Holiday Inn Resort Phuket
★★★★📍 Phuket, Phuket
Mengenai hotel ini
Holiday Inn Resort Phuket ialah resort mesra keluarga bertaraf 4 bintang di tengah-tengah Patong, Phuket, menawarkan sayap penginapan yang berbeza dan kemudahan luas yang direka untuk penginapan yang tidak dapat dilupakan berhampiran pantai. Hartanah ini diraikan kerana layanan Thai yang mesra dan tawaran komprehensif yang disesuaikan untuk orang dewasa dan kanak-kanak, mewujudkan persekitaran yang menarik untuk semua tetamu. Pusat tarikan resort ini adalah komitmennya terhadap keseronokan keluarga, jelas dalam Kelab Kanak-kanak yang berdedikasi. Di sini, tetamu yang lebih muda boleh …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya Holiday Inn Resort Phuket?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket menawarkan WiFi percuma?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket mempunyai kolam renang?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Holiday Inn Resort Phuket?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket menghidangkan sarapan pagi?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket mempunyai akses pantai?
Are you the owner or manager of Holiday Inn Resort Phuket?
Manage your listing and track your visitors
3,996 guests visited Holiday Inn Resort Phuket over the past 365 days, averaging 10.9 daily visits with a peak of 492 in Mar 2026.
Top nationalities visiting Holiday Inn Resort Phuket
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Holiday Inn Resort Phuket - Phuket ★★★★☆
Pusat tarikan resort ini adalah komitmennya terhadap keseronokan keluarga, jelas dalam Kelab Kanak-kanak yang berdedikasi. Di sini, tetamu yang lebih muda boleh meneroka, mencipta dan bermain merentasi pelbagai zon, termasuk FunLAB kreatif dan hab interaktif digital. Kemudahan akuatik meningkatkan lagi tumpuan ini dengan Zon Percikan yang meriah, Kolam Keluarga yang berdedikasi, dan Kolam Kanak-Kanak, memastikan kanak-kanak dari semua peringkat umur mempunyai peluang yang menarik untuk menyejukkan badan dan bermain di bawah matahari tropika. Para tetamu sering menghargai ciri air yang pelbagai ini, menjadikannya pilihan ideal untuk percutian tropika.
Para tetamu boleh memilih antara dua pengalaman penginapan yang unik di dalam resort. Sayap Utama yang direka bentuk kontemporari terkenal dengan pelbagai kemudahan mesra keluarga, memenuhi keperluan mereka yang mencari penginapan yang bertenaga dan menarik. Bagi mereka yang inginkan suasana yang lebih eksklusif, Busakorn Premium Wing menyediakan akses peribadi ke dua kolam renang tersendiri, di samping akses penuh kepada semua kemudahan yang terdapat di Sayap Utama. Pendekatan dwi-sayap ini membolehkan pilihan yang berbeza-beza sambil memastikan semua tetamu mendapat manfaat daripada pelbagai tawaran dan kepakaran resort dalam bidang hospitaliti.
Di sebalik pengembaraan akuatik dan program kanak-kanak, Holiday Inn Resort Phuket menyediakan pelbagai pilihan pilihan tempat makan untuk memenuhi pelbagai citarasa, melengkapkan keseluruhan pengalaman tetamu. Gimnasium yang serba lengkap juga disediakan untuk mereka yang ingin mengekalkan rutin kecergasan mereka semasa perjalanan mereka. Terletak di kawasan Patong yang meriah, resort ini menawarkan akses mudah ke suasana meriah di kawasan itu dan pantai Phuket yang terkenal, menjadikannya tempat yang ideal untuk menerokai rantau ini. Tempat peranginan Phuket ini menjanjikan suasana yang menarik untuk mencipta kenangan keluarga yang dihargai di pantai barat Thailand yang terkenal.
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — Holiday Inn Resort Phuket
Di manakah terletaknya Holiday Inn Resort Phuket?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket menawarkan WiFi percuma?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket mempunyai kolam renang?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Holiday Inn Resort Phuket?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket menghidangkan sarapan pagi?
Adakah Holiday Inn Resort Phuket mempunyai akses pantai?
🏨 Semua hotel di Phuket · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of Holiday Inn Resort Phuket?
Manage your listing and track your visitors
3,996 guests visited Holiday Inn Resort Phuket over the past 365 days, averaging 10.9 daily visits with a peak of 492 in Mar 2026.