Roongruang Hotel
★★★📍 Chiang Mai, Chiang Mai
Mengenai hotel ini
Roongruang Hotel ialah sebuah hotel bertaraf 3 bintang yang terletak di bandar Chiang Mai yang meriah, menawarkan penginapan yang selesa dan akses mudah ke Gerbang Tha Pae yang bersejarah dan Bazar Malam Chiang Mai yang terkenal. Dengan kedudukan yang strategik, tetamu yang menginap di hartanah ini hanya beberapa langkah dari Gerbang Tha Pae yang terkenal, menjadikannya pilihan yang ideal untuk menerokai pusat budaya Thailand Utara. Kedekatan hotel ini juga menempatkan pengunjung dalam jarak yang dekat dari Bazar Malam Chiang Mai …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya Roongruang Hotel?
Adakah Roongruang Hotel menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Roongruang Hotel?
Apakah jenis penginapan Roongruang Hotel?
Bagaimanakah saya boleh menempah Roongruang Hotel?
Adakah Roongruang Hotel sesuai untuk keluarga?
Are you the owner or manager of Roongruang Hotel?
Manage your listing and track your visitors
2,839 guests visited Roongruang Hotel over the past 365 days, averaging 7.8 daily visits with a peak of 330 in Jan 2026.
Top nationalities visiting Roongruang Hotel
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Roongruang Hotel - Chiang Mai ★★★☆☆
Penginapan di Roongruang Hotel direka untuk keselesaan tetamu, menampilkan bilik-bilik berhawa dingin. Setiap bilik mandi peribadi dilengkapi dengan baik dengan pancuran mandian, peralatan mandian percuma dan tab mandi, memberikan penghujung yang santai kepada hari penerokaan. Bilik-bilik juga dilengkapi dengan peti sejuk dan TV, memastikan penginapan yang menyenangkan dan selesa. Para tetamu sentiasa menghargai kemudahan bertimbang rasa yang disediakan dalam setiap ruang kediaman.
Di luar bilik, tempat penginapan ini menawarkan pilihan kemudahan santai. Para tetamu boleh menikmati ketenangan taman atau berehat di teres, menyediakan ruang yang damai di dalam bandar. Bagi mereka yang mencari peremajaan, perkhidmatan urut disediakan di lokasi. Ketersambungan terjamin dengan WiFi percuma yang boleh diakses di seluruh kawasan penginapan, membolehkan tetamu kekal berhubung dengan mudah. Sebuah kedai kopi juga terdapat, menawarkan tempat yang sesuai untuk hidangan ringan.
Roongruang Hotel menyediakan pelbagai perkhidmatan mudah untuk meningkatkan pengalaman tetamu. Ini termasuk pilihan daftar masuk dan daftar keluar peribadi, bersama-sama dengan perkhidmatan concierge khusus, sedia membantu dengan maklumat dan pengaturan tempatan. Keselamatan sehari penuh memastikan persekitaran yang selamat untuk semua pelawat. Bagi tetamu yang mengembara dengan kereta, tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi adalah kelebihan yang ketara. Hotel ini terletak kira-kira 5 km dari Lapangan Terbang Antarabangsa Chiang Mai, memudahkan urusan perjalanan. Di luar kawasan berhampiran, tarikan terkenal seperti Kuil Chedi Luang dan Wat Phra Singh mudah diakses, menawarkan pandangan lanjut tentang warisan Chiang Mai yang kaya. Gelanggang luncur ais juga disebut di kawasan sekitar, menambah pilihan rekreasi yang unik. Roongruang Hotel menawarkan pangkalan yang terletak dengan baik untuk menerokai permaidani budaya yang kaya dan suasana meriah di Chiang Mai.
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — Roongruang Hotel
Di manakah terletaknya Roongruang Hotel?
Adakah Roongruang Hotel menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Roongruang Hotel?
Apakah jenis penginapan Roongruang Hotel?
Bagaimanakah saya boleh menempah Roongruang Hotel?
Adakah Roongruang Hotel sesuai untuk keluarga?
🏨 Semua hotel di Chiang Mai · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of Roongruang Hotel?
Manage your listing and track your visitors
2,839 guests visited Roongruang Hotel over the past 365 days, averaging 7.8 daily visits with a peak of 330 in Jan 2026.