ThaiStay99 ThaiStay99.com
Fresh House
Fresh House - 3 star hotel in Ko Lanta, Thailand

Fresh House

★★★

📍 Koh Lanta Old Town, Ko Lanta, Ko Lanta

WiFi Percuma Restoran Tempat Letak Kereta
Tempah Sekarang Hubungi

Mengenai hotel ini

Fresh House ialah penginapan bertaraf 3 bintang yang terletak di Pekan Lama Koh Lanta yang bersejarah, Ko Lanta, menawarkan bilik-bilik yang selesa dengan pemandangan laut dan akses mudah ke tarikan tempatan. Hartanah yang mesra ini menyediakan pangkalan yang tenang untuk menerokai kehidupan pulau yang tenang dan warisan budaya Ko Lanta. Para tetamu yang mencari pengalaman pulau Thai yang tulen akan mendapati Fresh House pilihan yang menarik, diposisikan dengan sempurna untuk menyelami suasana unik pesona pantai bandar lama. Setiap bilik di …

Alamat

33 Moo.2, T.Ko Lanta Yai, A.Ko Lanta, Krabi, 81150 Ko Lanta, Thailand

📍 Buka dalam Google Maps

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma Jemputan Lapangan Terbang Perkhidmatan Penghantaran WiFi Percuma

Soalan Lazim

Di manakah terletaknya Fresh House?
Fresh House terletak di Koh Lanta Old Town, Ko Lanta, Thailand.
Adakah Fresh House menawarkan WiFi percuma?
Ya, Fresh House menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Fresh House?
Ya, Fresh House menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Fresh House?
Fresh House ialah sebuah hotel yang terletak di Koh Lanta Old Town, Ko Lanta, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Fresh House?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Fresh House terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Fresh House sesuai untuk keluarga?
Fresh House ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Koh Lanta Old Town, Ko Lanta. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.
🏨

Are you the owner or manager of Fresh House?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

1,553 guests visited Fresh House over the past 365 days, averaging 4.3 daily visits with a peak of 207 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Top nationalities visiting Fresh House

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V9

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Laman Utama Cari Restoran

Fresh House - Koh Lanta Old Town, Ko Lanta ★★★☆☆

Hotel
Fresh House - 3 star hotel in Ko Lanta, Thailand
Fresh House ialah penginapan bertaraf 3 bintang yang terletak di Pekan Lama Koh Lanta yang bersejarah, Ko Lanta, menawarkan bilik-bilik yang selesa dengan pemandangan laut dan akses mudah ke tarikan tempatan. Hartanah yang mesra ini menyediakan pangkalan yang tenang untuk menerokai kehidupan pulau yang tenang dan warisan budaya Ko Lanta. Para tetamu yang mencari pengalaman pulau Thai yang tulen akan mendapati Fresh House pilihan yang menarik, diposisikan dengan sempurna untuk menyelami suasana unik pesona pantai bandar lama.

Setiap bilik di Fresh House dilengkapi dengan teliti untuk memastikan penginapan yang santai, menampilkan bilik mandi peribadi dan penghawa dingin untuk keselesaan dalam iklim tropika Thailand. Para tetamu boleh menghargai kelebihan tersendiri bilik yang menawarkan pemandangan laut yang menyenangkan, di samping kemudahan praktikal seperti meja kerja, peti sejuk dan peralatan mandian percuma. Tumpuan pada keselesaan tetamu diserlahkan secara konsisten dalam maklum balas, mencatatkan kebersihan dan keselesaan keseluruhan penginapan, mencerminkan dedikasi hartanah untuk kepuasan tetamu.

Di luar ruang persendirian, Fresh House memperluaskan layanannya dengan pelbagai kemudahan di lokasi. Tempat penginapan ini mempunyai teres yang menawan di mana pengunjung boleh berehat dan menikmati angin pulau. Tempat makan adalah mudah dengan restoran di lokasi yang menyajikan menu yang pelbagai untuk sarapan lewat pagi, makan tengah hari dan makan malam, termasuk pilihan vegetarian yang tersedia untuk memenuhi pelbagai pilihan diet. Untuk saat-saat bersantai, perkhidmatan urut ditawarkan, membolehkan tetamu menyegarkan diri tanpa meninggalkan premis. WiFi percuma boleh diakses di seluruh kawasan penginapan, memastikan sambungan untuk semua pelawat.

Terletak hanya dalam jarak berjalan kaki dari Bandar Lama Lanta yang meriah, tetamu mempunyai akses segera ke kedai-kedai yang menarik, restoran tempatan dan rumah kayu tradisional yang terletak di tepi pantai. Lokasi hartanah ini juga menempatkannya berdekatan dengan mercu tanda semula jadi yang penting, termasuk Taman Negara Mu Ko Lanta yang luas, sesuai untuk mereka yang ingin meneroka keindahan ekologi pulau itu. Untuk ketibaan dan perlepasan, Fresh House terletak kira-kira 83 batu dari Lapangan Terbang Antarabangsa Krabi, dan tempat letak kenderaan percuma di lokasi disediakan untuk kemudahan, menjadikannya sesuai untuk pengembara dengan pengangkutan mereka sendiri. Para tetamu secara konsisten menyerlahkan nilai lokasi, menghargai kedua-dua pemandangan dan kedekatannya dengan tempat menarik utama, menyumbang kepada penginapan yang benar-benar menyenangkan.

Lokasi & Kenalan

Fresh House ★★★
33 Moo.2, T.Ko Lanta Yai, Krabi
Koh Lanta Old Town, Ko Lanta
Thailand

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran Tempat Letak Kereta Tempat Letak Kereta Percuma Jemputan Lapangan Terbang Perkhidmatan Penghantaran WiFi Percuma Penghawa Dingin Teres
Tempah Sekarang

Soalan Lazim — Fresh House

Di manakah terletaknya Fresh House?
Fresh House terletak di Koh Lanta Old Town, Ko Lanta, Thailand.
Adakah Fresh House menawarkan WiFi percuma?
Ya, Fresh House menawarkan WiFi percuma percuma untuk semua tetamu.
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Fresh House?
Ya, Fresh House menawarkan tempat letak kenderaan persendirian percuma di lokasi.
Apakah jenis penginapan Fresh House?
Fresh House ialah sebuah hotel yang terletak di Koh Lanta Old Town, Ko Lanta, Thailand.
Bagaimanakah saya boleh menempah Fresh House?
Anda boleh mendapatkan ketersediaan dan menempah Fresh House terus melalui pautan tempahan di halaman ini.
Adakah Fresh House sesuai untuk keluarga?
Fresh House ialah pilihan hebat untuk pengembara yang melawat Koh Lanta Old Town, Ko Lanta. Semak kemudahan di atas untuk kemudahan khusus keluarga.

🏨 Semua hotel di Ko Lanta · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang

🏨

Are you the owner or manager of Fresh House?

Manage your listing and track your visitors

1,553 guests visited Fresh House over the past 365 days, averaging 4.3 daily visits with a peak of 207 in Dec 2025. 100% Desktop · 0% Mobile.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland