ThaiStay99 ThaiStay99.com
Glitter House Phuket
Glitter House Phuket - bungalow in Phuket, Thailand

Glitter House Phuket

📍 Phuket, Phuket

WiFi Percuma Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang Hubungi

Mengenai hotel ini

Glitter House Phuket ialah penginapan homestay yang terletak di Phuket, Thailand, menawarkan penginapan peribadi yang luas lengkap dengan teres, balkoni dan WiFi percuma, menyediakan tetamu dengan pemandangan gunung yang tenang. Hartanah ini berfungsi sebagai pangkalan yang selesa untuk pelancong yang menerokai pulau yang meriah, menyajikan gabungan ruang peribadi dan kemudahan yang menarik di tengah-tengah persekitaran tropika Phuket. Setiap unit homestay yang serba lengkap di Glitter House Phuket dilengkapi dengan kemudahan moden yang penting yang direka untuk penginapan yang santai. Para …

Alamat

ถนน กะตะ, 83100 Kata Beach, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Penghawa Dingin Teres Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Karon Beach 1.1 km
Kata Beach 1.3 km
Kata Noi Beach 2.2 km
Siam Beach 6 km

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Glitter House Phuket?
Glitter House Phuket terletak di Phuket, Thailand.
Adakah Glitter House Phuket menawarkan WiFi percuma?
Ya, Glitter House Phuket menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Glitter House Phuket?
Ya, Glitter House Phuket menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Glitter House Phuket?
Glitter House Phuket ialah sebuah bungalow yang terletak di Phuket, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Glitter House Phuket?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Glitter House Phuket terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Glitter House Phuket sesuai untuk keluarga?
Glitter House Phuket ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Phuket. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.
🏨

Are you the owner or manager of Glitter House Phuket?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3,058 guests visited Glitter House Phuket over the past 365 days, averaging 8.4 daily visits with a peak of 362 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Glitter House Phuket

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V6

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Glitter House Phuket - Phuket

Bungalow
Glitter House Phuket - bungalow in Phuket, Thailand
Glitter House Phuket ialah penginapan homestay yang terletak di Phuket, Thailand, menawarkan penginapan peribadi yang luas lengkap dengan teres, balkoni dan WiFi percuma, menyediakan tetamu dengan pemandangan gunung yang tenang. Hartanah ini berfungsi sebagai pangkalan yang selesa untuk pelancong yang menerokai pulau yang meriah, menyajikan gabungan ruang peribadi dan kemudahan yang menarik di tengah-tengah persekitaran tropika Phuket.

Setiap unit homestay yang serba lengkap di Glitter House Phuket dilengkapi dengan kemudahan moden yang penting yang direka untuk penginapan yang santai. Para tetamu akan mendapati penghawa dingin, memastikan keselesaan dalam iklim yang hangat, di samping bilik mandi peribadi dengan peralatan mandian percuma. Bagi mereka yang perlu terus berhubung atau mengendalikan kerja ringan, meja kerja khusus disediakan. Kemudahan tambahan termasuk pembuat teh dan kopi di dalam bilik, ruang makan yang ditetapkan untuk hidangan peribadi, dan perabot luaran di teres dan balkoni, sesuai untuk menikmati pemandangan gunung yang indah dan udara segar.

Terletak secara strategik di Phuket, Glitter House Phuket menawarkan akses praktikal ke beberapa tempat popular di pulau itu. Pantai Kata, yang terkenal dengan pasir lembut dan air yang jernih, terletak hanya 15 minit berjalan kaki yang selesa, memudahkan tetamu menikmati tepi laut pada masa lapang mereka. Kawasan sekitar juga dikenali untuk pelbagai aktiviti rekreasi, dengan pilihan untuk menyelam skuba dan meluncur yang menarik kepada peminat pengembaraan yang ingin menerokai Laut Andaman. Bagi mereka yang berminat dengan lawatan tempatan, Jeti Chalong terletak kira-kira 5.7 batu dari homestay, berfungsi sebagai pintu masuk ke lawatan mendaki pulau. Pilihan membeli-belah dan hiburan tambahan boleh didapati di Pusat Beli-belah Jungceylon, yang terletak kira-kira 10.2 batu jauhnya, memberikan pengalaman menyeluruh tentang tawaran Phuket.

Tetamu yang menginap di Glitter House Phuket kerap menonjolkan lokasi hotel yang selesa dan keselesaan tempat penginapannya, mendapati ia tempat percutian yang sesuai selepas seharian meneroka pulau. Reka bentuk homestay, dengan tumpuannya pada kemudahan peribadi dan pemandangan yang indah, memupuk rasa ruang peribadi, menjadikannya pilihan yang bijak untuk penginapan pendek dan lanjutan di Phuket. Temui kemudahan dan keselesaan pengalaman homestay di Phuket, direka untuk menawarkan percutian yang damai di tengah-tengah pengembaraan tropika anda.

Lokasi & Kenalan

Glitter House Phuket
ถนน กะตะ
Phuket
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma WiFi Percuma Penghawa Dingin Teres Non-smoking Property

Tarikan Berdekatan

Karon Beach1.1 km Kata Beach1.3 km Kata Noi Beach2.2 km Siam Beach6 km
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Glitter House Phuket

Di manakah terletaknya Glitter House Phuket?
Glitter House Phuket terletak di Phuket, Thailand.
Adakah Glitter House Phuket menawarkan WiFi percuma?
Ya, Glitter House Phuket menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Glitter House Phuket?
Ya, Glitter House Phuket menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Glitter House Phuket?
Glitter House Phuket ialah sebuah bungalow yang terletak di Phuket, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Glitter House Phuket?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Glitter House Phuket terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Glitter House Phuket sesuai untuk keluarga?
Glitter House Phuket ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Phuket. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.

🏨 Semua hotel di Phuket · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Glitter House Phuket?

Manage your listing and track your visitors

3,058 guests visited Glitter House Phuket over the past 365 days, averaging 8.4 daily visits with a peak of 362 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland