardoor ze de unieke sfeer en beroemde gastvrijheid van Chiang Mai nog beter kunnen ontdekken. Ontdek een gedenkwaardige uitvalsbasis voor uw groeps- of familie-uitje in de historische pracht van Chiang Mai.

Locatie & Contact

Baan Weekday at Chiangmai Old Town ★★★★
47 ถนน สามล้าน, Phra Sing
Chiang Mai
Thailand

Diensten & Faciliteiten

Bar / Lounge Jacuzzi Gratis WiFi Airconditioning Tuin Terras

Attracties in de buurt

Suan Dok Gate800 m City Arts & Cultural Centre900 m Three Kings Monument900 m Chiang Mai Gate1 km Tha Pae Gate1.5 km Chang Puak Gate1.6 km Museum of World Insects and Natural Wonders2.3 km Iron Bridge2.5 km Naowarat Bridge2.7 km Art in Paradise Chiang Mai2.7 km
Nu boeken

Veelgestelde vragen — Baan Weekday at Chiangmai Old Town

Waar ligt Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town bevindt zich in Chiang Mai, Thailand.
Biedt Baan Weekday at Chiangmai Old Town gratis WiFi?
Ja, Baan Weekday at Chiangmai Old Town biedt gratis wifi voor alle gasten.
Wat voor soort accommodatie is Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town is een hotel gevestigd in Chiang Mai, Thailand.
Hoe kan ik Baan Weekday at Chiangmai Old Town boeken?
U kunt de beschikbaarheid vinden en direct boeken Baan Weekday at Chiangmai Old Town via de boekingslinks op deze pagina.
Is Baan Weekday at Chiangmai Old Town geschikt voor gezinnen?
Baan Weekday at Chiangmai Old Town is een geweldige optie voor reizigers die Chiang Mai bezoeken. Bekijk de bovenstaande faciliteiten voor gezinsspecifieke voorzieningen.
Welke talen spreekt het personeel van Baan Weekday at Chiangmai Old Town?
Het personeel van Baan Weekday at Chiangmai Old Town spreekt doorgaans Engels en Thais. Sommige internationale hotels bieden ook extra taalondersteuning.

🏨 Alle hotels in Chiang Mai · Luxe hotels · Hotels met zwembad

🏨

Are you the owner or manager of Baan Weekday at Chiangmai Old Town?

Manage your listing and track your visitors

3.516 guests visited Baan Weekday at Chiangmai Old Town over the past 365 days, averaging 9,6 daily visits with a peak of 391 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland