ThaiStay99 ThaiStay99.com
Khon Thao
Khon Thao - apartment in Chiang Mai, Thailand

Khon Thao

📍 Lamphun, Chiang Mai

WiFi Percuma Restoran Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang

Mengenai hotel ini

Khon Thao adalah penginapan tersendiri yang terletak di Lamphun, Chiang Mai, menawarkan tetamu penginapan unik di dalam khemah mewah yang direka dengan mengutamakan keselesaan. Setiap unit menyediakan pemandangan taman, bilik mandi peribadi, penghawa dingin dan WiFi percuma, menjadikannya tempat percutian yang ideal bagi mereka yang mencari gabungan alam semula jadi dan kemudahan moden di kawasan utara Thailand. Tetamu di Khon Thao boleh mengharapkan ruang tamu yang serba lengkap dilengkapi dengan jubah mandi, teres peribadi dan perabot luaran, sesuai untuk menikmati …

Alamat

47/4,Phanangchit Road Wongpunwong Road, Muang , Lamphun, 51000 Lamphun, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Bar / Lounge Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma

Tarikan Berdekatan

Lamphun 1.5 km
Pa Sao 6 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Khon Thao?
Khon Thao terletak di Lamphun, Thailand.
Adakah Khon Thao menawarkan WiFi percuma?
Ya, Khon Thao menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Khon Thao?
Ya, Khon Thao menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Khon Thao?
Khon Thao ialah sebuah apartment yang terletak di Lamphun, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Khon Thao?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Khon Thao terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Khon Thao sesuai untuk keluarga?
Khon Thao ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Lamphun. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.
🏨

Are you the owner or manager of Khon Thao?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

2,577 guests visited Khon Thao over the past 365 days, averaging 7.1 daily visits with a peak of 307 in Jan 2026.

Top nationalities visiting Khon Thao

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V3

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Khon Thao - Lamphun

Apartment
Khon Thao - apartment in Chiang Mai, Thailand
Khon Thao adalah penginapan tersendiri yang terletak di Lamphun, Chiang Mai, menawarkan tetamu penginapan unik di dalam khemah mewah yang direka dengan mengutamakan keselesaan. Setiap unit menyediakan pemandangan taman, bilik mandi peribadi, penghawa dingin dan WiFi percuma, menjadikannya tempat percutian yang ideal bagi mereka yang mencari gabungan alam semula jadi dan kemudahan moden di kawasan utara Thailand. Tetamu di Khon Thao boleh mengharapkan ruang tamu yang serba lengkap dilengkapi dengan jubah mandi, teres peribadi dan perabot luaran, sesuai untuk menikmati persekitaran taman yang tenang. Selain itu, setiap khemah mempunyai kemudahan barbeku dan alat pembuat teh dan kopi, meningkatkan pilihan layan diri dan keselesaan peribadi.

Tempat penginapan ini menyediakan pelbagai kemudahan yang lengkap untuk memperkayakan pengalaman tetamu. Kaunter penerimaan tetamu 24 jam disediakan untuk membantu dengan sebarang keperluan, di samping simpanan bagasi untuk kemudahan. Bagi mereka yang menerokai kawasan tempatan, tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi disediakan, dan tetamu amat menghargai ketersediaan basikal percuma, yang mengundang penerokaan kawasan Lamphun yang menawan dengan kadar yang santai.

Makan di Khon Thao mempunyai restoran tradisional yang menyajikan masakan Thai asli untuk makan tengah hari dan makan malam, membolehkan tetamu menikmati citarasa tempatan tanpa perlu pergi jauh. Bar yang berdedikasi menawarkan suasana santai untuk berehat selepas seharian meneroka atau sekadar menikmati malam yang tenang. Taman yang luas seterusnya menyumbang kepada suasana yang damai, menyediakan suasana yang menyenangkan untuk bersantai.

Khon Thao terletak secara strategik kira-kira 19 batu dari Lapangan Terbang Antarabangsa Chiang Mai, menjadikannya mudah diakses oleh pengembara yang tiba melalui udara. Tempat penginapan ini berfungsi sebagai tempat yang sesuai untuk melawat tarikan wilayah, termasuk Grand Canyon Chiang Mai, yang terletak sekitar 26 batu jauhnya, dan Wat Phra Singh yang bersejarah, kira-kira 28 batu dari penginapan. Para tetamu secara konsisten menyerlahkan tuan rumah yang mesra, menyumbang kepada penginapan yang mesra dan tidak dapat dilupakan di tengah-tengah Thailand Utara. Temui pesona unik pengalaman khemah mewah di Lamphun, di mana keselesaan bertemu dengan ketenangan alam semula jadi.

Lokasi & Kenalan

Khon Thao
47/4, Phanangchit Road Wongpunwong Road, Muang
Lamphun · Chiang Mai
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Bar / Lounge Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma

Tarikan Berdekatan

Lamphun1.5 km Pa Sao6 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Khon Thao

Di manakah terletaknya Khon Thao?
Khon Thao terletak di Lamphun, Thailand.
Adakah Khon Thao menawarkan WiFi percuma?
Ya, Khon Thao menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Khon Thao?
Ya, Khon Thao menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Khon Thao?
Khon Thao ialah sebuah apartment yang terletak di Lamphun, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Khon Thao?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Khon Thao terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Khon Thao sesuai untuk keluarga?
Khon Thao ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Lamphun. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.

🏨 Semua hotel di Chiang Mai · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Khon Thao?

Manage your listing and track your visitors

2,577 guests visited Khon Thao over the past 365 days, averaging 7.1 daily visits with a peak of 307 in Jan 2026.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland