ThaiStay99 ThaiStay99.com
Hop Inn Lampang City Center
Hop Inn Lampang City Center - 2 star hotel in Lampang, Thailand

Hop Inn Lampang City Center

★★

📍 Lampang, Lampang

WiFi Percuma Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang Hubungi

Mengenai hotel ini

Hop Inn Lampang City Centre ialah hotel bertaraf 2 bintang yang terletak di Lampang, menawarkan kemudahan penting dan penginapan yang selesa untuk pelancong yang menerokai bandar bersejarah Thai Utara ini. Hartanah praktikal ini menyediakan pangkalan yang boleh dipercayai untuk tetamu, memberi tumpuan kepada keselesaan teras dan kemudahan dalam landskap bandar Lampang. Tetamu yang mencari penginapan yang ringkas dan menyenangkan akan mendapati kemudahan yang sesuai dengan keperluan mereka. Penginapan di Hop Inn Lampang City Centre direka untuk keselesaan dan fungsi. Setiap …

Alamat

101/22 Chansurin Road, Sobtui, 52100 Lampang, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Wheelchair Accessible Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Nakhon Lampang 1.5 km
Bo Haeo 6 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Hop Inn Lampang City Center?
Hop Inn Lampang City Center terletak di Lampang, Thailand.
Adakah Hop Inn Lampang City Center menawarkan WiFi percuma?
Ya, Hop Inn Lampang City Center menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Hop Inn Lampang City Center?
Ya, Hop Inn Lampang City Center menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Hop Inn Lampang City Center?
Hop Inn Lampang City Center ialah sebuah hotel yang terletak di Lampang, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Hop Inn Lampang City Center?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Hop Inn Lampang City Center terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Hop Inn Lampang City Center sesuai untuk keluarga?
Hop Inn Lampang City Center ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Lampang. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.
🏨

Are you the owner or manager of Hop Inn Lampang City Center?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

974 guests visited Hop Inn Lampang City Center over the past 365 days, averaging 2.7 daily visits with a peak of 131 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Hop Inn Lampang City Center

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V8

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Hop Inn Lampang City Center - Lampang ★★☆☆☆

Hotel
Hop Inn Lampang City Center - 2 star hotel in Lampang, Thailand
Hop Inn Lampang City Centre ialah hotel bertaraf 2 bintang yang terletak di Lampang, menawarkan kemudahan penting dan penginapan yang selesa untuk pelancong yang menerokai bandar bersejarah Thai Utara ini. Hartanah praktikal ini menyediakan pangkalan yang boleh dipercayai untuk tetamu, memberi tumpuan kepada keselesaan teras dan kemudahan dalam landskap bandar Lampang. Tetamu yang mencari penginapan yang ringkas dan menyenangkan akan mendapati kemudahan yang sesuai dengan keperluan mereka.

Penginapan di Hop Inn Lampang City Centre direka untuk keselesaan dan fungsi. Setiap bilik dilengkapi dengan penghawa dingin, memastikan persekitaran yang sejuk di tengah-tengah iklim tropika Thailand. Para tetamu juga boleh menikmati kemudahan balkoni peribadi, menyediakan ruang untuk berehat, bersama-sama dengan peti sejuk untuk barangan peribadi dan meja kerja, sesuai untuk pengembara perniagaan atau mereka yang merancang lawatan mereka. Bilik mandi peribadi yang penting adalah standard, lengkap dengan pancuran mandian dan peralatan mandian percuma, melengkapkan keseluruhan penginapan yang menyenangkan. Untuk hiburan, setiap bilik mempunyai televisyen.

Hotel ini menekankan perkhidmatan teras dan kemudahan tetamu. WiFi percuma disediakan di seluruh kawasan penginapan, memastikan tetamu sentiasa berhubung semasa lawatan mereka ke Lampang. Lif menyediakan akses mudah ke semua tingkat, dan kaunter penerimaan tetamu 24 jam disediakan untuk membantu dengan pertanyaan pada bila-bila masa. Perkhidmatan pengemasan harian mengekalkan kebersihan yang kerap dihargai tetamu. Tambahan pula, hotel ini menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi, kelebihan yang ketara bagi mereka yang mengembara dengan kereta. Pilihan pengangkutan awam berdekatan meningkatkan lagi kebolehcapaian hartanah, menghubungkan tetamu ke pelbagai tempat menarik dalam Bandar Lampang. Para tetamu kerap menyerlahkan lokasi hotel yang selesa dan kebersihan bilik yang konsisten.

Dari lokasi pusat Bandar Lampang ini, pengembara boleh mengakses tarikan wilayah dengan mudah. Wat Phra Kaeo Don Tao Suchadaram terletak kira-kira 5.7 batu jauhnya, menawarkan pemandangan warisan budaya tempatan. Wat Phra That Lampang Luang, satu lagi tapak penting, terletak sekitar 13 km dari hotel. Bagi pengembara udara, Lapangan Terbang Lampang terletak hanya 1.9 batu jauhnya, memudahkan ketibaan dan pelepasan yang lancar. Pilih Hop Inn Lampang City Center untuk penginapan yang praktikal dan selesa sambil menerokai pesona Lampang.

Lokasi & Kenalan

Hop Inn Lampang City Center ★★
101/22 Chansurin Road, Sobtui
Lampang
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Wheelchair Accessible Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Nakhon Lampang1.5 km Bo Haeo6 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Hop Inn Lampang City Center

Di manakah terletaknya Hop Inn Lampang City Center?
Hop Inn Lampang City Center terletak di Lampang, Thailand.
Adakah Hop Inn Lampang City Center menawarkan WiFi percuma?
Ya, Hop Inn Lampang City Center menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Hop Inn Lampang City Center?
Ya, Hop Inn Lampang City Center menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Hop Inn Lampang City Center?
Hop Inn Lampang City Center ialah sebuah hotel yang terletak di Lampang, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Hop Inn Lampang City Center?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Hop Inn Lampang City Center terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Hop Inn Lampang City Center sesuai untuk keluarga?
Hop Inn Lampang City Center ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Lampang. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.

🏨 Semua hotel di Lampang · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Hop Inn Lampang City Center?

Manage your listing and track your visitors

974 guests visited Hop Inn Lampang City Center over the past 365 days, averaging 2.7 daily visits with a peak of 131 in May 2026. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland