Cozy House Near MRT Qscc Convention Center
★★★★📍 Bangkok, Bangkok
Mengenai hotel ini
Cozy House Near MRT Qscc Convention Centre ialah rumah percutian bertaraf 4 bintang yang terletak di Bangkok, menyediakan penginapan yang luas dan baru diubah suai sesuai untuk tetamu yang mencari penginapan gaya kediaman dengan akses yang sangat baik ke pusat bandar utama. Hartanah ini menawarkan pengalaman layan diri, menjadikannya pilihan ideal untuk lawatan, keluarga atau kumpulan yang lebih lama, menampilkan empat bilik tidur yang selesa dan bilangan bilik mandi yang sama untuk memastikan privasi dan kemudahan untuk semua penghuni. Tetamu …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Adakah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Apakah jenis penginapan Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Bagaimanakah saya boleh menempah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Adakah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center sesuai untuk keluarga?
Are you the owner or manager of Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Manage your listing and track your visitors
4,471 guests visited Cozy House Near MRT Qscc Convention Center over the past 365 days, averaging 12.2 daily visits with a peak of 516 in Feb 2026.
Top nationalities visiting Cozy House Near MRT Qscc Convention Center
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
Cozy House Near MRT Qscc Convention Center - Bangkok ★★★★☆
Tetamu di rumah percutian Bangkok ini menghargai ruang kediaman yang luas, ciri yang menonjol yang diserlahkan dalam maklum balas. Kediaman ini direka untuk keselesaan, termasuk kemudahan moden seperti WiFi percuma, penyaman udara di seluruh kawasan dan perkhidmatan penstriman untuk hiburan. Dapur yang serba lengkap, lengkap dengan dapur kecil, membolehkan pilihan tempat makan yang fleksibel, manakala dapur berkongsi dan ruang istirahat khusus menyediakan ruang komunal tambahan untuk bersantai dan interaksi sosial di dalam hartanah. Pengubahsuaian baru-baru ini memastikan persekitaran kontemporari dan segar untuk tetamu.
Terletak untuk penerokaan bandar dan kemudahan perniagaan, Cozy House Near MRT Qscc Convention Centre mendapat manfaat daripada lokasi utamanya di Bangkok. Ia terletak kurang daripada 0.6 batu dari Pusat Konvensyen Nasional Queen Sirikit, meletakkannya sebagai pilihan praktikal untuk peserta acara dan pameran. Pengembara masa lapang boleh menikmati berjalan kaki selama 19 minit yang menyenangkan ke Emporium Shopping Mall, destinasi runcit yang terkenal. Tarikan terkenal lain yang mudah dikunjungi termasuk One Bangkok dan kawasan hijau yang luas di Taman Lumpini, menawarkan peluang untuk pengalaman rekreasi dan kebudayaan. Tempat penginapan ini juga menyediakan akses yang munasabah ke Lapangan Terbang Suvarnabhumi, kira-kira 27 batu jauhnya.
Rumah percutian Bangkok ini menawarkan tempat percutian kediaman yang komprehensif, dilengkapi dengan teliti untuk menyediakan pangkalan bandar yang bebas dan selesa untuk menerokai ibu kota Thailand yang meriah.
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — Cozy House Near MRT Qscc Convention Center
Di manakah terletaknya Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Adakah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Apakah jenis penginapan Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Bagaimanakah saya boleh menempah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Adakah Cozy House Near MRT Qscc Convention Center sesuai untuk keluarga?
🏨 Semua hotel di Bangkok · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of Cozy House Near MRT Qscc Convention Center?
Manage your listing and track your visitors
4,471 guests visited Cozy House Near MRT Qscc Convention Center over the past 365 days, averaging 12.2 daily visits with a peak of 516 in Feb 2026.