White Cozy Home Chiang Mai
📍 Chiang Mai, Chiang Mai
Mengenai hotel ini
White Cozy Home Chiang Mai ialah rumah tamu mesra yang terletak di tengah-tengah Chiang Mai yang meriah, menawarkan penginapan yang selesa dengan kemudahan penting untuk penginapan yang selesa. Hartanah ini terletak di kedudukan yang ideal hanya 4 minit berjalan kaki dari Gerbang Tha Pae yang bersejarah dan kurang daripada 1 batu dari Bazar Malam Chiang Mai yang sibuk, menjadikannya pangkalan utama untuk menerokai mercu tanda budaya dan pasar yang meriah di bandar ini. Para tetamu boleh menjangkakan pengalaman yang tenang …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya White Cozy Home Chiang Mai?
Adakah White Cozy Home Chiang Mai menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di White Cozy Home Chiang Mai?
Apakah jenis penginapan White Cozy Home Chiang Mai?
Bagaimanakah saya boleh menempah White Cozy Home Chiang Mai?
Adakah White Cozy Home Chiang Mai sesuai untuk keluarga?
Are you the owner or manager of White Cozy Home Chiang Mai?
Manage your listing and track your visitors
2,583 guests visited White Cozy Home Chiang Mai over the past 365 days, averaging 7.1 daily visits with a peak of 282 in Dec 2025.
Top nationalities visiting White Cozy Home Chiang Mai
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
White Cozy Home Chiang Mai - Chiang Mai
Rumah tamu ini menyediakan penginapan yang direka dengan mengutamakan keselesaan tetamu, menawarkan sama ada pemandangan taman yang tenang atau pemandangan bandar yang dinamik. Setiap bilik dilengkapi bidet, pancuran mandian, TV, cerek elektrik dan almari pakaian, memenuhi keperluan harian. Di sebalik ruang peribadi, White Cozy Home Chiang Mai memperluaskan layanannya dengan taman yang diselenggara dengan baik, menawarkan ruang tempat duduk luaran yang damai di mana tetamu boleh berehat. Akses WiFi percuma disediakan di seluruh kawasan penginapan, memastikan pelawat sentiasa berhubung. Untuk kemudahan tambahan, rumah tamu ini menawarkan perkhidmatan daftar masuk dan daftar keluar peribadi, kemudahan simpanan bagasi, dan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi, meningkatkan keseluruhan kemudahan perjalanan.
Lokasinya yang strategik membolehkan akses mudah ke warisan Chiang Mai yang kaya, dengan Kuil Chedi Luang kira-kira 16 minit berjalan kaki dan Wat Phra Singh terletak 1.7 batu dari tempat penginapan ini. Bagi mereka yang tiba melalui udara, Lapangan Terbang Antarabangsa Chiang Mai terletak 5.1 batu jauhnya, memudahkan pemindahan yang lancar. Berdekatan dengan tarikan popular seperti Night Bazaar menyediakan banyak peluang untuk menjamu selera, membeli-belah untuk kraftangan tempatan dan merasai suasana meriah di bandar ini. Tambahan pula, tetamu mungkin menemui gelanggang luncur ais yang tidak dijangka di kawasan sekitar, menambah pilihan riadah yang unik pada jadual perjalanan mereka di ibu kota kebudayaan Thailand Utara. White Cozy Home Chiang Mai menawarkan pangkalan yang praktikal dan terletak dengan baik untuk menemui pesona dan dinamisme bandar bersejarah ini, sesuai untuk perjalanan Thai yang tidak dapat dilupakan.
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — White Cozy Home Chiang Mai
Di manakah terletaknya White Cozy Home Chiang Mai?
Adakah White Cozy Home Chiang Mai menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di White Cozy Home Chiang Mai?
Apakah jenis penginapan White Cozy Home Chiang Mai?
Bagaimanakah saya boleh menempah White Cozy Home Chiang Mai?
Adakah White Cozy Home Chiang Mai sesuai untuk keluarga?
🏨 Semua hotel di Chiang Mai · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of White Cozy Home Chiang Mai?
Manage your listing and track your visitors
2,583 guests visited White Cozy Home Chiang Mai over the past 365 days, averaging 7.1 daily visits with a peak of 282 in Dec 2025.