ThaiStay99 ThaiStay99.com
Villa Soma Samui
Villa Soma Samui - 4 star villa in Ko Samui, Thailand

Villa Soma Samui

📍 Ko Samui, Ko Samui

Kolam Renang WiFi Percuma Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang Hubungi

Mengenai hotel ini

Villa Soma Samui ialah vila kolam renang matahari terbenam dengan pemandangan laut 4 bintang yang terletak di pulau Koh Samui yang tenang, Surat Thani, menawarkan penginapan tiga bilik tidur yang luas dengan kolam renang peribadi, teres dan taman. Hartanah yang luas ini menyediakan susun atur yang luas menampilkan tiga bilik tidur yang berbeza dan empat bilik mandi yang serba lengkap, memastikan ruang dan privasi yang mencukupi untuk semua tetamu. Kolam renang peribadi mengundang bersantai di bawah matahari Thai, dilengkapi dengan …

Alamat

57/92 Moo 5 Angthong, 84320 Amphoe Koh Samui, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Kolam Renang Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Bang Makham Beach 600 m
Bang Po Beach 2.9 km
Laem Din Beach 6 km
Ban Tai Beach 7 km
Lipa Noi Beach 7 km
Waterfall 10 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Villa Soma Samui?
Villa Soma Samui terletak di Ko Samui, Thailand.
Adakah Villa Soma Samui menawarkan WiFi percuma?
Ya, Villa Soma Samui menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah Villa Soma Samui mempunyai kolam renang?
Ya, Villa Soma Samui mempunyai kolam renang yang tersedia untuk tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Villa Soma Samui?
Ya, Villa Soma Samui menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Villa Soma Samui?
Villa Soma Samui ialah sebuah villa yang terletak di Ko Samui, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Villa Soma Samui?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Villa Soma Samui terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
🏨

Are you the owner or manager of Villa Soma Samui?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2,913 guests visited Villa Soma Samui over the past 365 days, averaging 8.0 daily visits with a peak of 326 in Mar 2026.

Top nationalities visiting Villa Soma Samui

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V4

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Villa Soma Samui - Ko Samui

Villa
Villa Soma Samui - 4 star villa in Ko Samui, Thailand
Villa Soma Samui ialah vila kolam renang matahari terbenam dengan pemandangan laut 4 bintang yang terletak di pulau Koh Samui yang tenang, Surat Thani, menawarkan penginapan tiga bilik tidur yang luas dengan kolam renang peribadi, teres dan taman.

Hartanah yang luas ini menyediakan susun atur yang luas menampilkan tiga bilik tidur yang berbeza dan empat bilik mandi yang serba lengkap, memastikan ruang dan privasi yang mencukupi untuk semua tetamu. Kolam renang peribadi mengundang bersantai di bawah matahari Thai, dilengkapi dengan teres yang tenang dan kawasan taman yang subur, sesuai untuk bersantai. Para tetamu yang mencari tempat percutian yang tenang di Koh Samui akan mendapati reka bentuk vila sesuai untuk santai dan perhimpunan yang tidak dapat dilupakan, menjadikannya pilihan yang ideal untuk keluarga atau kumpulan.

Vila ini dilengkapi dengan pelbagai kemudahan moden untuk meningkatkan keselesaan dan kemudahan sepanjang penginapan anda. Ini termasuk akses WiFi percuma, penghawa dingin yang cekap di seluruh kawasan dan dapur yang serba lengkap. Dapur menyediakan peti sejuk, ketuhar, dapur memasak serta alat membuat teh dan kopi, yang membolehkan tetamu fleksibiliti untuk menyediakan makanan pada masa lapang mereka. Kemudahan lain termasuk mesin basuh, meja kerja khusus, televisyen dan pengering rambut, memenuhi keperluan praktikal pengembara kontemporari.

Terletak di lokasi utama di Koh Samui, vila ini menawarkan akses ke keindahan semula jadi dan tarikan tempatan. Ia hanya 7 minit berjalan kaki yang menyenangkan dari pantai Bang Makham Beach, menjemput tetamu untuk menikmati berjalan-jalan di tepi laut. Lapangan Terbang Antarabangsa Samui terletak kira-kira 11 batu jauhnya, memastikan perjalanan terurus untuk ketibaan dan perlepasan. Tempat kebudayaan dan riadah yang berdekatan termasuk Perkampungan Nelayan, yang terletak kira-kira 15 batu dari tempat penginapan ini, dan Big Buddha yang dihormati, yang terletak kira-kira 12 batu jauhnya. Tetamu yang menaiki kereta akan menghargai kemudahan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi. Temui tempat percutian yang meremajakan di Koh Samui, dilengkapi dengan sempurna untuk percutian yang tidak dapat dilupakan dalam suasana yang tenang dan peribadi.

Lokasi & Kenalan

Villa Soma Samui
57/92 Moo 5 Angthong
Ko Samui
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Kolam Renang Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Bang Makham Beach600 m Bang Po Beach2.9 km Laem Din Beach6 km Ban Tai Beach7 km Lipa Noi Beach7 km Waterfall10 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Villa Soma Samui

Di manakah terletaknya Villa Soma Samui?
Villa Soma Samui terletak di Ko Samui, Thailand.
Adakah Villa Soma Samui menawarkan WiFi percuma?
Ya, Villa Soma Samui menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah Villa Soma Samui mempunyai kolam renang?
Ya, Villa Soma Samui mempunyai kolam renang yang tersedia untuk tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Villa Soma Samui?
Ya, Villa Soma Samui menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Villa Soma Samui?
Villa Soma Samui ialah sebuah villa yang terletak di Ko Samui, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Villa Soma Samui?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Villa Soma Samui terus melalui pautan tempahan di halaman ini.

🏨 Semua hotel di Ko Samui · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Villa Soma Samui?

Manage your listing and track your visitors

2,913 guests visited Villa Soma Samui over the past 365 days, averaging 8.0 daily visits with a peak of 326 in Mar 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland