8Th House @ Center of Chiangmai Old Town
★★★★📍 Chiang Mai, Chiang Mai
Mengenai hotel ini
8Th House @ Centre of Chiangmai Old Town ialah penginapan gaya apartmen bertaraf 4 bintang yang terletak di tengah-tengah bandar lama bersejarah Chiang Mai yang meriah. Menawarkan kediaman yang serba lengkap, ia berfungsi sebagai pangkalan yang ideal untuk pengembara bebas yang mencari rendaman budaya dan kemudahan bandar. Lokasi pusat hartanah ini menyediakan akses yang luar biasa ke mercu tanda terkenal di rantau ini, menempatkan tetamu dalam jarak yang mudah dicapai dari tapak yang paling dihargai di Chiang Mai. Para tetamu …
Alamat
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim
Di manakah terletaknya 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Adakah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Apakah jenis penginapan 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Bagaimanakah saya boleh menempah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Adakah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town sesuai untuk keluarga?
Are you the owner or manager of 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Manage your listing and track your visitors
3,339 guests visited 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town over the past 365 days, averaging 9.1 daily visits with a peak of 408 in Feb 2026.
Top nationalities visiting 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town
ThaiStay99.com
Thailand's Hotel Guide
8Th House @ Center of Chiangmai Old Town - Chiang Mai ★★★★☆
Para tetamu akan mendapati diri mereka berada di lokasi yang strategik, hanya dalam jarak tiga minit berjalan kaki dari Kuil Chedi Luang yang dihormati. Gerbang Chiang Mai yang bersejarah juga terletak berhampiran, kira-kira 1640 kaki jauhnya, menandakan pintu masuk ke kehidupan tempatan yang sibuk di bandar ini. Meneroka lebih jauh warisan bandar yang kaya dengan mudah, dengan Wat Phra Singh kira-kira 1.1 batu jauhnya, dan Bazar Malam Chiang Mai yang meriah boleh diakses dalam jarak 1.1 batu untuk berjalan-jalan pada waktu malam dan menemui kraf dan masakan tempatan. Untuk sambungan yang lebih luas, Lapangan Terbang Antarabangsa Chiang Mai berjarak 2.5 batu perjalanan singkat, manakala Lapangan Terbang Central Plaza Chiang Mai berjarak 3.1 batu dari premis.
Setiap apartmen di 8Th House @ Centre of Chiangmai Old Town direka dengan teliti untuk keselesaan dan sara diri. Para tetamu mendapat manfaat daripada penghawa dingin individu, dapur kecil yang serba lengkap untuk menyediakan makanan, dan ruang makan khusus. Bilik mandi peribadi dilengkapi dengan bilik pancuran mandian dan peralatan mandian percuma. Meningkatkan kepraktisan, setiap kediaman dilengkapi mesin basuh - kemudahan berharga untuk penginapan yang lebih lama - bersama-sama dengan pilihan teres atau balkoni peribadi untuk ruang luar peribadi. Sambungan WiFi percuma tersedia di kawasan awam, memastikan tetamu kekal berhubung sepanjang lawatan mereka.
Di sebalik ruang tamu peribadi, pangsapuri bertaraf 4 bintang ini menawarkan pelbagai perkhidmatan yang disesuaikan untuk memudahkan. Para tetamu boleh menggunakan prosedur daftar masuk dan daftar keluar peribadi serta perkhidmatan ulang-alik lapangan terbang berbayar. Tempat letak kenderaan percuma di lokasi disediakan untuk mereka yang mempunyai kenderaan, dan tempat letak kenderaan basikal menggalakkan penerokaan tempatan. Untuk keseronokan bersama, tempat penginapan ini menyediakan ruang istirahat, dapur berkongsi untuk pilihan masakan yang lebih luas dan ruang tempat duduk luaran. Gabungan ciri-ciri pangsapuri yang komprehensif dan kemudahan berkongsi yang boleh diakses ini meletakkan harta itu sebagai pilihan yang praktikal dan selesa untuk menerokai ibu kota budaya yang menawan di utara Thailand.
Lokasi & Kenalan
Perkhidmatan & Kemudahan
Tarikan Berdekatan
Soalan Lazim — 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town
Di manakah terletaknya 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Adakah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town menawarkan WiFi percuma?
Adakah tempat letak kenderaan percuma tersedia di 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Apakah jenis penginapan 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Bagaimanakah saya boleh menempah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Adakah 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town sesuai untuk keluarga?
🏨 Semua hotel di Chiang Mai · Hotel mewah · Hotel dengan kolam renang
Are you the owner or manager of 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town?
Manage your listing and track your visitors
3,339 guests visited 8Th House @ Center of Chiangmai Old Town over the past 365 days, averaging 9.1 daily visits with a peak of 408 in Feb 2026.