Koyao Bay Pavilions
★★★★📍 Ko Yao Noi, Ko Yao Noi
Mengenai hotel ini
Koyao Bay Pavilions ialah hotel tepi pantai bertaraf 4 bintang di Ko Yao Noi, Thailand, menawarkan penginapan pulau yang santai dengan perkhidmatan bar dan sarapan pagi. Terletak di bahagian Andaman yang lebih tenang, tempat penginapan ini menempatkan tetamu tepat di pinggir pantai Ko Yao Noi, pulau santai yang terletak di antara Phuket dan Krabi dalam Teluk Phang Nga. Suasana tepi pantai sesuai dengan pengembara yang mengutamakan akses terus ke laut berbanding jalur peranginan yang lebih sibuk di selatan Thailand, dan …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya Koyao Bay Pavilions?
Adakah Koyao Bay Pavilions menawarkan WiFi percuma?
Adakah Koyao Bay Pavilions mempunyai kolam renang?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Koyao Bay Pavilions?
Adakah Koyao Bay Pavilions menghidangkan sarapan pagi?
Adakah Koyao Bay Pavilions mempunyai akses pantai?
Are you the owner or manager of Koyao Bay Pavilions?
Manage your listing and track your visitors
1,685 guests visited Koyao Bay Pavilions over the past 365 days, averaging 4.6 daily visits with a peak of 206 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.
Top nationalities visiting Koyao Bay Pavilions
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Koyao Bay Pavilions - Ko Yao Noi ★★★★☆
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — Koyao Bay Pavilions
Di manakah terletaknya Koyao Bay Pavilions?
Adakah Koyao Bay Pavilions menawarkan WiFi percuma?
Adakah Koyao Bay Pavilions mempunyai kolam renang?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Koyao Bay Pavilions?
Adakah Koyao Bay Pavilions menghidangkan sarapan pagi?
Adakah Koyao Bay Pavilions mempunyai akses pantai?
🏨 Semua hotel di Ko Yao Noi · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of Koyao Bay Pavilions?
Manage your listing and track your visitors
1,685 guests visited Koyao Bay Pavilions over the past 365 days, averaging 4.6 daily visits with a peak of 206 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.