ThaiStay99 ThaiStay99.com
Vélin Khaosan
Vélin Khaosan - 3 star apartment in Bangkok, Thailand

Vélin Khaosan

📍 Bangkok, Bangkok

Bezplatné WiFi Parkoviště
Rezervovat nyní Zavolat

O tomto hotelu

Vélin Khaosan je 3hvězdičkové ubytování v apartmánech v Bangkoku, které poskytuje prostorné jednotky se dvěma ložnicemi s plně vybavenou kuchyní, balkonem a základním vybavením, které se nachází pouhých 8 minut chůze od proslulé ulice Khao San Road a poblíž významných kulturních památek. Tato nemovitost nabízí hostům pohodlný a nezávislý pobyt, ideální pro ty, kteří hledají flexibilitu bytového bydlení při objevování pulzujícího hlavního města Thajska. Každý dobře vybavený apartmán ve Vélin Khaosan má velkorysé uspořádání, které zahrnuje dvě oddělené ložnice a …

Adresa

64 Thanon Samsen, Phra Nakhon, 10200 Bangkok, Thailand

📍 Otevřít v Google Maps

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Klimatizace Non-smoking Property

Časté otázky

Kde se nachází Vélin Khaosan?
Vélin Khaosan se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Vélin Khaosan bezplatné Wi-Fi?
Ano, Vélin Khaosan nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Vélin Khaosan k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Vélin Khaosan nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Vélin Khaosan?
Vélin Khaosan je apartment se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Vélin Khaosan?
Dostupnost a rezervaci Vélin Khaosan můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Vélin Khaosan vhodný pro rodiny?
Vélin Khaosan je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.
🏨

Are you the owner or manager of Vélin Khaosan?

Manage your listing and track your visitors

View Stats Update

3 808 guests visited Vélin Khaosan over the past 365 days, averaging 10,4 daily visits with a peak of 464 in Dec 2025.

Top nationalities visiting Vélin Khaosan

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland
Stats tracked in real time, AI bots and web crawlers are filtered — visitor statistics reflect real human visits only — figures updated here on the 2nd of each month · V5

ThaiStay99.com

Thailand's Hotel Guide

Domů Hledat Restaurace

Vélin Khaosan - Bangkok

Apartment
Vélin Khaosan - 3 star apartment in Bangkok, Thailand
Vélin Khaosan je 3hvězdičkové ubytování v apartmánech v Bangkoku, které poskytuje prostorné jednotky se dvěma ložnicemi s plně vybavenou kuchyní, balkonem a základním vybavením, které se nachází pouhých 8 minut chůze od proslulé ulice Khao San Road a poblíž významných kulturních památek. Tato nemovitost nabízí hostům pohodlný a nezávislý pobyt, ideální pro ty, kteří hledají flexibilitu bytového bydlení při objevování pulzujícího hlavního města Thajska.

Každý dobře vybavený apartmán ve Vélin Khaosan má velkorysé uspořádání, které zahrnuje dvě oddělené ložnice a vyhrazený obývací pokoj, což zajišťuje dostatek prostoru pro rodiny nebo malé skupiny. Hosté si mohou užít pohodlí soukromého balkonu, který je ideální pro zažívání místní atmosféry. Mezi moderní vymoženosti patří klimatizace pro ovládání klimatizace a plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, což umožňuje snadné vlastní stravování. K dispozici je také základní vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi, televize a vysoušeč vlasů, což zvyšuje celkový zážitek hostů.

Umístění Vélin Khaosan umožňuje návštěvníkům snadno dosáhnout bohaté historické a kulturní tapisérie Bangkoku. Krátká 8minutová procházka spojí hosty přímo s ulicí Khao San Road, známým centrem pro cestovatele a místní zážitky. Hlavní pamětihodnosti, jako je Národní muzeum v Bangkoku, Wat Saket a uctívaný Chrám smaragdového Buddhy, se nacházejí přibližně 1,8 km od apartmánu a zvou k prozkoumání thajského dědictví a umění. Pro pohodlí cestování je k dispozici placené parkoviště mimo hotel a mezinárodní letiště Don Mueang se nachází 26 mil daleko, což usnadňuje přílety a odlety. Vélin Khaosan nabízí praktickou a příjemnou základnu pro objevování Bangkoku, poskytuje nezávislost a blízkost klíčových atrakcí.

Umístění & Kontakt

Vélin Khaosan
64 Thanon Samsen, Phra Nakhon
Bangkok
Thailand

Služby & Vybavení

Parkoviště Bezplatné parkování Bezplatné WiFi Klimatizace Non-smoking Property
Rezervovat nyní

Časté otázky — Vélin Khaosan

Kde se nachází Vélin Khaosan?
Vélin Khaosan se nachází v Bangkok, Thajsko.
Nabízí Vélin Khaosan bezplatné Wi-Fi?
Ano, Vélin Khaosan nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny hosty.
Je na adrese Vélin Khaosan k dispozici bezplatné parkování?
Ano, Vélin Khaosan nabízí bezplatné soukromé parkování v areálu hotelu.
Jaký typ ubytování je Vélin Khaosan?
Vélin Khaosan je apartment se sídlem v Bangkok, Thajsko.
Jak mohu rezervovat Vélin Khaosan?
Dostupnost a rezervaci Vélin Khaosan můžete zjistit přímo prostřednictvím rezervačních odkazů na této stránce.
Je Vélin Khaosan vhodný pro rodiny?
Vélin Khaosan je skvělá volba pro cestovatele, kteří navštíví Bangkok. Ve výše uvedených zařízeních naleznete vybavení specifické pro rodinu.

🏨 Všechny hotely v Bangkok · Luxusní hotely · Hotely s bazénem

🏨

Are you the owner or manager of Vélin Khaosan?

Manage your listing and track your visitors

3 808 guests visited Vélin Khaosan over the past 365 days, averaging 10,4 daily visits with a peak of 464 in Dec 2025.

Thailand
China
Australia
India
UK
Germany
Russia
Singapore
France
Japan
South Korea
Switzerland