ThaiStay99 ThaiStay99.com
Siamotif Boutique Hotel
Siamotif Boutique Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand

Siamotif Boutique Hotel

★★★

📍 Bangkok, Bangkok

WiFi Percuma Restoran
Tempah Sekarang

Mengenai hotel ini

Siamotif Boutique Hotel ialah hotel bebas rokok bertaraf 3 bintang yang terletak di sepanjang Terusan Noi Bangkok yang indah di Bangkok, menawarkan penginapan yang direka bentuk unik dengan sama ada pemandangan sungai yang tenang atau bandar yang dinamik. Hartanah ini berfungsi sebagai pangkalan yang ideal untuk pelancong yang mencari penginapan yang tersendiri, menggabungkan daya tarikan tempatan dengan kemudahan moden yang penting di dalam ibu kota Thailand yang meriah. Para tetamu menghargai komitmen hartanah untuk keselesaan, yang ditunjukkan dalam polisi larangan …

Alamat

79 Soi Watsrisudaram, Bang Khun Non Rd, Bangkok Noi, 10700 Bangkok, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Perkhidmatan Bilik Sarapan Jemputan Lapangan Terbang Perkhidmatan Penghantaran WiFi Percuma

Tarikan Berdekatan

Bangkok National Museum 4.3 km
Bangkok City Pillar 5 km
Grand Palace 5 km
Museum of Siam 5 km
Vimanmek Mansion 6 km
Chitralada Royal Villa 8 km
Jim Thompson House 8 km
Madame Tussauds Bangkok 9 km
Trainบางขุนนนท์ 700 m
Thonburi Station 1.6 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Siamotif Boutique Hotel?
Siamotif Boutique Hotel terletak di Bangkok, Thailand.
Adakah Siamotif Boutique Hotel menawarkan WiFi percuma?
Ya, Siamotif Boutique Hotel menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah Siamotif Boutique Hotel menghidangkan sarapan pagi?
Ya, sarapan pagi tersedia di Siamotif Boutique Hotel.
Apakah jenis penginapan Siamotif Boutique Hotel?
Siamotif Boutique Hotel ialah sebuah hotel yang terletak di Bangkok, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Siamotif Boutique Hotel?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Siamotif Boutique Hotel terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Siamotif Boutique Hotel sesuai untuk keluarga?
Siamotif Boutique Hotel ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Bangkok. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.
🏨

Are you the owner or manager of Siamotif Boutique Hotel?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

4,056 guests visited Siamotif Boutique Hotel over the past 365 days, averaging 11.1 daily visits with a peak of 443 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Siamotif Boutique Hotel

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Siamotif Boutique Hotel - Bangkok ★★★☆☆

Hotel
Siamotif Boutique Hotel - 3 star hotel in Bangkok, Thailand
Siamotif Boutique Hotel ialah hotel bebas rokok bertaraf 3 bintang yang terletak di sepanjang Terusan Noi Bangkok yang indah di Bangkok, menawarkan penginapan yang direka bentuk unik dengan sama ada pemandangan sungai yang tenang atau bandar yang dinamik. Hartanah ini berfungsi sebagai pangkalan yang ideal untuk pelancong yang mencari penginapan yang tersendiri, menggabungkan daya tarikan tempatan dengan kemudahan moden yang penting di dalam ibu kota Thailand yang meriah. Para tetamu menghargai komitmen hartanah untuk keselesaan, yang ditunjukkan dalam polisi larangan merokok dan bilik-bilik yang serba lengkap, setiap satu menampilkan penghawa dingin, TV satelit skrin rata dan peti sejuk. Setiap unit juga mempunyai bilik mandi en suite yang dilengkapi dengan pancuran mandian dan peralatan mandian percuma, memastikan pengalaman yang selesa dan menyegarkan.

Hotel ini menyediakan pelbagai kemudahan yang direka untuk meningkatkan pengalaman tetamu. Sebuah restoran dalaman menjemput pengunjung untuk mencuba pelbagai masakan yang lazat, manakala banyak kedai makan tempatan terletak di lokasi yang strategik dalam jarak lima minit berjalan kaki bagi mereka yang ingin menerokai landskap masakan Bangkok. Bagi tetamu yang ingin melibatkan diri dalam persekitaran tempatan, sewaan basikal disediakan, menawarkan cara unik untuk menerokai kawasan sekitar terusan. Perkhidmatan praktikal seperti simpanan bagasi disediakan untuk kemudahan tambahan, dan perkhidmatan ulang-alik lapangan terbang boleh diaturkan dengan bayaran tambahan, memudahkan ketibaan dan perlepasan yang lancar.

Terletak dengan akses strategik ke pelbagai tempat menarik budaya dan sejarah, Siamotif Boutique Hotel menawarkan pintu masuk ke warisan yang kaya di Bangkok. Tempat penginapan ini terletak kira-kira 2.7 km dari Jalan Khao San yang sibuk, terkenal dengan suasana yang meriah. Tanda tempat kebudayaan seperti Jeti Than Tian dan The Grand Palace terletak kira-kira 3 km jauhnya, menawarkan pandangan tentang sejarah dan seni bina Thai. Untuk pengalaman tempatan yang asli, Pasar Terapung Talingchan boleh diakses dalam masa 10 minit pemanduan melalui bas merah tempatan, manakala Kuil Subuh yang ikonik terletak sejauh 20 minit pemanduan. Lapangan Terbang Don Muang juga berada dalam radius 22 km, menjadikan hotel ini boleh diakses oleh pengembara antarabangsa dan domestik. Temui tempat percutian di tepi terusan yang unik di mana keselesaan bertemu dengan penerokaan budaya di Bangkok.

Lokasi & Kenalan

Siamotif Boutique Hotel ★★★
79 Soi Watsrisudaram, Bang Khun Non Rd, Bangkok Noi
Bangkok
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Perkhidmatan Bilik Sarapan Jemputan Lapangan Terbang Perkhidmatan Penghantaran WiFi Percuma Penghawa Dingin Taman

Tarikan Berdekatan

Bangkok National Museum4.3 km Bangkok City Pillar5 km Grand Palace5 km Museum of Siam5 km Vimanmek Mansion6 km Chitralada Royal Villa8 km Jim Thompson House8 km Madame Tussauds Bangkok9 km Trainบางขุนนนท์700 m Thonburi Station1.6 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Siamotif Boutique Hotel

Di manakah terletaknya Siamotif Boutique Hotel?
Siamotif Boutique Hotel terletak di Bangkok, Thailand.
Adakah Siamotif Boutique Hotel menawarkan WiFi percuma?
Ya, Siamotif Boutique Hotel menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah Siamotif Boutique Hotel menghidangkan sarapan pagi?
Ya, sarapan pagi tersedia di Siamotif Boutique Hotel.
Apakah jenis penginapan Siamotif Boutique Hotel?
Siamotif Boutique Hotel ialah sebuah hotel yang terletak di Bangkok, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Siamotif Boutique Hotel?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Siamotif Boutique Hotel terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Siamotif Boutique Hotel sesuai untuk keluarga?
Siamotif Boutique Hotel ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Bangkok. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.

🏨 Semua hotel di Bangkok · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Siamotif Boutique Hotel?

Manage your listing and track your visitors

4,056 guests visited Siamotif Boutique Hotel over the past 365 days, averaging 11.1 daily visits with a peak of 443 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland